Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Mára elég is lesz a SONY hírekből, én már besokalltam.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) PRO-peller


PRO-peller
senior tag

Ilyen obit kéne rakni a Nikon 1 rendszerhez, mint ami ezen az rx10-esen van és végre annak a rendszernek is lenne értelme.

(#3) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Az ára sem lett épp kispályás :Y .

Laci

(#4) #16939776


#16939776
törölt tag

Az obi ígéretes, megnyomogatnám.

(#5) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Besz@rás gép!! Nagyon tetszik - főleg az, hogy HDMI-n keresztül tömörítetlen jelet nyom. Dekéne... :K

(#6) pilóta


pilóta
nagyúr

Az egyes, a hármas, a két nulla és az áthúzott S kivételével minden rendben van vele :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7) GeryFlash


GeryFlash
veterán

A hasonló árú Nikon/Canon gépekhez képest mennyire jó?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) pilóta válasza GeryFlash (#7) üzenetére


pilóta
nagyúr

Azt még senki se tudhassa :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#9) PRO-peller


PRO-peller
senior tag

Nekem az az érzésem ez amolyan nagy fgépről visszatérőknek való. Ezen az áron. :DDD A váz része elnagyolt. 0-ás dizájn. Mérete egy kitobis tükrösnek felel meg. De annál többet ér! Gondolom mert a videó tudása nem a belépő tükrösökét képviseli. Az obi meg eddig nem létező dolog. Mostantól bevezetem a "végső fgép" fogalmát. :DDD Ez egynek jó lenne. :R

(#10) arn


arn
félisten

No..no! Kezd alakulni, amiert dobnam a rendszert. Mongy az ara kicsit huzos, illetve az rx100nak is az obi a gyengeje.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#11) imibogyo válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


imibogyo
veterán

Miért mennyi hír volt ma? 3-4? :U

(#12) Örni


Örni
senior tag

Valaki árulja már el, hogy a Sony miért kerüli a HD videofelvétel lehetőségét??? A fene akar állandóan fullHD-ban videozni...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#13) csaszi72 válasza Örni (#12) üzenetére


csaszi72
aktív tag

pl NEX3 "csak" 720p

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#14) Mandarinn válasza Örni (#12) üzenetére


Mandarinn
senior tag

1440 x 1080 (30p) is van ha spórolni szeretnél.

(#15) lorinser


lorinser
senior tag

Nagyon szép lett szerintem, az obi pedig gyönyörű. A képminőségre én is kíváncsi leszek, főleg a DSC-R1-hez képest (bár ebben nagyobb a szenzor, az RX-10-ben meg az elektronika újabb).

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.