Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack Hunter

    tag

    LOGOUT blog

    Köszönöm a linkelt topikot, egyelőre csak gondolkodom rajta, nem feltétlenül adnám el, mert nem tudom,mennyi az annyi. A linkelt topikban viszont ez feltétel.

    Csak nevess, ne vedd túl komolyan!

  • Jack Hunter

    tag

    LOGOUT blog

    Elég elszomorító válaszok azok után, hogy 2016 -ban vettem 43 ezerért, úgy, hogy nem volt benne videókari és csak 4GB rammal volt felvértezve.:D Amúgy az elmaradt, de valóban egy 10 éves gép, legalábbis az alaplap annyi. Reménykedtem benne hogy kb ötvenért eladható, hiszen relatíve gyorsan lehet vele böngészni, gond nélkül megeszi a 4k felbontású tartalmakat, és kisebb játékok is elfutnak rajta, pl The last stand: Union city. Szíven ütött az infláció, na! :DDD

    Csak nevess, ne vedd túl komolyan!

  • Jack Hunter

    tag

    LOGOUT blog

    válasz Graphics #9 üzenetére

    Előbb- utóbb fel fog menni az ára, csak várni kell vele még 20 évet. Utána már jó drágán el lehet adni Bacsisnak. :DD

    Csak nevess, ne vedd túl komolyan!

  • Jack Hunter

    tag

    LOGOUT blog

    Fú, ha most itt belemennék laikusként egy ilyen érzékeny témába, itt olyanokat kapnék hogy a fal adja a másikat. . :DDD
    1:. Nem kell erősebb, mert. Mert nem játszom túl sokat számítógépen, nem érdekelnek a csak erre a platformra érkező címek sem.
    2.: Nem ebből akarok meggazdagodni,nem érdekel a kriptobányászat, sem a komponensek cserélgetéséből származó csekély haszon.
    3.: Ugyanúgy nem érdekel az órajelhajhászás,overlocking sem,és nem fontos,hogy tízmilliárd színben villogjon- tündököljön a szoba díszeként.
    4.: nem akarok vele felvágni, fütyit méregetni,mert hidegen hagy és nem érdekel.

    De! Én vagyok a fütyi, mert azt írtam lecserélném, de nem mondtam konkrétan, mire.
    Tehát konkrétan egy még kisebb eszköz a cél, ami egy tökéletes házimozi számítógép. Olyan,ami tartós, legalább 10 évet bír, időtálló,nem avul vészesen. Van rajta böngésző,ami dadogás nélkül, rapidan fut. Kezeli a külső vezeték nélküli perifériákat, mert elegem van a szerteszét tekergő tyúkbelekből. Van rajta HDMI kimenet,legalább 3, és optikai, koaxiális, és asszimetrikus jack aljzat. Esetleg szimmetrikus pentaconn, és beépített DAC de az már hú. Bátorkodom még halkan megjegyezni, bár ezért már biztosan megköveztek: férjen be egy százezres keretbe...

    [ Szerkesztve ]

    Csak nevess, ne vedd túl komolyan!

  • Jack Hunter

    tag

    LOGOUT blog

    Hát köszönöm ezt a rengeteg hozzászólást és segítőkész embert, de tényleg, ti vagytok a legjobbak! :K Nem csak okultam, szórakoztam is, jóféle hozzászólások, privátok jöttek. Nem csak a gép, én is el vagyok avulva, hiszen írtam, tíz éve használom, arra amire kellett, jó.
    Ezért nem nézegettem újdonságokat, mert minek megjavítani, ami müködik? Azért ötlött fel bennem a csere gondolata, mert akármit próbálok, hiányzik egy kis plusz a házimoziból, és kezdek rájönni, fejétől bűzlik a hal. Hiába a fullos hangkártya, ha nem tudja a rendszer kihajtani, mert az alaplap nem támogat egy csomó új funkciót.
    Kukába nem dobom, szerver nem lesz belőle, és egyben sem fogom eladni, mert tízezer forint manapság nem pénz. Nem azért, mert olyan jól megy, hiszen eléggé fillérb@szó tudok lenni, nem vagyok rest kihúzni a routert, leáramtalanítani mindent ami nem kell ha nem vagyok otthon.
    Azért sem akarom egyben eladni, hogy másokat ne szivassak vele. Szóval darabokra szedem, és hamarosan itt a hardveraprón meg lehet találni a cuccait. Még nem tudom, mi lesz helyette, hajlok a barebone pc felé, de "Soderes" utolsó hozzászólása elgondolkodtatott.
    Mindenesetre a házimoziról nem mondok le, amíg nem lesz meg az új kütyü, addig nyúzom a régit. Talán majd írok is róla valamit, ha lesz rá energiám, mert hogy sajnáltassam magam egy kicsit, hat napokat dolgozom 16 órában, és az asszonyhoz sincs sokszor kedvem/ időm, nemhogy az íráshoz.
    Köszönöm szépen a segítséget, és a sok jó kommentet, részemről zárom a témát, de ha van valakinek valami ötlete még, írja meg bátran, elolvasom, csak nem tudok azonnal válaszolni.
    Köszöntem!

    Csak nevess, ne vedd túl komolyan!

Új hozzászólás Aktív témák