Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Valóban vannak jó próbálkozások a java világban, de azért ebben a szegmensben nehéz olyat alkotni ami tényleg leköti az embert, bár szerintemn ezek arra valók lennének hogy ha az ember fia hírtelen nem tudja mivel elütni az időt akkor jók legyenek, (pl buszon, színházban :) vagy valahol várni kell(orvos stb) ) És itt is az ötlettel lehet nagyot villanatani. Ehez még nem volt szerencsém, nekem a telefonomon most kb 20 játék van, de a nagy kedvenc az a Peggle a,it még mindig nem tudtam végigjátszani, de nagyon jó.

http://instagram.com/_doublez_

(#2) Efreet válasza Z-o-t-y (#1) üzenetére


Efreet
senior tag

nálam a Doom RPG és a Galaxy on Fire állandó vendég, mindkettő hosszú távú szórakozásra van, nem 5 percre.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#3) bandika2


bandika2
csendes tag

A történet kezdete ismerős lehet a Bourn rejtély(elnézést ha rosszul írtam) című filmből.Amúgy teljesen jó

(#4) glutamin válasza Efreet (#2) üzenetére


glutamin
őstag

A Galaxy on fire tényleg eég komolyra sikeredett. Nekem az egyik nagy kedvencem viszont ez a a flipper (szintén gameloft): [link]

Gyönyörű grafika, aprólékosan kidolgozott részlete és még dot matrix kijelzős rész is van minijátékokkal.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#5) Efreet válasza glutamin (#4) üzenetére


Efreet
senior tag

apropó Mystery Mansion - annak is van pár része, amik kiváló gondolkodós játékok.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#6) sekli


sekli
addikt

PC-n az egyik kedvenc játékom volt...:) A kétrészes film első része is egész nézhetőre sikerült, a második rész már gyengébb...

(#7) evone


evone
őstag

van meg itt valakinek javas telefonja?

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#8) nrgia


nrgia
őstag

Nekem a King-Kong a favorit!!! :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#9) iknight


iknight
senior tag

Ha már játék, akkor talán n-gage vagy valami komolyabbal kellett volna foglalkozni szerintem ,de ötletnek jó :D

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#10) Bocha válasza evone (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

evone (#7): igen, mindenkinek, mivel kb. az összes ma kapható mobiltelefon java kompatibilis.

iknight (#9): erről már múltkor is volt szó, az iPhone játékcikkek kapcsán. Igyekszünk végigmenni az összes platformon, a Pocket PC már teljes (több tucat játékkal), az iPhone is alakul, mások pont a java játékokat hiányolták, ezért ez a cikk, illetve ezért lesz még több ilyen is péntekenként. A Symbian S60 játékokkal tényleg adósak vagyunk, jelenleg senki nem használ ilyen masinát a szerkesztőségben, de majd azokkal is fogunk foglalkozni pár hónap múlva. Teljes körűek vagyunk, na. :)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#11) glutamin válasza iknight (#9) üzenetére


glutamin
őstag

Ahogy azt előttem is leírtak, szinte minden mai telefon futtatja a java alkalmazásokat. Ráadásul a 320*240-es felbontás sem ritkaság és ezen a felbontáson már nagyon szép játékok is vannak.

Ezt érdemes kicsit átfutni:[link]

Nekem még a 128*128-as felbontású nokiámon is ott figyelt azért:
- tetris
- lóversenyes fogadós játék:D
- sudoku
- sakk
- othello
- Texas Holdem

A mostanin meg már 3D-s játékok is szép számmal. A legtöbb ismerősöm nem is tudja, hogy milyen jó kis játékok vannak már telefonra.

N-gage nagyon szűk piac (bár nem lett volna rossz elképzelés)

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#12) JoeYi válasza Bocha (#10) üzenetére


JoeYi
őstag

és ngage? Én többnyire N95ön azt indítom ha játszani akarok :)

(#13) Bocha válasza JoeYi (#12) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az N-Gage kódnéven futó programok is Symbian S60 alkalmazások. :) Ezért is tudod futtatni az N95-ödön. N-Gage mint készülék már nincs (azaz volt, de már nem lesz), a név inkább annyit jelent, hogy mely Nokia okostelefonok képesek futtatni az efféle - sokszor hardveres 3D gyorsítást igénylő - játékokat.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#14) JoeYi válasza Bocha (#13) üzenetére


JoeYi
őstag

nos igen, de az ngage környezet nem minden S60as telefonon van meg, ezért (lehet csak nekem) nem volt egyértelmű, hogy arról is tervezel tesztet írni, és csak ezért kérdeztem. (kiváncsi vagyok a te kedvenceidre, nekem a Brain challenge és a Space impact az örök bestof :) )

(#15) Karma válasza Bocha (#13) üzenetére


Karma
félisten

Nem hiszem, hogy az N-Gage játékok használnák a 3D gyorsítást, hiszen az N-Gage-képes telefonok jó részében nincs is hardveres támogatás hozzá :U
Sőt, minél többet kerestem rá, egyre többször látom, hogy csak ígérgették.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#16) rudymester


rudymester
senior tag

A pontosítás kedvéért: 2000 környékén jelent meg 4 kötet a képregényből itthon.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#17) RandomGosu válasza Karma (#15) üzenetére


RandomGosu
senior tag

"az igéret szép szó de betartva úgy jó" :DDD

(#18) sp33dypr0


sp33dypr0
tag

Szerintem már teljesen mindegy, hogy milyen platformról játszol, a lényeg inkább az, hogy a program tényleg olyan legyen, ami valójában leköt. Voltam én már mind PC-s, mind mobil játékba szerelmes... :)

(#19) glutamin válasza sp33dypr0 (#18) üzenetére


glutamin
őstag

Jöhetnek a jó mobilos címek!!!

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#20) mobilegames


mobilegames
csendes tag

Most indult, én ezt kezdtem használni, sajnos más oldalakon kevés képernyőtípusra lehet tényleg ingyenes játékokat letölteni, meg hamar leveszik őket. Ha a továbbiakban is kétnaponta frissítik új játékokkal, jó lehet ez. http://smg.mobilz.hu

(#21) Winner_hun válasza mobilegames (#20) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ingyenreklám?:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22) hyneman


hyneman
csendes tag

hello!

egy lg ke 970 shine-om van és elvileg vinnie kéne a java játékokat,de csak nagyo keveset visz és nem tudom ,hogy miért. ha valaki tud valami programot amivel lejátszaná a java alkalmazásokat akkor az jó lenne . :)

(#23) Ricardo


Ricardo
félisten

Én valami használható sakkot szeretnék a K800i-re. Ha valaki tud egyet azt megköszönöm.

(#24) Ricardo


Ricardo
félisten

Találtam. Ez egész jónak tűnik. Jó a grafika. . fokozaton elég gyenge, de lehet 8-ig állítani. Kíváncsi leszek mit tud.

(#25) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Samsung s5230-ra tud valaki játékot?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#26) empir3


empir3
tag

Sziasztok! Láttam a HighSpeed 3D v1.1.0-ot a neten csak teljes verziót nem találtam. :( 176x220-as méretben kellene. Valaki tudna segíteni! Válaszotokat megköszönném! :)

(#27) Karma válasza empir3 (#26) üzenetére


Karma
félisten

Vedd meg. Egyébként meg olvasgasd a fórum alapszabályzatát, van erre vonatkozó passzus benne.

“All nothings are not equal.”

(#28) empir3 válasza Karma (#27) üzenetére


empir3
tag

Kösz a választ! De nem erre számítottam! :d Amúgy megvettem volna WAP-on keresztül, hogyha letöltéskor a telefon nem azt irná ki, hogy " A választott fájl nem letölthető". Sony Ericsson k610i-m van és régebb tudtam letölteni dolgokat de aztan egyik pillanatról a másikra ez lett! Nem tudok letölteni! Pedig minden engedélyezve net terén. Mi lehet a gond?

(#29) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

samsung sgh u600ra tud valaki játékot?

(#30) Louro


Louro
őstag

Peti: ha kell, majd küldök neked. Majd erre még visszatérünk

Többiek: Akinek java-játékok kellenek: se-portal.hu. Mi innen vadásszuk az anyagot. Most a munkahelyen a Sims3-ra vannak rákattanva és betegesen tolják. De nagyon visszaadja a Sims-érzetet. Én Q-blox (Qix néven is megtaláltam már a neten) vagyok oda.

Az oldalt bátran merem ajánlani. Rengeteg van ott.

Mess with the best / Die like the rest

(#31) had423


had423
aktív tag

hi,
nekem sony ericsson w395-öm van és szentem erre a mobilra a legjobb játék a high speed 3D. A játékban van drift rendes karier mód rengeteg pályával. ez szentem pont elég :D

amugy akinek sony ericsson-ja vagy Nokiá-ja van annak ajánlom lasyk networks-öt
és majdnem minden mobilra a mobiles24-et.

[ Szerkesztve ]

(#33) Foglalt név válasza SE_Fan (#32) üzenetére


Foglalt név
addikt

A warez az oldalon minden formában tiltott!

(#34) SaiyanJin


SaiyanJin
csendes tag

Sziasztok SamsungD600-on nem akarnak elindulni a játékok, tudna vki segíteni nekem pár sorban???

Előre is köszi, szép napot.
S

(#35) glutamin válasza SaiyanJin (#34) üzenetére


glutamin
őstag

Valszeg szükséged lesz a jar fájlok mellé egy jad fájleíróra is. Van ingyenes alkalmazás ami tud ilyet készíteni keress rá gugliban.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#36) Shiku


Shiku
aktív tag

A Nokia5310 em nem tudja lejátszani a jad formátumú játékokat, ezzel mit lehet csinálni?

(#37) Karma válasza Shiku (#36) üzenetére


Karma
félisten

Tedd mellé a JAR-t is, az a lényeg ;)

“All nothings are not equal.”

(#38) Shiku válasza Karma (#37) üzenetére


Shiku
aktív tag

Így sem műkösik :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.