Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Hát aki még XP-t vagy Vista-t használ az magára vessen...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2) Geller72 válasza BlackSoft (#1) üzenetére


Geller72
veterán

..mert ugyi mi sem egyszerűbb, mint bepattintani 40k-ért egy új OS-t... ;]

(#3) Fel válasza Geller72 (#2) üzenetére


Fel
addikt

Akinek futotta egy CS6-ra, annak gondolom problémát okoz... :U

(#4) Geller72 válasza Fel (#3) üzenetére


Geller72
veterán

A tapasztalat azt mutatja, hogy nem nagyon szeretnek a profik sem kiadni csak azért plusz pénzt, mert valaki kijön egy ilyen baromi jó ötlettel..haverom fotós, 2005 után két éve váltott OS-t. Mert ugye akkor scannert, meg vagy 3-4 holmit egyből ki is dobhatott és vehette meg újra, mert persze a W7 no supported. Köszi. Nem csóró, de szívta a fogát. Itt nem csak OS cseréről van szó ilyen esetben. :U

(#5) Laggner


Laggner
csendes tag

Lehet, hogy én vagyok butus, de ez egy szoftver beépülőjének az update-je. Akkor ez miért is jelenik meg itt? Vagy inkább úgy kérdezem, hogy az összes többi gyártó, picivel lényegesebb bejelentései miért nem jelennek meg.

[ Szerkesztve ]

Laggner

(#6) BlackSoft válasza Geller72 (#2) üzenetére


BlackSoft
addikt

Ha céges, akkor fáj a f**z a 25k OS-re (standalone win 8.1 ennyi), amikor nem egy gépre vannak Adobe termékek, az meg a többszöröse :K
Ha pedig otthonra kell, akkor biztos megvetted a programot 250ezerért, én pont hogy használok sok nem átlagos szoftvert, és én is mindent megvettem, összesen most pluginokkal együtt €7,000 van körül belül a gépemen :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#7) erdoke válasza BlackSoft (#6) üzenetére


erdoke
titán

Khm, otthonra miért "kell" PhotoShop és sok fizetős beépülő? :F
Van jónéhány pofás megoldás, ami tipikusan otthoni felhasználásra készült, és ennek megfelelően árazták be... Sőt, szonte mindent megoldok egy-két 2-5 eurós iPad alkalmazással, ami az otthoni képezerkesztést illeti. Nekem senki ne magyarázza meg, hogy otthonra PhotoShop kell. :((

A legjobb aláírás a héten

(#11) alevan


alevan
őstag

Érthetô, miért nincs XP support, de Vista?

#10: +1

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#13) BlackSoft válasza mstills (#10) üzenetére


BlackSoft
addikt

Itt PS-ről (és más professzionális programokról) volt szó, és hogy otthonra is jó lehet, mert lehet vele keresni rendesen, és ha nem hivatásos munka, akkor eredetinek sem kell lennie, ebből indult a beszélgetés. De látom az irigység arra, hogy valaki képes pénzt keresni valamivel, amivel más nem, az felülmúlhatatlan...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#34) |DavidWoody| válasza #32839680 (#33) üzenetére


|DavidWoody|
tag

Eladast kell generalni az uj os-nek szerintem ennyi az osszes indok, jobbat nemtudok felhoznu, tekintve hogy az alap szoftver tokeletesen mukodik azokon a rendszereken, amiken a szoftverbe beepulo plugin mar nem

-woody-

(#35) alevan válasza |DavidWoody| (#34) üzenetére


alevan
őstag

Vagy egyszerûen többet kelett volna dolgozni az XP es Vista portal, ami nem éri meg nekik.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#37) Elrood válasza alevan (#35) üzenetére


Elrood
őstag

Vagy egy másik lehetőség: a tesztelői részlegnek kettővel kevesebb OS-on kell tesztelnie a plugint (időmegtakarítás).

XP esetén természetesen közrejátszhat, hogy áprilistól nincs hivatalos MS support, így minek adjanak ők is.

Vistára ez nem igaz, hisz támogatása még 3 évig él: April 11, 2017.

[ Szerkesztve ]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#38) crey


crey
MODERÁTOR

Urak! Elég a személyeskedésből!

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.