Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PH-User


PH-User
addikt

Szerintem a legkisebb egy kicsit kevéske. Leginkább a VGA-ra gondolok.

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#2) total90


total90
veterán

Csak átfutottam a hírt, de ez milyen CM ház?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) Quan-Chi válasza total90 (#2) üzenetére


Quan-Chi
őstag

az oldallapjáról ítélve egy szar Elit :F

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#4) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hát ilyen gépet senki se tudna saját kezűleg összedobni. :F ;]

(#5) Vitus


Vitus
őstag

Olyan gagyi hatása van. Ha már ebbe az ócska házba rakják, legalább a festést elcsúsztathatták volna picit előre, hogy ne lógjon a szellőzőnyílásba.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#6) janos1988


janos1988
addikt

9800GT :F

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#7) Killing


Killing
addikt

Enyhén túlárazott az első konfig...

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#8) aram01


aram01
nagyúr

ezeket megveszi majd valaki?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) Csaber


Csaber
senior tag

az első gép 120-130K-ba fáj ha te rakod össze (ebbe benne van az windos ára is) ugyanezt (és több rá alkatrészenként a garancia is ) adják szerény 190K-ért az se normális aki megveszi :U

(#10) wednesday


wednesday
őstag

Hát nem kevés felárral dolgoznak, ezek szerint kis túlzással a munkadíj majdnem annyi mint az "anyagköltség".
Az első konfig ezen az áron tarol. :D Főleg ha a benne lévő 4650-nek DDR2-es memóriája van.

(#11) Füge007


Füge007
senior tag

Ez valami áprilisi tréfa :F

Füge

(#12) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ennyiért mindhárom gép egy vicc. Ha már gémer, akkor minimum egy DDR3 az első gépbe is.
De a többi is nagy poén. Ha még olcsó lenne, akkor se ilyen konfigot állítanék össze játékra.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13) eclipse006


eclipse006
őstag

annyira azért nem rosz ez a cooler master ház,külön elfogadnám. Elég érdekes azért hogy a két felsőbb szintben, 9800GT vagy HD4850, a másiknál is 9800GT vagy HD4890. ennyire azért nem jó a 9800 gt szerintem.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#14) kételkedem válasza total90 (#2) üzenetére


kételkedem
addikt

Cooler Master Elite 334 egy átfestett változata. ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15) GabN73 válasza Apollyon (#12) üzenetére


GabN73
addikt

szerintem nem fontos DDR3-at mindenhová pakolni...igaz jobb mint a DDR2 de nem értem h egy gamer gép miért mindig a legújabb cuccokból legyen összerakva.Itt van az enyém az is gamer gép és még sincs benne ddr3

(#16) orbano


orbano
félisten

elképszető, hogy egy ilyen cuccnak van piaca...

A vér nem válik VAZZE!™

(#17) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Milyen gamer gép az, ami nincs telepakolva hülye neon csövekkel? :DDD

(#18) P00By


P00By
nagyúr

:U

Az első konfig kicsit "karcsú".

(#19) LackoMester


LackoMester
addikt

pihaaa,nagyon komoly konfigok :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20) Tidus


Tidus
addikt

Csak azt nem tudom kikek jók ezek a gépek, szerintem érdemesebb hozzáértővel összepakoltatni, mint így egyben megvenni.

(#22) szombatitomi válasza sexyt (#21) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Hát, igen... :F Ilyen cuccot, ilyen áron... :(((

(#23) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Átfestem az eeepcmet és egy kicsit meghuzom az orajeleét és mehet gemer szupenova,pontszinguaritás számitogépnek! :W
Ha nem értek egy kicsit sem valamihez akkor megkérdezem aki ért hozzá.
Szerintem ahol ezeket árulják ott is van számtech bolt és ott megmondják a frankot a csokának,- Ne ezt vedd madár mert ez dráááága!
Ha meg a pénz nem számit akkor vegyél jobbat,ugyanennyiért

[ Szerkesztve ]

(#24) RootRulez


RootRulez
félisten

Ennyi pénzért már rendes gépeket is "összehányhatnának" nekünk... :U

═════════════════════════════════════════

(#25) magery


magery
tag

Huh..de gagyi konfigok. :K

"Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."/Woody Allen/

(#26) _balázs_


_balázs_
csendes tag

Hűtés procin,házban?Sima gyári?Jaaj de kemény ez a cucc.... :B

(#27) brumesz


brumesz
aktív tag

asszem én is elkezdek "gémer" konfigokat összedobni és jónagy felárral eladni őket valami ronda házban... :U

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#28) New Life


New Life
aktív tag

Nem olcsó egyik sem!
Ennyi pénzért jobbat összeállít bárki...

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#29) dangerzone


dangerzone
addikt

De ocsmány ez a ház.

(#30) #31342592


#31342592
törölt tag

Inkább összerakom a saját gépemet, nem húznak le, és olyan házat veszek amilyet akarok:D
De ezt úgy minden kész konfigra mondanám :C

[ Szerkesztve ]

(#31) mephi666


mephi666
nagyúr

ddr2-667? wtf :F meg mellé gamer... had süljön ki a paraszt szeme, ha már a tűző napsütést olyan jól bírja nyáron kukorica-kapálás közben... de ahogy látom, ez nem csak nekem vicces :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) Vicoo


Vicoo
senior tag

Nézem sok a hsz amiben az van h ki veszi meg ezeket? Hát gondolom jó sokan... A PH! olvasói közül senki ,de mi hány százaléka vagyunk a vásárlói rétegnek? Nekem volt ismerősöm aki játékra akart gépet monitorral , mindennel együtt, kihoztam neki még az olcsóság idején ( 2008 nyár) nagyon ügyelve az árra százpárezer forintra, azt hitte h valami szar, pedig igyekeztem az anyagiakból a legjobbat kihozni ... De inkább vett egy notit 130ért, GMA x3100-zal JÁTSZANI.. Ezek után kérdés hogy megveszik -e ? Még szép, aki nem ért hozzá semnnyire, annak tökéletes, az azt látja h ez játékra van kitalálva és megveszi. Ennyi. Tény h ezért a pénzért kifejezetten szarok.

(#33) Thomas1


Thomas1
őstag

Ehh, komoly.
BloodSteven-nem anyuka megveszi, mert azt olvasta, hogy a gamer az kúúl!

Aztán majd lehet villogni azzal, hogy nekem fekete házam van, meg gamer konfigom. Meg 1 tera memóriám, meg 1 gigás vga-m, meg Atim, meg Ájemdém. Meg több cépéjú is dolgozik benne.

Vicc.... :(((

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#34) Dyno


Dyno
veterán

Milyen undorító árak ezek..........és akkor pakol bele 667mhz ddr2.........pfúúúúj vaszki

(#35) Dyno


Dyno
veterán

dupla :(((

[ Szerkesztve ]

(#36) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Huh de sok 667-es ram maradt raktáron. :U

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#37) blueMerle válasza Thomas1 (#33) üzenetére


blueMerle
veterán

Sok sok ember van akinek nincs kocka ismerose, ellenben van egy valag pénze, besétál a muszaki áruházba, belerakja a kosarába és orul. Mégcsak nem is villog vele, hidd el :) Igen, neki megéri akár azt az extrém felárat is. Mert nem számít neki, mert megteheti. ;) Ha 1 év múlva gyenge a konfig? Vesz egy másikat.

Nem kell mindjárt vérpisitikézni :))

[ Szerkesztve ]

(#38) Zolás válasza blueMerle (#37) üzenetére


Zolás
addikt

Igy van nem Vérpistike hanem a Pistike apukája a Vérfater :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#39) blueMerle válasza Zolás (#38) üzenetére


blueMerle
veterán

:DD :DDD

(#40) Picturemaker


Picturemaker
őstag

VérGémer család! :)

Ezek ennyiért nagyon gázos gépek, sőt, ez hivatalos átb...ás.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#41) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Fostalicskák..... :(((

(= Zala =)

(#42) Geönczy válasza Picturemaker (#40) üzenetére


Geönczy
aktív tag

Először azt hittem poén ez az amd+nvidia+ati kombó...
Nemcsak átb. hanem á hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#43) Tomate


Tomate
veterán

"GeForce 9800 GT vagy Radeon HD 4890 lehet"

Nem mindegy... :N

(#44) Apollyon válasza GabN73 (#15) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Már alig drágább 1-2 ezerrel a DDR3 a 2-nél, és a gamer gépeket szinte folyamatosan (kb 1-2 évente biztos) fejleszteni kell.
És mint Te is mondtad, jobbak, és egy gamer gépbe mindig egyre jobb kell...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#45) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szép ház. Ha nem ganézták volna össze az oldalát. :D

(#46) Quan-Chi válasza FoxiestFox (#45) üzenetére


Quan-Chi
őstag

az egy CM ház, de valami egyedi ELIT lehet az oldallapjáról ítélve ... szóval nem 1 minőségi darab ! nagyon drága :(

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#47) Ptech válasza Tomate (#43) üzenetére


Ptech
őstag

Tök mindegy, mindenhogy drága :DDD

(#48) Ayg0


Ayg0
senior tag

...videokártyája pedig egy 1 GB memóriával ellátott GeForce 9800 GT vagy Radeon HD 4890 lehet.

ahogy elnéztem a kommenteket már több embernek is szemet szúrt a dolog, de ez akkora, h tényleg megéri mégegyszer felhozni. 9800gt ellen hd4890??? ennél már csak azaz elborultabb szitu, amikor a "tájékozott" júzer megrendel egyet és az előbbi vga-t kéri számozás alapján. :))

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#49) Ptech válasza Ayg0 (#48) üzenetére


Ptech
őstag

A hozzá nem értést meg kell fizetni.

(#50) Ari18


Ari18
őstag

Sajnálom azokat a hülyéket, akik ezért még pénzt is adnak. 9800Gt vs 4890 :F ezt hogy sikerült :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.