Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) parandroid válasza ZolkoW (#50) üzenetére


parandroid
nagyúr

Egy csík duct tape, meg fekete marker?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#52) ZolkoW válasza parandroid (#51) üzenetére


ZolkoW
őstag

akár. Mellé az avatar kinyomtatva ;)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#53) belaazallat válasza ZolkoW (#52) üzenetére


belaazallat
addikt

Simán kivitelezhető.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#54) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Akkor szombat, az biztos. 13:00? Illetve hol lesz a tali?

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#55) Jester01 válasza Dark Archon (#54) üzenetére


Jester01
veterán

Igen. Mivel úgy látom mindenki autóval jön, találkozó nálam. Névlegesen 12:30-tól de ha kicsit hamarabb ér ide valaki az se várjon az utcán :N Privátban mindjárt küldöm a címet. Aki záros határidőn belül nem kapja meg az írjon rám.

Jester

(#56) Jester01 válasza Jester01 (#55) üzenetére


Jester01
veterán

Pü ment: Dark Archon, belaazallat, parandroid, vallas
rétisün: rád is számítunk de neked sofőröd lesz ha jól értem :)

Jester

(#57) zsocy válasza Jester01 (#56) üzenetére


zsocy
őstag

Elküldenéd nekem is a címed? Lehet a teljes körre nem merek csatlakozni, de Lovasberényig még akár jó is lehetek, onnan meg max elmegyek Vereb felé rövidíteni. Vagy bátorak leszek és elmegyek egészen Csákvárig a fagyizóig :)

(#58) parandroid válasza Jester01 (#56) üzenetére


parandroid
nagyúr

Zolkow? Vagy ő tudja az utat?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#59) ZolkoW válasza parandroid (#58) üzenetére


ZolkoW
őstag

nekem nem jó a szombat :(

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#60) rétisün válasza Jester01 (#56) üzenetére


rétisün
veterán

igen, épp most egyeztettünk, beférek, megyek.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#61) Jester01 válasza rétisün (#60) üzenetére


Jester01
veterán

Remek!
zsocy: pü

Jester

(#62) parandroid válasza ZolkoW (#59) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ja, úgy értettem, csak az odaút módja a kérdés. Shade.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#63) rétisün


rétisün
veterán

BuBa edzés.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#64) vallas válasza rétisün (#63) üzenetére


vallas
őstag

Akkor rétisün a gyors csapatban lesz... :DDD :DDD :DDD

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#65) belaazallat válasza vallas (#64) üzenetére


belaazallat
addikt

Szóltam.... ;]

Szerk, várd meg míg beírja az útvonalat is, kiderül csak 2db 10% felett hegyet is megmászott.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#66) rétisün válasza belaazallat (#65) üzenetére


rétisün
veterán

nincs útvonal. se strava, se semmi. Zalaegerszeg-Szalapa (Sümeg felé)

nincs hegy, mit gondolsz, miért van minden bringán 1x rendszer?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#67) belaazallat válasza rétisün (#66) üzenetére


belaazallat
addikt

mert kemény vagy, mint a kádszéle! :D

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#68) vallas


vallas
őstag

mikor megyünk már.... készen vagyok!!! :D :D :D

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#69) rétisün válasza vallas (#68) üzenetére


rétisün
veterán

csak itt ne hagyj a nagy igyekezetben :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#70) vallas válasza rétisün (#69) üzenetére


vallas
őstag

9:30 ott leszünk... valahogy belegózzuk a bicókat és megyünk

Jester01 ugye terveztél olyan megállót is ahol sörözni is lehet? És nem a legvégére gondolok :D :D :D

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#71) belaazallat válasza vallas (#68) üzenetére


belaazallat
addikt

Én csak két bringát raktam rendbe, most meg kell néznem, melyik ruhába férek még bele!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#72) vallas válasza belaazallat (#71) üzenetére


vallas
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD A holnapi nap mottója MAMILOK kerékpáron...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#73) belaazallat válasza vallas (#72) üzenetére


belaazallat
addikt

:D

7-esen jöttök, vagy a pályán?

Más:

Nem tudtok valakit, akinek kellhet xl-es mez. 4xL-nek vettem, de egy pöttyet kicsi lett. Hol érdemes meghirdetni?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#74) vallas válasza belaazallat (#73) üzenetére


vallas
őstag

M7 lesz...
hozzad el meglessük :D

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#75) Jester01 válasza vallas (#70) üzenetére


Jester01
veterán

Hátőőőő ... aki nem akar Gánti kört menni az addig elsörözhet / fagyizhat Csákváron.

Jester

(#76) parandroid válasza vallas (#72) üzenetére


parandroid
nagyúr

MAMILóvoda Csabi bácsival, és Lívia nénivel

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#77) vallas válasza Jester01 (#75) üzenetére


vallas
őstag

Akar csak egy sör után... :DD :DD :DD

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#78) vallas válasza parandroid (#76) üzenetére


vallas
őstag

:DD :DD :DD

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#79) belaazallat válasza Jester01 (#75) üzenetére


belaazallat
addikt

Én menni mennék, de annak nincs sok értelme, hogy minden dombon 20 perceket várjatok.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#80) rétisün válasza Jester01 (#75) üzenetére


rétisün
veterán

ezmiez a Gánti kör?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#81) Jester01 válasza rétisün (#80) üzenetére


Jester01
veterán

Az eredeti tervhez képest ami a hirdetményben szerepel a Felcsúti kitérőt töröltük. A Gánti kör az a 15km-es hurok ami Csákvárról Vérteskozma felé indul (érdeklődés esetén akár oda be is) aztán vissza le Csákvárra. Na ezt ki lehet hagyni. Akkor úgy 55km-re redukálódik az egész.

belaazallat: mire Csákvárra érünk már ki fog derülni kinek mihez lesz kedve. A gánti mászóka az nagyjából 5km 3%-os emelkedő.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#82) belaazallat válasza Jester01 (#81) üzenetére


belaazallat
addikt

Ilyen van itt is. Felmegyek rá csak sokkal lassabban. Nem csak az edzetlenség, hanem a 130kg.

Rétisün tudna mesélni, mikor Háromországos Pannon Maratoton, már ki akarták terelni a körforgalomból, mert annyit ment körbe, hogy azt hitték eltévedt.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#83) rétisün válasza Jester01 (#81) üzenetére


rétisün
veterán

ha kivesszük, akkor legalább a kajászói fekvőrendőrszörnyet nézzük meg :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#84) Jester01 válasza rétisün (#83) üzenetére


Jester01
veterán

Azt már kicserélték. Ahhoz mondjuk Felcsút felé lenne jó menni, úgy esik útba de a 90km-es eredeti kiírás úgy tűnt nem aratott osztatlan sikert. Na de most meg délig esőt írnak, szóval lehet, hogy alternatív útvonalat kell kitalálni.

Jester

(#85) Dark Archon válasza vallas (#10) üzenetére


Dark Archon
addikt

Igen, hát úgy ennyit az időjárás-előrejelzésről :D Örülhetünk majd, ha nem ázunk meg.

résisün: már tényleg kicserélték, egy teljesen normális, lapos fekvőrendőr.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#86) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Itt (Bp) már dörög, szakad az eső...

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#87) vallas válasza Dark Archon (#85) üzenetére


vallas
őstag

Egykor indulunk délután... nem gond :DD

Viszek esőkabátot az elriasztja a felhőket.....
De legalább nem 40 fok lesz...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#88) Dark Archon válasza vallas (#87) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ja, esőkabát, törölköző, váltás száraz ruha... :))

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#89) belaazallat válasza Dark Archon (#86) üzenetére


belaazallat
addikt

Kaposvár: Már nem dörög és nem szakad, de esik.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#90) zsocy válasza belaazallat (#89) üzenetére


zsocy
őstag

Agárdon szép egyenletesen, de erősen esik, felhők mindenhol és távolról dörög is. De az időkép szerint délutánra elvonul...

(#91) Dark Archon válasza zsocy (#90) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hát, reméljük. Az M7-es sem annyira dugómentes, de nem adjuk fel :)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#92) parandroid


parandroid
nagyúr

Elindultunk szentgrótról , mire odaérünk zavarjátok el a felhőket :R
12:30 t ír a navi

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#93) Jester01


Jester01
veterán

Abbamaradt az eső, látszólag nem jön több, 2 órát még száradhat.

Jester

(#94) parandroid


parandroid
nagyúr



p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#95) Napfénysüti válasza parandroid (#94) üzenetére

Remélem legközelebb tudok menni. :R
Milyen volt?

Més que un club!

(#96) Dark Archon válasza Napfénysüti (#95) üzenetére


Dark Archon
addikt

Király volt, ezúton is köszi Csabának a szervezést :) Nekem pont jó volt a tempó, bár bizonyára Lívia és ő tudtak volna gyorsabban menni. Rég bolyoztam már, el is felejtettem, milyen jó társasággal menni, így sokkal jobban repülnek a kilométerek.

Az idővel is szerencsénk volt, ha 1 órával később is, de bejött, hogy délután már nem fog esni. Kicsit fülledt volt, de amúgy remek bringás idő volt, nem főttünk meg.

Az útvonal is tetszett, relatív kis adagokban másztuk meg a 700 métert :)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#97) rétisün válasza Napfénysüti (#95) üzenetére


rétisün
veterán

csatlakozom Dark Archon-hoz, nagyon jó volt, jó társaság, jó idő, jó volt az útvonal, ha jövőre is szerveződik topikos bringázás, szeretnék menni.

hölgyem (még ha nem is olvassa), uraim, köszönöm a társaságot, házigazdánknak a szervezést, meg úgy általában az egészet, nagyon jó volt! :R

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#98) vallas


vallas
őstag

Jó kis kör volt... köszi hogy jöhettem.... jövőre folyt köv :R

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#99) belaazallat


belaazallat
addikt

Én is köszönöm a szervezést és a vendéglátást!

Sajnos hamar kiderült ki a leggyengébb láncszem a csapatban, Mivel más nem csatlakozott, egyedül alkottam a lassú csapatot. Így legalább a többiek a tervezetten felül többet tekerhettek. Én beértem egy 59 km-rel, jóval kevesebb szinttel.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#100) parandroid válasza belaazallat (#99) üzenetére


parandroid
nagyúr

Azt hiszem utolsóként hazaérve csatlakozom a köszönömökhöz, szuper volt megint! Képeket holnap délelőtt megosztom.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.