Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Hát köszönöm ezt a rengeteg hozzászólást és segítőkész embert, de tényleg, ti vagytok a legjobbak! :K Nem csak okultam, szórakoztam is, jóféle hozzászólások, privátok jöttek. Nem csak a gép, én is el vagyok avulva, hiszen írtam, tíz éve használom, arra amire kellett, jó.
Ezért nem nézegettem újdonságokat, mert minek megjavítani, ami müködik? Azért ötlött fel bennem a csere gondolata, mert akármit próbálok, hiányzik egy kis plusz a házimoziból, és kezdek rájönni, fejétől bűzlik a hal. Hiába a fullos hangkártya, ha nem tudja a rendszer kihajtani, mert az alaplap nem támogat egy csomó új funkciót.
Kukába nem dobom, szerver nem lesz belőle, és egyben sem fogom eladni, mert tízezer forint manapság nem pénz. Nem azért, mert olyan jól megy, hiszen eléggé fillérb@szó tudok lenni, nem vagyok rest kihúzni a routert, leáramtalanítani mindent ami nem kell ha nem vagyok otthon.
Azért sem akarom egyben eladni, hogy másokat ne szivassak vele. Szóval darabokra szedem, és hamarosan itt a hardveraprón meg lehet találni a cuccait. Még nem tudom, mi lesz helyette, hajlok a barebone pc felé, de "Soderes" utolsó hozzászólása elgondolkodtatott.
Mindenesetre a házimoziról nem mondok le, amíg nem lesz meg az új kütyü, addig nyúzom a régit. Talán majd írok is róla valamit, ha lesz rá energiám, mert hogy sajnáltassam magam egy kicsit, hat napokat dolgozom 16 órában, és az asszonyhoz sincs sokszor kedvem/ időm, nemhogy az íráshoz.
Köszönöm szépen a segítséget, és a sok jó kommentet, részemről zárom a témát, de ha van valakinek valami ötlete még, írja meg bátran, elolvasom, csak nem tudok azonnal válaszolni.
Köszöntem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.