Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nakos1212


nakos1212
senior tag

nem vagyok nV fan, de tök jól néz ki.

(#2) velizare válasza nakos1212 (#1) üzenetére


velizare
nagyúr

ja, esetleg ha nem jönne be ez az nvidiás biznisz gigáknak a téglájukkal, a kawasakinál még mindig nagyot akaszthatnak vele.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3) Garada válasza nakos1212 (#1) üzenetére


Garada
őstag

Én az vagyok és szerintem ez a kinézet eszméletlen :D

(#4) Duree


Duree
veterán

Jól néz ki és kellően erős is.Jó lenne ha piros feketében AMD-vel kihoznák.

duree54

(#5) Steve1207


Steve1207
veterán

Na az ilyesmi miatt ITX-eztem anno (csak ugye mindig picit nagyobb lett a legkisebb elfogadható konfiggal is). A hardverek már adottak, hogy a melegedéssel se legyen baj, de végre meglépték, hogy egy "notit" préselnek egy dobozba kb és kész :D

A dizájn egy részről ütős, nem rossz, de otthonra nem kellene egy ilyen színű kocka, csúnya lenne. Vagy itt is jöhetne a modding, de akkor minek vesz az ember egybe gépet? A lényeg, hogy lassan elindul valami nagyobb teljesítmény a mini gépeknél is, végre!

(#4) Duree: na igen, fekete-pirosban ütősebb lenne (plusz az AMD nyújt pár jóságot).

[ Szerkesztve ]

.

(#6) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha ugyanez lenne kaverivel, radeonnal, akkor rögtön rohannék is érte a boltba.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) rudi válasza Duree (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Van már AMD-vel is egy ideje, de kb. sehol sem lehet venni a környékünkön.
És eláruok még annyit, hogy a napokban adtam le egy nyolcoldalas mini PC körkép cikket, amiben lesz BRIX is ;)

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) nbg válasza rudi (#7) üzenetére


nbg
senior tag

Elmeletileg par heten belul lehet majd kapni, de az ara eleg vicces...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#9) rudi válasza nbg (#8) üzenetére


rudi
nagyúr

Na, ennyiért veszett fejsze nyele, akkor inkább ez a Zotac, de még az Asorck VisionX is olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#10) Oliverda válasza rudi (#7) üzenetére


Oliverda
félisten

[link]

Az egy szál buyer review alapján nem sikerült túl jól. :U

nbg: Azért arra kíváncsi lennék, hogy az $570-os árból hogy lett 999 EUR.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#11) nonsen5e válasza Steve1207 (#5) üzenetére


nonsen5e
addikt

Meg ugye tudjuk, hogy ami fekete-piros az GAMER, olyat ki hallott, hogy ami fekete-ződ az a gamer? :DD :DD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12) bolvar válasza Oliverda (#10) üzenetére


bolvar
senior tag

Hmm laptop vásárlás előtt állok de lehet átgondolom ennyi pénzért már megérni a 999 ár picit horrorként hatott :D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#13) rudi válasza Oliverda (#10) üzenetére


rudi
nagyúr

Egy vélemény nem vélemény, de 80 watt lekezelése 1 liter alatti házban azért komoly kihívás, bár notebook vonalon már láttunk erre sikeres megoldásokat.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#14) maross válasza Oliverda (#10) üzenetére


maross
veterán

Hat ezt eleg kemenyen lehuzzak, eleg lenyeges pontokban :). Azert az elvart, hogy nem fagyjon, ne uvoltson mint az allat, es ne legyen 90fok....ezeket javitva nekem mar csak +1 2.5" slot kellene bele, bar ezt kulso usb3 vinyoval at lehet hidalni, csak nem szep megoldas + nem artana felezni az arcimkét :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#16) Loha


Loha
veterán

Gigabyte igazán leírhatta volna pontosan, hogy akkor most milyen GPU van a gépben, mert a weboldalukon csak GTX 760-at írnak 3 vagy 6GB VRAMmal ami 192 bites buszra utal.
Az asztali 760 a fogyasztás és 256 bit miatt nem valószínű, a 760M pedig a 128 bit miatt nem. 770M az már 192 bites, de akkor meg biztos nem 760-at írtak volna.
Akkor marad még GTX 760 192-bit(OEM), ami ugye 760 meg 192 bit, és olyan 95W körülire be lehet lőni a TDP-jét.

Mondjuk én inkább 750 Ti-t tettem volna bele...

[ Szerkesztve ]

(#17) nonsen5e válasza Loha (#16) üzenetére


nonsen5e
addikt

Weboldalukon igaz 760-at írnak, de az egy 760M a lapkára integrálva. Egy 750 Ti dgpu elég nehezen férne bele abba a 10x10cm kockába. Mobil maxwell (750 Ti-t gondolom fogyasztás miatt is mondtad) meg tudtommal csak a GTX 8XXM szériában van.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#18) nbg válasza Oliverda (#10) üzenetére


nbg
senior tag

Arra en is, de nagyon...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#19) XXArcAngelXX


XXArcAngelXX
tag

Tök jó meg minden de a benne lévő cpu és gpu melyik màsiknak felel meg? Konkrétan melyik asztali proci illetve vga szintjét hozza?

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#20) burriebonz


burriebonz
tag

Árra kíváncsi lennék. GT 760M nem egy rossz dolog, de szvsz olcsóbb átfúrni a falat, persze ha va n hely rá! :)

(#21) rudi válasza Loha (#16) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem inkább valami Maxwell alapú lesz az a VGA GTX 850M vagy 860M vagy hasonló.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#22) gianni85


gianni85
veterán

méret és design nagyon bejövős. Na majd pár év múlva HSA APU-val és DDR4-gyel :) (tudom, bilibe lóg a kezem)

(#23) Sn00k


Sn00k
veterán

Jó meg szép, meg minden, de ez az integrált GeForce GTX 760M nem túl izmos darab... Vagy lehet bele VGA karit, külön is beszerelni ?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#24) nonsen5e válasza Sn00k (#23) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem. Se csatlakozó, se hely. Esetleg a WiFi mPCIe kártyát beáldozva egy eGPU, no de az a PCIe x1 sávszél miatt kérdéses, hogy gyorsabb lenne-e, mint a 760M, továbbá minek maroknyi PC ha mellé hurcolhatnod kéne külön videokártyát, meg tápegységet, meg mindent... :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#25) kpal


kpal
veterán

Ezt szívesebben tv alá teszem mint a hagyományos konzolokat ;)

(#26) Loha válasza nonsen5e (#17) üzenetére


Loha
veterán

Ha 760M lenne benne, akkor 2 vagy 4GB VRAM-al szerelnék a 128 bit miatt, nem 3-6GB -al, ami 192 bitre utal.

(#27) nonsen5e válasza Loha (#26) üzenetére


nonsen5e
addikt

Akkor ez valami más/spéci mobilos chip, vagy belezsúfoltak valahogy egy...

...760-at? :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#28) HuMarc


HuMarc
addikt

Azért ha valami "gémer", akkor hogy nincs benne ODD? A PC-s játékosok egy része még mindig lemezes játékokkal játszik.

(#29) Oliverda válasza HuMarc (#28) üzenetére


Oliverda
félisten

Ha annyira kell (amit én kétlek), akkor már létezik jó néhány USB-s külső drive.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#30) |DavidWoody| válasza HuMarc (#28) üzenetére


|DavidWoody|
tag

32-64-128-256 gb-s pendriveok , origin , steam stb ez igy mond valamit ? 2014 , üdv a mában. floppy sincs benne ha jobban megnézed.

-woody-

(#31) HuMarc válasza |DavidWoody| (#30) üzenetére


HuMarc
addikt

Ja bocs, nem tudtam, hogy a Guild Wars 2-n kívül más játékokat is forgalmaznak pendrive-on. :) Szerintem (és mellesleg nem csak szerintem, valószínűleg nagyobb jelentőségű emberek szerint is, hiszen még mindig kapni fizikai hordozón játékot) a 'gémer-léthez' hozzátartozik az, hogy ott legyen a polcon a kedvenc játékok dobozos, vagy akár deluxe, gyűjtői, mittoménmilyen változata. De persze nem vagyok nagy gémer, lehet, hogy nincs igazam :)

Amint látom a kommenteket, ezt más rajtam kívül nem hiányolja, szóval én kérek elnézést, amiért felvetettem a dolgot, ma is tanultam valamit.

[ Szerkesztve ]

(#32) nonsen5e válasza HuMarc (#31) üzenetére


nonsen5e
addikt

Én akkor ilyen érdekes átmenet vagyok, mert muszáj, hogy a polcomon legyenek a dobozok (Diablo III ugyan annual passal van digitális, de vadásztam hozzá csak simán dobozt), tehét mindent fizikálisan veszek, de a DVD-hez amennyiben nem szükséges (PS3) hozzá sem nyúlok, hanem töltem le instantba, nincs is DVD író a gépbe, csak egy hordozható pár gépre közösben. :))

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#33) blaca83


blaca83
őstag

Jópofa lett tényleg! :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#34) nbg válasza HuMarc (#31) üzenetére


nbg
senior tag

Nem USB sticken forgalmazott jatekokra gondoltak a kollegak, hanem kulso, USB-s CD/DVD egysegre... ;)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#35) HuMarc válasza nbg (#34) üzenetére


HuMarc
addikt

Oliverda valóban azt írta. |DavidWoody| ellenben konkrétan pendrive-okat említ :)

(#36) Oliverda


Oliverda
félisten

Elvileg egy 870M (GK104M) van benne.

video review

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37) |DavidWoody| válasza HuMarc (#35) üzenetére


|DavidWoody|
tag

A pendriveot nem mint "média terjesztési forma" hoztam fel , hanem példaként , hogy egy fél gyufásdoboznyi területre nagyjából 50-60 DVD-nyi adat másolható fel , végtelenszer , sokkal gyorsabban oda-vissza. Ezért halott az ODD. Terjesztési formaként ott az Origin stb , ezt irtam arra , hogy semmi szükség az ODD-re játékokhoz. Mint előttem is irták , ha nagyon akarja valaki vegye meg a boltba , aztan kóddal lehet húzni a netről , gyakorlatilag ki se kell bontani.

-woody-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.