Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Sajnálom, kár érte .Tényleg látványos videókat készítettek vele .
Hasonlóan érzek most mint Schumacher baleseténél. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) mephi666 válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez a durva, hogy az életük nagy részét mindketten veszélyesen élték: "munkájuk" közben ott volt mindig magasan a rizikó... erre szórakozás közben érte mindkettőjüket baleset, amikor nem feltétlenül számítottak bajra :( ...mintha a jackass-esek közül valaki a strandon véletlenül megcsúszna, megsérülne a gerince és emiatt tolószékbe kerülne

ui: Colin McRae és Kobe Bryant halála is hasonlóan váratlan volt :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr

Meglepett. Nem számítottam ilyen hírre. Volt egy időszakom mikor hasonlóan vezettem, de kinőtem.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékszem, mikor évekkel ezelőtt egy kollégám megmutatta az első Gymkhana videóját.
Ámultunk rajta, mit tudott.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#5) angyalpc2 válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

Pff csontra kb ugyan az

Hát egyik se a kocsiban versenysportban sérült halt meg.

Shumi is inkább halt volna meg...gondolom most értelmi sérülten vegetál gügyög...folyik a nyála.
Az nem élet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.