Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nem csúnya. :D

Live-Die-Respawn

(#2) Sirandrish válasza oriic (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eddig sem volt az. Mármint amikor megjelentek szépek voltak.
De az tuti hogy ez egy kötelező cím PS4re :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Na most majd lesz értelme ps4 et venni :)

(#4) satz18


satz18
őstag

Asszem majd ha lehet kapni 3k-ért, veszek hozzá egy PS4-et. :K

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#5) krx21 válasza satz18 (#4) üzenetére


krx21
nagyúr

Ha hozza az ígért 60fps-t, megemelem a kalapom... Úgy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#6) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Még egy ütős cím a PS4 mellett!

Live poor, die ritch.

(#7) Raysen623 válasza krx21 (#5) üzenetére


Raysen623
addikt

Halkan jegyzem meg neked, hogy manapság én egy játékkal sem tudok stabil 60fps-en játszani PC-n...de inkább hagyjuk! Ennyi erővel miért nem 120fps-t követeltek. Ez a játék is 30-60fps közt fog futni és kész. Attól még ugyanolyan jó lesz, amennyiben a játéknál nem csak a grafika lesz a fő mondanivaló.

Nekem a videón látottak magyon tetszenek, pont ez tetszett a legutolsó TR-ben is. Kötelező darab lesz PS4 tulajoknak függetlenül attól te mire emelgeted a kalapodat....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) krx21 válasza Raysen623 (#7) üzenetére


krx21
nagyúr

A Pc-s helyzetet én is nagyon jól ismerem... A 60fps-t itt nem követeli senki, itt meg lett ígérte... Ennyi a történet. A 🎩 emelés meg annyi, hogyha ez sikerül, akkor én azt értékelem..
"Ez a játék is 30-60fps közt fog futni és kész."
Reméljük nem vagy jó jós... :(

(#9) Pöttön


Pöttön
őstag

Na ezt vártam már.
Első napos vétel lesz! :)
Kíváncsi vagyok mikor jönnek az okosok, hogy ez is CGI videó. :C

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#10) Because


Because
őstag

nem érezem, hogy sokkal különb lenne mint egy tomb raider....

(#11) F34R


F34R
nagyúr

Nagyon szep, es jo a jatekmenet. :)

(#12) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Szépnek szép, de sokkal jobban tudnák örülni, ha a Naughty Dog visszakapná a Crash Bandicoot játékszériát, és azzal kezdene valamit.:)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#13) myckie2 válasza Because (#10) üzenetére


myckie2
őstag

Én is ugyan így vagyok vele. Semmi kedvem nem lenne a most meg jelent sok ilyen stílusú játék után még egyet kijátszani...

(#14) krx21 válasza Pöttön (#9) üzenetére


krx21
nagyúr

Csak ne jövő karácsonykor jöjjön... Lehetőleg jóval előbb.

Because: Ha ebben nem látsz fejlődést a tomb taider-hez képest, akkor te nem vagy műkedvelő... :K

[ Szerkesztve ]

(#15) nokia párti válasza ViharVadász (#12) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát annak én is. :))

(#16) crue válasza krx21 (#5) üzenetére


crue
őstag

Ki ígérte meg azt neked?

(#17) krx21 válasza crue (#16) üzenetére


krx21
nagyúr

naughty dog egy interjúban közölte...

(#18) Garada


Garada
őstag

Az egyik legjobban várt cím! :R

(#19) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Kedves Ubisoft Montreál, valahogy így kellene melózni PS4/X1-en!
Nem ócska kifogásokkal alfa állapotú játékot eladni teljes áron, nem Early Access-ez...

[ Szerkesztve ]

(#20) Garada válasza mentoloshypo (#19) üzenetére


Garada
őstag

Kíváncsi leszek,megérjük e azt, hogy valami tényleg eszméletlen minőségit is alkossanak.

(#21) ldave válasza krx21 (#17) üzenetére


ldave
félisten

Link?

A Slime draws near! Command?

(#22) mentoloshypo válasza Garada (#20) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Hát tudod, majd a The Division, az tényleg király lesz mert az előzetes videók is olyan szépek... :DD
Na meg majd az AC Victory, hiszen ezt is már évek óta fejlesztik a háttérben (mint minden más AC részt)
Marketing duma mindig lesz, aztán meg belelóg a kezünk a bilibe ugyanúgy. :P

A Unity-nál is milyen sokan fellélegeztek, hogy ez már csak új generációs masinákra jön, végre így minden erőforrással tudnak azokra dolgozni és minőségi játék lesz. Aha! :DDD
Na jó mindegy, ne ekézzük szegényeket hiszen bocsánatot kértek egy 10 dolláros DLC-vel.
Ja meg persze választható AAA-s játékkal is, bár nem tudom hányan vették meg premierkor Season Pass-al.

(#23) james001


james001
veterán

Amint ez megjelenik rohanok venni (vagy lopni) PS4-et :C

(#24) Sirandrish: Én megveszem teljes áron,vagy tuti lesz valami Uncharted 4 bundle is majd.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#24) Sirandrish válasza james001 (#23) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én meg mikor már 5K-ért is hozzá lehet jutni :K
Mármint a játékhoz..nem a PS4hez :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) Shing válasza ldave (#21) üzenetére


Shing
őstag

(#26) Taposo válasza ldave (#21) üzenetére


Taposo
aktív tag

(#27) tome.jr


tome.jr
addikt

Brutál jó lesz. Külön tetszik a növényzetben való rejtőzködés.

(#28) Logen88


Logen88
aktív tag

Alázni fog az tuti! Nagyon várós a megjelenés.

The Last of Us is a masterpiece.

(#29) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Szerintem ez is Gears of War klón.
Hiszen TPS.
Van benne fedezék rendszer.
Lőni is kell benne.

Írok is az Epic-nek, hogy csináljon valamit mert ez nem állapot így már. ;]

(#30) Bencus88 válasza ViharVadász (#12) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ugyan ezt írtam a ps4-es topikba. Imádtam es biztos nagyon sokan megvennék. Amugy az uc szériakkal nem játszottam de ez első napos vétel lesz! (Bocs telo)

(#31) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Pár éve még a kettő miatt vettem PS3-at :)) Kitoltam 2-3szor, aztán tovább adtam. Eszméletlen volt az is.

(#32) #08052480


#08052480
törölt tag

Poppet csalodott vagyok, ez bizony meg mindig ugyanaz az Uncharted, amit mar haromszor lattunk. Van nehany uj jatekelem, a terkep is kiszelesedett (rafert nagyon), de lenyegeben ez ugyanaz csak tobb polirral. Persze mit is lehetne varni egy negyedik resztol - igazan nekikezdhettek volna egy uj IP-nek. Na mindegy, azert igy is elso napos vetel lesz.

(#33) krx21 válasza #08052480 (#32) üzenetére


krx21
nagyúr

Milyennek kellene lennie???

(#34) #08052480 válasza krx21 (#33) üzenetére


#08052480
törölt tag

Hat egy idealis vilagban a cimben negyes helyett 1 lenne, az Uncharted helyett pedig valami teljesen mas - ahogy az a ND eseteben minden egyes uj konzolgeneracio soran megtortent. Na persze az nem hozna annyit a konyhara, a Sony meg gondolom nem hagyta, hogy a TLoU utan megint valami teljesen ujat csinaljanak - na majd hatha ezutan.

(#35) krx21 válasza #08052480 (#34) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem azt fokozták amit kell. Ez Uncharted és annak is készül. Új program esetén más lenne az elvárás...

(#36) #08052480 válasza krx21 (#35) üzenetére


#08052480
törölt tag

Igen, egyetertek, ahogy ezt mar leirtam eloszor is - hadd idezzem magam:

Persze mit is lehetne varni egy negyedik resztol

Vagy nem voltam eleg vilagos, hogy mi a kinom?

(#37) krx21 válasza #08052480 (#36) üzenetére


krx21
nagyúr

Akkor ezek szerint te egy új játékot szerettél volna... Ami nem baj, de a teljesen új játékot nem egy folytatásban kell keresni...
Vagy mi a konkrét kínod? ;]

[ Szerkesztve ]

(#38) #08052480 válasza krx21 (#37) üzenetére


#08052480
törölt tag

Hat az amit mar leirtam :))
Na jo, akkor megegyszer kibovitve: a Naughty Dog a jelenlegi egyik legugyesebb, legnagyszerubb fejlsztobanda, ami tobbek kozott azzal is kitunt, hogy minden egyes konzolgeneraciot valami teljesen uj IP-vel inditottak es vittek azt tokelyre - lasd Crash Bandicoot, Jack, Uncharted. Ez most megszakadt, es az, hogy egy regi frencsajzt kell tovabbvinni jelentos mertekben koti a kezuket - nem adhatnak egy mmo-rpg-t Uncharted neven peldaul (!ezzel nem azt akarom mondani nyilvanvaloan, hogy azt is vartam!). Ha osszehasonlitod azt a videot egy U3-al pl, alig fogsz felfedezni kulonbseget, kicsit nagyobb a terep, kicsit finomabbak az animaciok, kicsit bovultek a lehetosegek, de ettol meg erezni, hogy valami reginek latjuk egy friss iteraciojat. Ennek pedig egyetlen oka van: a penz, ugy uj cimmel nem lehetne annyit kaszalni - hiaba tettek azt minden egyes generacio elejen. Szoval ezert vagyok kicsit csalodott, mert hiaba voltak nagyszeruek az Unchartedek, az ujdonsag varazsa mar nincs meg - es az ND-tol PS4-re vartam volna valami frisset.
Na persze kaptunk tavaly TLoU-t, szoval megbocsatok a Sonynak (elegge nyilvanvalo ugyanis, hogy miattuk keszul negyedik resz es nem azert mert a ND mindenaron a kaptafanal akart maradni), de remelem Uncharted 5-ot mar nem fogunk latni.
Nah, remelem igy mar egyertlemu.

[ Szerkesztve ]

(#39) krx21 válasza #08052480 (#38) üzenetére


krx21
nagyúr

Világos. Én nagyon szeretem az uncharted sorozatot és evvel sokan vannak így. Ha lesz vadonatúj játékuk, abban megint lesz rizikó, hogy befut vagy sem... Remélem lesz és tetszeni fog. Most a biztosra mentek, ami nekem nem nagy baj... Sajnos egyre nehezebb feltalálni a spanyol viaszt...

(#40) tome.jr válasza #08052480 (#38) üzenetére


tome.jr
addikt

Én pedig remélem, még jó sokáig elvezhetjük Nathan Drake kalandjait.

(#41) Peat;)


Peat;)
veterán

Az ebben szereplő rövid jelenthez képest szerintem sokkal másabb a látványvilág, ott érezni hogy ezzel a motorral készült átvezető videot láthattunk, amit én végig állítottam és jól vitába is kerültem emiatt.
Én kb erre a színvonalra számítottam amit most látunk, szerintem rendben van, nem forradalmi, de nagyon igényes és szép. A játékmenetre is remélhetőleg odafigyelnek, arról még sokat nem tudok levonni ebből a videoból.

(#42) krx21 válasza Peat;) (#41) üzenetére


krx21
nagyúr

Az előző részek tulajdonsága is volt, hogy az átvezető videók alatt megnövekedett a karakterek részletei, majd eltávolodva vissza vesznek belőle... Végül is ez az optimalizálás része...

[ Szerkesztve ]

(#43) crue válasza #08052480 (#38) üzenetére


crue
őstag

Nagyon rosszul látod a dolgokat. Ez nem egy szimpla fejjük meg újra a tehenet dolog. Az Uncharted már szinte "tartozéka" a Playstation platformnak, mint a God of War. Ha ezekből nem jönne új rész, nagyon sokan elfordulnának Sony-tól.

(#44) Abu85 válasza Peat;) (#41) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mert nem holdfényben van a pálya és nem vizes a karakter. De egyébként a motor ugyanarra lesz képes mint az átvezetőkben, mert azok is egy PS4-ről lettek/lesznek felvéve. Persze a pre-alpha kód miatt az Obscurance Fields, az SSDO és a GI most inaktív illetve butított volt. Ma még nem megy az aszinkron compute, és anélkül az említett effektek aktiválása csökkenti a sebességet. Most olyan 30-40%-os a PS4 terhelése az UC4-ben, a párhuzamosítás majd sokat fog ezen dobni. Csak ezután kerülnek be az effektek.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#45) xtremez válasza Abu85 (#44) üzenetére


xtremez
aktív tag

A 60 fps még mindig ki van tűzve ?

Ezt a 30-40%-ot úgy kell érteni, mint az Uncharted 1-nél írták, hogy kb. 30%-ot használ ki a PS3-ból ?

[ Szerkesztve ]

(#46) Peat;) válasza Abu85 (#44) üzenetére


Peat;)
veterán

Nincs nálam a kislexikonom :)

Minden tekintetben érződik hogy ez in-game közelibb produktum, nem szeretnék újra vitázni, messze nem csak a fényekről van szó és ezt mindenki látja. Egyébként ez meg az nincs benne dologhoz csak annyit látok, hogy a legtöbb új játék a promóciós anyaghoz képest folyamatosan csak csúnyul és csúnyul, itt végre olyan in game dolgot láttam amit elhittem. Az hogy ehhez képest látványosan fejlődni fog a grafika (ha ezt akartad írni) azt nem tudom kommentálni, szerintem 99,99 % hogy csak olyan videot promóznak húzócímnél ami nincs butított állapotban, vagy ha lesz is fejlődés akkor nem ebben a részben.

Az hogy egy motor meg mire képes átvezető helyzetben teljesen érdektelen, a régi unreal motorroal is olyan dolgokat demoztak real time hogy ihaj és talán a gears of war 3-ban kezdték el megközelíteni azt, amit még pc-n demoztak a konzol megjelenése előtt emlékeim szerint..

[ Szerkesztve ]

(#47) Abu85 válasza xtremez (#45) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nincs akadálya. A 60 fps-t nem nehéz hozni nekik, mert a legalacsonyabb szintű elérést használják.
A százalék inkább az aktuális GPU-kihasználás. Egyelőre ennyit tud a kód. Egyébként a 60-70% a célkitűzés, mert még elég kevés a tapasztalat az aszinkron compute szempontjából. Ezt a fajta párhuzamosítási stratégiát kifejezetten a GPU-limit javítására lehet használni, csak szinkronizálni kell a futószalagos feldolgozást.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#48) Abu85 válasza Peat;) (#46) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem tudják bekapcsolni a compute effekteket, mert nem fut folyamatosan. Márpedig nehéz lenne úgy kirakni a világ elé, hogy 15 fps-sel megy. Ahhoz, hogy ez a rendszer működjön aszinkron compute kell, de mivel még nem végleges a leképző, így nem tudnak mihez szinkronizálni. Tehát jelen helyzetben a párhuzamosítás nem lehetséges. Nincs értelme dolgozni rá, csak egy 15 perces videóért.
Az új konzolon a legjobb optimalizációs stratégia, hogy az effekteket párhuzamosan futtassák a GPU-n, amit eddig nem tudtak megtenni. De ezt be kell állítani, mivel csak akkor lesz ingyenes az amúgy drága grafikai compute effekt, ha az kevesebb időbe kerül, mint a feldolgozást elfedő normál grafikai effekt. Ez a gyakorlatban rendkívül jól működik, de csak a fejlesztés utolsó szakaszában lehet jól paraméterezni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#49) krx21 válasza Abu85 (#48) üzenetére


krx21
nagyúr

Oké, legyen így. De a demó alatt akkor miért nem hangsúlyozták, hogy egyenlőre ez még beta és sok javulás várható még a végleges verzióig? A naughty dog helyében én közöltem volna...

(#50) Abu85 válasza krx21 (#49) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Kinek? Igazából akinek szánták ezt a demót az magasról szarik rá, hogy még miben fog javulni a grafika. Ez a potenciális vásárlóbázisuk 99,9%-át teljes egészében hidegen hagyja.
Vannak amúgy felvételek, hogy játék közben leesett Drake a sziget alá, tehát látszik, hogy pre-alpha.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.