Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

és ez azért jobb egy egyszerű drótnál, mert...?

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) LamerGyuri válasza fatpingvin (#1) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

...világít. Nem elég? Mit kell mindenbe belekötni? :DDD

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#3) --ka válasza fatpingvin (#1) üzenetére


--ka
senior tag

"..., mert?"

Mert, ízléses. Már a címet sem sikerül elolvasni? Kép alapján kommentelsz? :D :DDD :R

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#4) fatpingvin válasza LamerGyuri (#2) üzenetére


fatpingvin
őstag

a hozzáadott értékéhez képest élek a gyanúperrel hogy nem arányos az árazás...

--ka: de, végigolvastam és így sem sikerült megértenem hogy erre épeszű ember miért költene pénzt...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#5) omfgk


omfgk
addikt

Ez lenne az ízléses megoldás?

Konkrétan a saját fotójukon is úgy néz ki az egész mintha odahányták volna...

ha nem rendelkeznénk 16-tűs PCI Express tápcsatlakozót biztosító tápegységgel
Aki erre a pár hónapra megvette a 3090Ti-t, úgy ,hogy jön a következő gen, az vegyen mellé olyan tápot ,hogy ne kelljen ilyen átalakítókkal bohóckodnia.

[ Szerkesztve ]

(#6) podtibi válasza omfgk (#5) üzenetére


podtibi
senior tag

Azért 20k csak sokkal jobb, mintsem új tápot vegyem az ember. De szerintem ha 40k is volna itthon, akkor is jobb egy új tápnál.

Ezt inkább rád bízom.

(#7) fatpingvin válasza podtibi (#6) üzenetére


fatpingvin
őstag

20k egy tápcsatlakozó átalakítóért? :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

lyézus...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#8) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

A réginek még láttam értelmét, ennek már nem igazán.

(#9) tserrof77 válasza fatpingvin (#4) üzenetére


tserrof77
senior tag

Hasonlóan, mint pl a propelleremblémás autóknál. Van pénzed majomra, legyen banánra is. :C :C

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#10) Duree


Duree
veterán

Hát a világítás nagyon kellett rá.

duree54

(#11) Semplar


Semplar
őstag

Guszta az a bemenő 32 szál. Még jó, hogy erre nem kell meltdown/spectre patch. ;]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#12) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy nagy zöld földgömb meg egy Greta Thunberg approved plecsni kéne csak rá.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13) --ka válasza lezso6 (#12) üzenetére


--ka
senior tag

Így, a hó végen megszavazom a hónap hozzászólásának! :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#14) podtibi válasza fatpingvin (#7) üzenetére


podtibi
senior tag

Egy új táppal akkor is drágábban jössz ki szerintem. A másik helyzet hogy ez is drága, még ha durván is.

Ezt inkább rád bízom.

(#15) fatpingvin válasza podtibi (#14) üzenetére


fatpingvin
őstag

átfogalmazom: nem tudom elképzelni azt az élethelyzetet, hogy egy tápátalakítóért, ami ugyebár csak egy kazalnyi vezeték, indokolt legyen 20k-t kiadni. a harmadából összerakom magamnak itthon, páka van, normális drót van, csatlakozót lehet venni...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#16) Dragon3000 válasza fatpingvin (#15) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ez most olyan, hogy 3090 helyett minek 3090ti, ahol a 3090 kevés, ott a 3090ti is az lesz közben meg több százezerrel többe kerül.

(#17) podtibi válasza fatpingvin (#15) üzenetére


podtibi
senior tag

Jó. Ez tény. De valakinek meg a pénz dukál és nem az egyszerűség.

Ezt inkább rád bízom.

(#18) podtibi válasza Dragon3000 (#16) üzenetére


podtibi
senior tag

Szerintem beleveheted a 3080ti-t is. Az bőven elég a 3090/ti-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

Ezt inkább rád bízom.

(#19) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Talán a legfontosabb kimaradt:
"Multiple solid-state capacitors filter the power source before it reaches the graphics card, improving stability and reducing ripple and noise."

Hát...?! Állítólag ezek a bestiák 1-2 tized ms ideig igényelnek 600 watt feletti teljesítményt alkalmanként, úgyhogy pár tápegységhez jó lehet. Bár ettől még nem nehezen kapná meg a PH! Ajánlott plecsnit ilyen árcédula mellett. :DD
De azt is nehezen tudom elképzelni, hogy akinek 3090 Ti van a gépében, annak ne lenne valamilyen fullos tápja.
Bár lehet az ilyen már csak azért is poénból megveszi, mert neki olyan ez a tétel, mint nekem a kávé a sarki kávézóban: nem oszt-nem szoroz: Miért ne, ha nem fáj anyagilag és megkívánom. Nincs új a nap alatt, valakinek a napi étkezés a probléma, másnak meg az Új Bentley egyedi színösszeállítása.

Jevons paradox

(#20) fatpingvin válasza Aprósólyom (#19) üzenetére


fatpingvin
őstag

a kondizás olyan szempontból nem hülyeség, hogy minél hosszabb a kábel, annál nagyobb feszültség esik rajta ilyen áramok bellett, arról nem beszélve hogy a toldásnál mindenképpen lesz egy kisebb feszültségesés. így nem hülyeség a közvetlenül a kártyába menő csatlakozóra rátenni pár lowESR kondit.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#21) nexplo


nexplo
őstag

Már bocsánat de szerintem annyira nem ízléses. A széptől is messze van. Inkább újdonságnak neveztem volna el mintsem ízlésesnek, de ízlések és pofonok :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#22) ricsi99 válasza nexplo (#21) üzenetére


ricsi99
addikt

Lassan elég lessz két akku-saru a vga-k hoz... nem is értem mit szenvednek itt a vékonyka kábelekkel :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#23) nexplo válasza ricsi99 (#22) üzenetére


nexplo
őstag

Én inkább 220V-os közvetlen tápkábelt jósolok. És a probléma megoldva :D

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.