Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Taposo


Taposo
aktív tag

Ebben annyi öröm van talán hogy több X1 exkluzivot portolnak PC gyorsabban és nagyobb minőségben, mert úgy általában a többi fejlesztőnek esze ágában sem lesz még többet pepecselni a PC portokkal, mert ugye a lehetőség most is adott egy sokkalta minőségibb PC s port fejlesztésére a jelenlegi DX környezettel mégsem élnek vele :((

(#2) gianni85 válasza Taposo (#1) üzenetére


gianni85
veterán

Multiplatform játékoknál lehet inkább jó, ahol megcsinálják a PS4 és X1 portokat, aztán az X1 verzióból könnyedén átportolnak PC-re. Exkluzívok közül szerintem továbbra is csak a kevésbé sikeres, illetve nem system seller cuccok jönnek PC-re.

(#3) kpal


kpal
veterán

Na vajon mit hoz a szép új világ :Y

(#4) menpee


menpee
aktív tag

"Srácok, mostantól a játékok nem fognak elindulni a WinX előtti oprendszereinken meg DX12."

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#5) #09819904


#09819904
törölt tag

Amúgy maga a Windows 10 nem lesz rossz. Igaz nem más, mint egy 8/8.1-es átmaszkírozott változata.
Mióta tesztelem és elértünk a 9901-es buildhez, azóta vannak örömök és vannak bánatok. Persze nyilván egy tesztfázisú rendszertől ne várjon csodát az ember. De, ha jó felé haladnak akkor végre tényleg egy kényelmesebb rendszer lesz.

Mondjuk az már alapból mókás, hogy a Vezérlőpultból kivették a Windows Update-et és átpakolták a Gépház alá... De talán ez is kiforrja magát rendesen jövőre.

(#6) kromatika


kromatika
veterán

VÁRJUK SZERETETTEL.

(#7) mekker


mekker
őstag

Ha visszarakják a Win7-es keresőt, meg csiszolgatnak még a rendszeren, akkor egyértelműen egy jó OS lesz (már ezt nyúzom október óta). Ha ezek nem történnek meg, akkor viszont tényleg csak a DX 12 miatt lesz releváns választás a Win7 mellett, mert semmivel nem nyújt többet (sőt).

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8) Meteorhead válasza #09819904 (#5) üzenetére


Meteorhead
aktív tag

Én például pont azt várnám Win 10-től, hogy MINDENT kisöröpjenek a Vezérlőpultból, és átírják WinRT alapon XAML-re.

Ahogy korábbi cikkben is írták, az egyik legtöbbet kért feature, a felhasználói felület egységesítése. Nagyon zavaró, hogy van amit csak itt érsz el, van amit csak ott, van amit mindkét helyen, és van amit mindkét helyen, kivéve pont azt az 1-2 gombot, amit éppen keresel. (Hálózati és megosztási központ kontra Hálózatok fül a Gépházban) Minden egyes builddel egyre több dolgot lehet a Gépházban beállítani.

XAML-ben nagyon gyorsan lehet UI-t csinálni, csak egy halom WinAPI hívást portolni kell WinRT-re, hogy meg lehessen csinálni ezeket az eszközöket. Mire kiadják a rendszert, addigra simán végezhetnek vele.

(#9) #09819904 válasza Meteorhead (#8) üzenetére


#09819904
törölt tag

Dettó! :)
Remélem végre felébred a MS és elkezd normális trend felé menetelni. Igaz én nem játszom gépen, de tekintettel vagyok a játékosokra, és igenis nekik is legyen már meg amikre vágynak.

(#10) ALLAT001


ALLAT001
senior tag

Jó lenne tudni mikor "kell" majd kukába dobni a 970/980 GTX-eket, mert nem támogatják teljes körűen a DX12-t :U

Semmi hír mikör jönnek a következő kártyák?

(#11) mekker válasza ALLAT001 (#10) üzenetére


mekker
őstag

Szerintem ez hasonló lesz a Dx 11 vs Dx 11.1-11.2 esetéhez, ergo nem kell még izzítani a kukásautókat.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#12) 7time válasza mekker (#11) üzenetére


7time
senior tag

Nem lesz, a DX 11.1-DX11.2 lényegében 0 fejlesztés volt, a DX 12 levenné a CPU-ról a terhelést ami nem semmi fejlesztés lenne.

[ Szerkesztve ]

(#13) #97716736 válasza kpal (#3) üzenetére


#97716736
törölt tag

Egy szebb jövőt ;]

(#14) #16939776


#16939776
törölt tag

Remélem a játékfejlesztőket is meghatja.

(#15) mekker válasza 7time (#12) üzenetére


mekker
őstag

Olvasd is el, hogy mire reagáltam - TIER 2 v TIER 3.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#16) Male válasza #09819904 (#5) üzenetére


Male
nagyúr

Nekem ott van a Win Update a vezérlőpultban is :F Igaz, még a 9879-es build van a notin, nem frissült még.

(#17) Воланд válasza Male (#16) üzenetére


Воланд
titán

egyelore csak egy kiszivargott build-ben van igy. az irany az, hogy egyre tobb beallitas keruljon at a vezerlopultbol a modern feluletu settings ala.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) Male válasza Воланд (#17) üzenetére


Male
nagyúr

Ja, hogy ez nem a "normálisan terjesztett" verzió. Én örülnék, ha a régin is elérhető lenne továbbra is (mivel már megvan a régire, így ez nem plusz fejlesztés, csak azon múlik, hogy ki akarják-e venni belőle)

(#19) Polllen


Polllen
nagyúr

Kíváncsi vagyok a víziójukra, bár gondolom csodát nem kell várni. Mondjuk xbox one játék stream pc-re jöhetne. Ha már a steam és a ps4 is ezzel mókázik.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20) #09819904 válasza Male (#16) üzenetére


#09819904
törölt tag

A 9888 amit elsőnek teszteltem, az sokkal jobb volt. Ez az új olyan furi. Van amikor kissé hisztis a WiFi miatt például.

(#21) Dtomka


Dtomka
veterán

Én jelenleg win 8.1 x64 -et használok. Ettől függetlenül várom a win 10-et, mert a DX12 végre változást fog hozni a játékosok életébe. (amire már régóta várunk :) ) A változás viszont csak azokat fogja érinteni, akiknek a vga-juk támogatja a DX12-t.

Remélem tényleg sokkal jobban fognak kinézni a jövőben elkészített játékok...szeretném, ha 1-2 év múlva azt tudnám mondani a BF4, re h de csúnya a "mai" játékokhoz képest.
Fejlődünk (csak ezen a téren nagyon lassan...), mert ha a Doom -om hasonlítjuk a mai játékokhoz akkor ez a tény vitathatatlan.

A gépen nem csak játszom (programozás,filmezés,fordítás,konvertálás,zeneszerkesztés,netezés,stb stb..) , ezért aki azt tanácsolja, hogy vegyek konzolt, ne tegye! :)

(#22) ALLAT001 válasza Dtomka (#21) üzenetére


ALLAT001
senior tag

Lassan inkább az lesz a kérdés, hogy tudnak-e a lehetőségekhez mért tartalmat írni. Végső soron az lenne a legfontosabb. :U

(#23) idegen lény


idegen lény
őstag

Ugye a Windows 8.1-ben már nem kell külön program ISO-fájl DVD-re való kiírására, hogy bootolni lehessen róla a Windows 10-et? Elég hozzá a jobb egér és Lemezkép írása?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#24) Dtomka válasza ALLAT001 (#22) üzenetére


Dtomka
veterán

Neked, lehet h a tartalom fontosabb a látványnál, de szerencsére nem mindenki gondolkodik így :D .
Abban egyetértek, hogy lehetnének kicsit egyedibb játékok, jobb történet....
Ami mostanában kicsit leköt az a Spintires...és amit várok mert sztem jó lesz a Mad Max :)
Persze ezt is várom végre jön GTA V.

(#25) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nagyon várom a Windows 10 megjelenését. A modern felületes baromságot egész jól kordában tartják, jó kis multimédia WS és játék PC platform lesz. A design mindig cukormázas az MS-nél, ezen valahogy nem tudnak túllépni a Vista óta. Ennek ellenére jó színeket használnak, illetve sajnos az Apple ment el ilyen hülye neonos őrület felé itt-ott.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#26) mekker válasza M@trixfan (#25) üzenetére


mekker
őstag

Az MS és a csicsa...Én a Win7-et és a Win10-et is témával használom (valami patcher+deviantart), Egyszerűen nem értem ha a közösségnek megy, az MS miért nem tud megalkotni 4-5 szolidabb gyári témát. Ezt már XP-nél is megoldották, bár ott sem volt hatalmas a választék.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.