Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Egyébként feltehetem a kérdést, hogy a relatíve nehezen benyomható, hosszú úton járó és kifejezetten hangos billentyűzetek (ez pl. a Roccat Arvo-ra mind elmondható) miért is jók különlegesen játékra? Tényleg csak érdeklődésképpen.

Sectumsempra - For Enemies

(#2) Alchemist


Alchemist
addikt

Szerintem borzalmasak ezek a tömeggyártásban kipingált eszközök, de hát a rajongók bizonyára szívesen tetováltatnák magukra is a képeket... hogy évtizedekkel később (amikor már gáz) majd plasztikai sebésszel szedessék le. ;]

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#3) Isee válasza Morden24 (#1) üzenetére


Isee
senior tag

Nem tudom, nekem mindig is a fél-slimes billenytűzetek adták, mind játékra, mind mindenféle felhasználásra :K

Viszont az idegesít, amin rajta van a Starcraft2, Dragon Age, vagy bármi aktuális nagy game, annak az ára azonnal a 2x-esére megy :(((
Jó, hogy fanoknak minden pénzt megér, de számomra nem.

Az a trust bill+egér kombó nem is néz ki rossznak, meg az ára sem vészes, még akkor sem, ha 10k alatt marad :)

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#4) frenetik


frenetik
tag

22 euró a trust billentyűzet és egérrel 26? ez tuti? :D

(#5) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Tetszik ez a DA bill(végre nem kék háttér-világítás), de csak fele ennyiért. De szeretnék látni egyszer olyan világító bill.-t ami nem kéken világít. :U

(#6) Day 'n' Nite válasza Morden24 (#1) üzenetére


Day 'n' Nite
aktív tag

Annyi előnye lehet, hogy az ember pontosan érzi, mikor, vagy hányszor nyomta le a billentyűt, vagy talán kevesebbszer nyom meg véletlenül egy gombot...
Viszont a hangja nem tudom mennyire elviselhető ezeknek.Vagy pl gépelésnél nem fárasztó-e ilyet használni...

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#7) DemonDani


DemonDani
addikt

oké hogy Dragon Age, de valahogy a Razertől nem ilyet várnék, nem illik ez hozzájuk

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#8) Eagl3 válasza Nordic (#5) üzenetére


Eagl3
veterán

[ Szerkesztve ]

(#9) Nordic válasza Eagl3 (#8) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez narancssárga :P .
Nekem ennek a kistestvére van(G1), de még ez is sok, pl a programozható bill.-eket nem is használom. Ezért is nem ruháznék be manapság egy nagy-árcímkés perifériába(pl G15).

(#10) Morden24 válasza Day 'n' Nite (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Fene tudja... ebben lehet igazad van, bár én a slimemen sem szoktam félreütni, ellenben a kopogós hosszúutas klavikon gyakran produkálok elégtelen leütést, jópár perc gépelés kell hozzá, hogy megszokjam.
A fárasztó dologra: de az. Komolyan, az ujjbegy-fájdalomról lazán elhinném, hogy a spanyol inkvizíció embertelenebb tagjai kínzásra is felhasználták. A hang pedig egyszerűen tragikus, ami nyilván nem zavar, ha dübörög a füledbe a klánwar éppen, de másra nem túl szexi biznisz :)

Sectumsempra - For Enemies

(#11) oxox


oxox
addikt

dragon age eger tetszett volna, de a vegere megvaltozott a velemenyem...jobb lett volna ha nem omlesztik ra mindenre....varom, hogy a happy meal-hez mikor kapom a kis age figurat :O ...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12) DMG


DMG
senior tag

Ez a Trust egér mennyire jó 1000dpi mellett játékra? Mert baráti az ára, és éppmost akarnék megszabadulni a kábelektől. :C

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#13) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Ebből a Trust Xpress-ből nincs vezetékes és magyar verzió? Mert akkor végre meglenne a 6+ éves Trust 270KD-m utódja. :B

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#14) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ki a franc vesz ilyen Dragon Age-es táskát? Ehhez már nagyon nagy kockának kell lenni. Mint az X-Box messenger bag kb.

(#15) Angel1981 válasza Jhonny06 (#14) üzenetére


Angel1981
veterán

Valóban, de vannak ilyenek! :)

(#16) jocek91


jocek91
aktív tag

Mikor szoknak már le a space alá helyezett gombokról? botrányosan sz@r megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#17) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

4. évét tapossa a Labtec billem 990 ért vettem. Játékra mindenre jó. Multimédiás billentyűket minek rá? ott van az egér nem?

Az a dragon age es festés meg no komment...

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#18) D1Rect válasza Ł-IceRocK-Ł (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Multimédiés billentyűből a hangerő szabályozónak van értelme. +3 tetszőlegesen programozható gomb, 'szt kalapkabát.

(#19) caizzz


caizzz
aktív tag

ezek a dekoralt cuccok de csunyak :/

marakujás kőbányai

(#20) Gyuffa


Gyuffa
tag

Hát nekem sem tetszenek ezek a dekorált cuccok, de az a Roccat billentyűzet érdekes számomra, meg nagyon tetszetős is.
Csak hát manapság egy jó gamer bill. nem mondható olcsónak , ami legalább sokat is bír.

(#21) Chrys_ válasza Eagl3 (#8) üzenetére


Chrys_
addikt

Ilyen G15-m van, tetszik a narancssárga szín.
Viszont a multimédiás gombjai szarok, egy idő után mintha "beragadnának", nehezen járnak (a kijelző körüli gombok) . A többi persze O.K. A fényerő és a kontraszt is állítható.

A post pedig egy Dragon II reklám...

[ Szerkesztve ]

(#22) Sicilian


Sicilian
addikt

Trustnak eléggé elfogadható ára van :)

nothing is true everything is permitted..

(#23) Ste


Ste
addikt

"A Razer természetesen arra is gondolt, ha a felhasználó hordozni szeretné a kiegészítőit. Ebben nyújt segítséget a Messenger Bag, ami teljesen vízálló kialakítást kapott, és elég hely van benne egy notebook elhelyezésére is."

Erre adnak valami garit is? Vagyis berakhatom a laptomom egy ilyen táskába és a gyártó garantálja, hogy egy vizitúrát túlél benne a laptop? (persze nem teszem sem hordóba sem egyébbe)

(#24) TESCO-Zsömle válasza Alchemist (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Annak idején a kiadó állta volna a gyerek oktatásának minden költségét, ha a szülők a "Turok" nevet adják neki. Gondold el, az milyen gáz lett volna szegénynek... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25) Duree


Duree
veterán

Nagyon tetszenek ezek a Roccat billentyük,kár,hogy nálunk ez nemigazán érhetö el

duree54

(#26) hypno skate


hypno skate
senior tag

Engem kizárólag a magyar kiosztású világítós billentyűzetek érdekelnének, mint a Speedlink Darksky, vagy Alterno.

Merthogy bár akármilyen csilivili, ha egyszer nem tud magyarul. Annyi pénzért, meg ne nekem kelljen már átcimkézni.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#27) vlevi válasza Sicilian (#22) üzenetére


vlevi
nagyúr

Sőt még formára is tetszetős a trust. Azt is pozitívumnak tartom, hogy az egérbe 1db elem kell. Tudom, kevesebb ideig tart, de legalább nem túl nehéz. Persze ehhez normálisan kell optimalizálni a működés közben a fogyasztást. Az viszont probléma, hogy nagyon kevés pozitív tapasztalatot lehet olvasni a trustról, inkább negatívakat :(
Nálam is van egy trust egér, behajítva a szekrény aljára, mert izomból kell nyomni rajta a gombokat, azt meg nem szeretem.
Belenéztem az http://prohardver.hu/hir/egerek_egerpadon_logitech_trust_mionix.html cikkbe. Maga az egér 22-24€, a mostani cikk szerint billentyűzettel együtt 26. Ezek szerint a billentyűzet műanyag alkatrészei+elektronikája ajándék, és a 2db AAA elem kerül 2€-ba? :D

Egyébként létezik a trustból rendes magyar is, itt a gyári száma :
MaxTrack Wireless Deskset

[ Szerkesztve ]

(#28) yakuza.tora válasza Morden24 (#1) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Bizony! :K
Az a baj, hogy ezt a kérdést pont az érintettek nem teszik fel maguknak! :W

Alléz Olympique de Marseille!

(#29) tommje


tommje
tag

Razer :Y :Y :Y

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#30) igor78


igor78
tag

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni billentyűzet vásárlás előtt.
Vezeték nélküli billentyűzetet készülök vásárolni, fel akarok hagyni a vezetékekkel. Nagyrészt este van időm játszani ezért világítós és csendes klaviatúrát szeretnék.
Programozható gombok tekintetében abszolút igénytelen vagyok, nem nagyon van rájuk szükségem.
Nagyjából 20.e.-t gondoltam rá szánni.
Előre is köszönök minden hozzászólást!

(#31) igor78


igor78
tag

Egyébként 2 napja vettem egy Logitech Performance Mouse vezeték nélküli egeret.
Tökéletes szinte minden tekintetben. Mérete és súlya számomra ideális. Kényelmes és kiváló anyagokból készült, nagyon szépen összerakott darab. Az egyetlen hátránya, hogy szerintem iszonyatosan hagos... Aki éjszaka család mellett szeretne játszani annak ez nem lesz jó vétel. Minden más felhasználásra tökéletes!

(#32) liqquid válasza igor78 (#30) üzenetére


liqquid
tag

Én nem vennék a helyedben vezeték nélküli bill-t, mondjuk én egeret se vettem volna, néhol bosszantó tud lenni de azt még ki lehet bírni, viszont a billentyűzet rámehet az ember idegeire... Van, hogy kihagy karaktereket gépelés közbe, nem szereti a ctrl+c-t pl. meg hasonló nyalánkságok... Pedig nem 1 márkát próbáltam már, és nem szarokat, Microsoft, Logitech, A4tech, bosszantó hibákat tudnak produkálni, nekem nem kéne még1x az biztos, és senkinek nem ajánlanám, billentyűzetből csakis vezetékes!

(#33) Prison85


Prison85
senior tag

Épp a Razer Lycosa-mat szeretném lecserélni. A Roccar új billentyűzete nagyon brutálisan néz ki, határozott megjelenést kölcsönözne az asztalomnak. Ezért az árért viszont van jobb is... (nálam jelenleg a G510 a befutó)

Bár elkötelezett híve vagyok a kígyós márkának, de ezekből a különböző játékos kipingált asztali díszekből kezd elegem lenni. :(( A több éves cuccokat akarják valami giccses köntösbe öltöztetve eladni gyerekeknek? Annyi pénzért amennyiért megveszik a különböző szerzői jogokat, hogy az ő termékeiken villogjanak inkább fejlesztenének és gyártanának újdonságokat vagy csoportosítanák át a pénzt, hogy a Logitech-hez hasonló garanciaszervizzel rendelkezzenek.

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#34) vlevi válasza liqquid (#32) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nemtudom. Én a legóccób Logi vezetéknélküli szettet vettem meg (wireless desktop mk250), de nem tapasztaltam az általad leírtakat. A billentyűzet nagyon rendben van, csak az elforgatott 6-os blokkot tudom felhozni ellene, teszi a dolgát kihagyás, akadozás nélkül.
A hozzá adott egér elég "fapados", 3 gomb+görgő, semmi több, de legalább pontosan, észrevehető késlekedés nélkül működik. Ez is olyan "bealvós" típus, de ezt elég megmozdítani, és felébre. Régebbi egereknél meg kellett nyomni egy gombot az ébresztéshez, na, az tényleg gáz.
Amit te írsz, az valószínűleg valamilyen nálad fennálló interferencia lehet. Vagy, ha régebbi, nem 2.4GHz frekin működő cucc volt, akkor azért. Hozzáteszem, a cégnél a rencergarázdának Logitech EX-110 drótnélkülije van, az még nem 2.4GHz, az tényleg szar. Az egér késik fél másodpercet, néha kettőt kell kattintani, satöbbi...
Áramellátás lehet a kényes pont, de nem a billentyűzetnél, mert az több hónapot is kibír, az egérben már sűrűbben kell cserélni.

(#35) igor78


igor78
tag

Én jelenleg a Logitech Wireless illuminated Keybord billyentyűzetet néztem ki. Jelenleg az a leg szimpatikusabb. Csak az is angol kiosztású :( Van egyáltalán magyar kiosztású vezeték nélküli ami világít?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.