Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A koncepció legalább érdekes.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) akoska07


akoska07
nagyúr

Ez is jó lesz,mint az elődök.
Én ki fogom próbálni.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3) oriic válasza akoska07 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem sajnos viszont nem jön be. :(

Live-Die-Respawn

(#4) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

A koncepció is rémesen gyengének tűnt, sajnos a játékmenet videó alapján meg még nagyobb nudli lesz, mint gondoltam.

Rex Colt, come back please and save the Far Cry franchise! :(

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#5) 4264adam


4264adam
veterán

Szerntem ez a far cry képviseli ma már az igazi FPS érzetet. A régi módi csak Singleplayer játékmenet sok féle fegyverrel kis craftal, nyílt tereppel, egyéni menettel (hunter/. Számomra ez a tökéletes

(#6) exec79


exec79
tag

ha vegre a jatekido 90%-t nem az idiota gyujtogetesek teszik ki, akkor meg jo is lehet.

(#7) oriic válasza exec79 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ebben a korban pedig szerintem pont ez lesz a legfőbb tevékenység. :(

Live-Die-Respawn

(#8) kengyel


kengyel
nagyúr

Kicsit még a PC verzió várat magára, de így egész pofásnak tűnik :)

kengyel

(#9) ribizly


ribizly
veterán

Alapvetően érdekes is lehetne a dolog, de nekem nem/sem jön be. A grafika szép lesz, a játékmeneten picit változtatnak, de ez nem az amire vágyom most. Amennyire bejött anno a Blood Dragon annyira nem tetszik most ez az irány, pedig biztos lesz benne valami csavar, de most meg fogom várni az első review-kat mielőtt bármit is lépnék.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) Ubran


Ubran
tag

Reszemrol must have

(#11) Beri78


Beri78
őstag

hát legalább erre a címre nem kell költenem ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#12) wolfman


wolfman
veterán

El tudtam volna képzelni, hogy nem Far Cry név alatt fut, csak simán Primal.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Azt sejteni lehetett, hogy lesz benne valami extra, mert egy kőkori ember élete nem volt túl változatos. Gyűjtögetés-kraft-vadászat. Kb ennyi. Nem túl nagy repertoárral. Ez egy bizonyos rétegnek még elég is lenne, de nekik már most is tonnaszám állnak a különféle túlélő-játékok. Kellett ide a természetfeletti, az állatok irányítása. Anélkül elég lapos lenne az akció.

Részemről nem tudom, hogy mi lesz. CF4-et is nézegettem, trailerek alapján tetszett is, de még most se vettem meg. És ami durva, hogy 13€-ért már beszerezhető, én mégis a Mad Max-el szemezgetek kb ugyanennyiért...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Annyira gyűlölöm, amikor 60fps-es videóként töltenek fel egy 30fps-es videót! :W

A játék így elsőre a hírben lévő videók alapján elég gagyinak tűnik, legalább a farkast normálisan kidolgozhatták volna, mert szegény nagyon csúnya (szőrzet). A látvány pedig csak átlagos és unalmas, pedig régen a Far Cry név egyet jelentett a lélegzetelállító látvánnyal (legalábbis az első két résznél).

Már a 4. részt is nagyon erőltetettnek tartottam, de ez még a 4. részt is messze alulmúlja. Mindössze nem Far Cry nevet kellett volna neki adni, bár akkor meg nem lenne sok eladott példány. ;]

A PC verziónál továbbra is kritikán aluli fos portra számítok, szokásos Ubifos+Shitworks párossal.

Amúgy a hírben nyugodtan ki lehetne írni, hogy a PC verzió egy héttel később, egész pontosan 2016. március 1-én jelenik majd meg. Ez benne van a trailerben is.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#15) Luck Dragon

Tetszik az elképzelés.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) jamez


jamez
senior tag

és bunkóval vadászhatok asszonyállatra

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#17) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

A Far Cry 2 & 3 okozott virtuális orgazmust,hát ez biztos hogy nem fog.
A kőkorszaki téma miatt ki fogom próbálni,de szerintem instant csalódás lesz.

(#18) 4264adam válasza huskydog17 (#14) üzenetére


4264adam
veterán

Maga a szőrzetet valójában vehették volna komolyan pl: Nvidia Hairworks ami ingyenes licensz kipróbálni, lehet az implementálása licenszhez kötött illetve AMD-n roszabbul futna tőle az egész játék. Ezért hagyhatták ki.

(#19) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Én kiváncsi vagyok rá tetszik az ötlet. "Ejj ha én a kőkörszakba' születhettem volna"

(#20) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Bejövős mint az összes Far Cry :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Az évenként kiadási kényszerrel az Ubi tönkrevágta az AC sorozatot. Félek az FC is erre a sorsa ítéltetett már az FC4-el. A Primal ötlete eredeti de kellő fejlesztési idő hiányában csak rókabőrt szimatolok.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#23) TESCO-Zsömle válasza CriticalHit (#22) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na ja. Már az FC4 is erősen Copypaste FC3 szagú volt. Ez a Primal abból a szempontból jobb, hogy legalább megpróbálnak újítani. Új kor, új lehetőségek, bár nyilván játékmechanikai oldalról kb ugyanaz a collect-craft-use sablon, de ezen a téren mi szükség/lehetőség lenne változtatásra?

Meglátjuk mi lesz belőle. Nyilván -mint már írtam- a beastmaster képesség kissé rontja a kor hitelét, de persze ennyi újítás kellett és az akció is elég lapos lenne nélküle a kor limitált fegyvereivel.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24) #96349952


#96349952
törölt tag

Ez valami tragikusan gáz. Egyrészt ez az egész egy átbőrözött FC4. Az animációk, jelek, minden ugyanaz, minimálisan sem vették a fáradtságot ahhoz, hogy valami mást gyártsanak le ehhez a játékhoz. Meg lehet lovagolni a mamutot, mint az elefántot az előző részben. Hurrá, nagyon lázba hozott. Dárdákkal meg íjjal lehet táborokat foglalni, fú de jó. Vadállatokat lehet egy perc leforgása alatt megszelídíteni és képesek vagyunk madártávlatból kikémlelni a dolgokat – full nevetséges. Grafika pont ugyanaz, mint a 4. Nulla stílusbéli változtatás. Nem kell, hogy szebb legyen, csak más – egy picit legalább, de nem.

Egyébként egy kardfogú tigris vagy egy brutális medve ellen mennyi az esélye a karakternek egy szál dárdával? Megmondom: Semmi, a 4-ben is tárakat kellett beleküldeni az állatokba, hogy végre kifeküdjenek, akkor itt mit kell majd csinálni, dárdákkal meg nyílvesszőkkel sündisznót csinálni belőlük? Lesz erre időnk egy támadás alkalmával? Röhej.

Megint pont ugyanaz a területfoglalás, nulla innovációval, változtatással. Botrányosan sekélyes és unalmas.

Kraftolás mi lesz? 1 kilós kőbalta, aztán jöhet a 3 kilós? Pfff… Fegyverek korból adódóan nulla érdekességgel fognak rendelkezni, ráadásul már a 4-ben is lehetett hasonlókat használni, megint nulla újdonság és hát kit érdekel a kőkorszak…

Mi lesz a SZTORI? Ungbungának egy másik törzs elrabolja a nőjét, a családját legyilkolta a gonosz törzsfőnök és elindul bosszút állni, illetve a nőt visszaszerezni? És hibbant lesz a gonosz törzsfőnök? Milyen küldetések lesznek? Varázslókkal kell füvet szívni, hogy pszichedelikus barlangrajzokból aztán megtudjuk, merre kell tovább menni, aztán az ellenséges területen táborokat foglalgatni? Nem unják még?

Ha ezt modként csinálta volna meg egy lelkes rajongói csapat, szót nem szólnék. De hol szint ez már egy FC szériához maguktól a fejlesztőktől? Ez egy mod, annál egyáltalán nem több. És mint ilyen, teljes játékként árulni vegytiszta lehúzás. Az összes FC ott van a Steam könyvtáramban, mindegyik kipörgetve, mert nagyon kedvelem a sorozatot – a 3 és a 4 a kedvenceim között vannak számon tartva -, de erre egy fillért nem adok, hatalmas hülyének nézés, baklövés, teljesen rossz koncepció, semmilyen szinten nem lehet összehozni a 3. és 4. résszel, akkor mire fel FC? Azért, mert azt a játékot bőrözték át? Na ne vicceljünk kérem szépen! Ez nem FC, ez egy lehúzásra termett, extra gyorsan összehozott fos. Legfeljebb DLC-ként lehetne minimális létjogosultsága poénból, mint a Blood Dragon, max 5-6 ezer forintért és csókolom. De inkább kevesebbért. Teljes tévút. Remélem bukta lesz és a fejükhöz kapnak.

[ Szerkesztve ]

(#25) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Nem nyerte el a tetszésemet. Szép látvány, de ez a nyilazgatás meg a kőbaltázás nem jön be. Egy próbát azért tenni fogok kíváncsiságból.

(#26) ribizly válasza TESCO-Zsömle (#23) üzenetére


ribizly
veterán

+1

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#27) keIdor válasza #96349952 (#24) üzenetére


keIdor
titán

Sajnos erőltetve van az évenkénti kiadás. Ubisoft már rosszabb, mint az EA.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#28) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Az ára alapján, ezt egy teljes epizódnak gondolják, nem csak amolyan BD féle résznek.

Az viszont baj, mert ebbe az is könnyen bele unhat 10-20 óra után, akinek amúgy még tetszik maga a játék. Én biztosan nem veszem meg teli áron, talán majd jövő ilyenkor leakciózva.

(#29) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

A trailer nagyon jóra sikeredett, a gp már nem nyűgözött le annyira. Bár ahogy láttam, ez konzol volt. Leginkább az állatok darabos mozgása zavaró.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#30) k-adi


k-adi
nagyúr

Atyaég mi ez? :DDD FC4 kiegészítő? :D

Eddig ez egy nagy dislike a részemről :) újabb sorozat amit kihúzhatok a listámról :P talán ha ősemberes style akkor horizon zero dawn :K

amikor bejön a bagoly ott már végképp elröhögi magát az interjúztató :DD

[ Szerkesztve ]

(#31) Adultnapper


Adultnapper
csendes tag

kíváncsian várom :P

Bye Bye Boom Biddy (Cypress Hill)

(#32) Gainka


Gainka
őstag

Csak nehogy aztan bejojjon nekik es a cod sorozat is at aljanok a kokorszakra xd.

(#33) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Getti nagy bukás lesz.

(#34) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Az oké, hogy a mostani részben az állatok húsát lehet gyűjteni (és kell is), de itt az emberét kell? :o

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#35) Bandi8bácsi


Bandi8bácsi
tag

Első látásra egy butított Skyrimnak tűnik a game.

(#36) wolfman


wolfman
veterán

Nem lenne ekkora bajotok vele ha nem FarCry lenne a címe. Egyelőre csak ennyi kifogásolni való van rajta. Ha egy új cím lenne, bizakodna mindenki. Na jó sokan.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#37) k-adi válasza wolfman (#36) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nálam ott halt meg a játék amikor behívta a bagolyt :U

(#38) [Prolixus] válasza #96349952 (#24) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ja, én most realizálom, hogy ez nem egy standalone DLC lesz, mint a Blood dragon, hanem egy teljes árú játék, steam-en 60 euróért előrendelhető. Aztak*rva... :F :W

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#39) Adultnapper


Adultnapper
csendes tag

szerintem rá fért már a játékra egy kis változatosság, + nem nagyon tudok olyan játékról ami a kőkorszakban játszódna,főleg szép grafika mellet.Szerintem érdemes lesz kipróbálni ,mondjuk a legjobb még mindig FC 1 :W

Bye Bye Boom Biddy (Cypress Hill)

(#40) Adultnapper


Adultnapper
csendes tag

FC1: https://www.youtube.com/watch?v=yy8nhHj0JVk

FC:primal https://www.youtube.com/watch?v=LJ2iH57Fs3M

Változnak az idők :U

Bye Bye Boom Biddy (Cypress Hill)

(#41) alevan


alevan
őstag

Tetszik.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#42) wolfman válasza Adultnapper (#40) üzenetére


wolfman
veterán

Most komolyan egy trailert egy ingame-el hasonlítasz össze?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#43) Adultnapper


Adultnapper
csendes tag

Ez nem össze hasonlítás,csupán két link a Far cry 1 ről és a Primal ról.Semmi hátérbeli gondolatom nem volt,ezzel kapcsolatban.

:)

Bye Bye Boom Biddy (Cypress Hill)

(#44) - = Zk = - válasza antikomcsi (#28) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én nagyon agyalok a Collectors csomagon :C
Division mellé befér ez is :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#45) antikomcsi válasza - = Zk = - (#44) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A 70 Euró, az neked 70 Font lesz! :)

És mindezt azért, hogy játssz vele 2-3 órát, és gyorsan el is felejtsd!

De legalább áramszünet idején nézegetheted a térképed. ;]

(#46) 4264adam válasza antikomcsi (#45) üzenetére


4264adam
veterán

Idén a gta v witcher 3 fallout_4 azok a címek amiért érdemes pénzt kiadni. 2500 ért meg vettem akcióban a crysis 3at történet olvasással 4 óra volt...

(#47) - = Zk = - válasza antikomcsi (#45) üzenetére


- = Zk = -
félisten

59 font, az a 70... gyárilag az Ubitól... nem is egy amazon vagy akármi... :))

áramszünet? no para, van bika szünetmentesem :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.