Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arpi6k


arpi6k
addikt

Ezt nevezem dömpingnek. :D

Intel & ATI

(#2) Scholes9


Scholes9
nagyúr

NA ez minket nem érint, ha jól látom :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) Zolix64 válasza arpi6k (#1) üzenetére


Zolix64
tag

Nálam a firefoxot is sokkolta a cím és a tartalom közötti kapcsolat, ki is fagyott szegény :DDD .

UplayID: Z0lix

(#4) djculture


djculture
félisten

Nem sok értelme van ... Inkább ne legyen hozzá semmi.

[ Szerkesztve ]

(#5) pengwin válasza djculture (#4) üzenetére


pengwin
addikt

Szerintem meg pont, hogy fején találták a szöget.
Ha csak az egyiket játssza valaki akkor 50$ egy 160$-os kártya mellé nem rossz, főleg, hogy a kártya és az ilyen F2P játékok célközönsége igencsak átfedik egymást.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#6) TOBYMACK válasza djculture (#4) üzenetére


TOBYMACK
tag

Inkább lehetne ennyivel olcsóbb, ugye? :D

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#7) djculture válasza pengwin (#5) üzenetére


djculture
félisten

Ja aztán ezek a kuponok 90%-a az e-bay en és egyéb népművelő intézményi honlapokon köt ki negyed áron. Sok értelme nincs. Azért csinálják hogy az újabb széria előtt hátha valaki beszopja és megveszi a sokkal drágábban a gyengébbet. Ott van hazánkban a példa 43 ezer (a legolcsóbb giga) egy ilyen fos 950-es kijön az új széria vagy elfog tűnni vagy egy tízessel rögtön kevesebbért kell adniuk.
Egyébként a readeon 480-as konkurencia a hírek szerint ezt a kategóriát meg még a 960/970-est is kinyírja egyből, ár /teljesitmény arányba. Most még van 1-2 hónap az alatt ezeket elkell sózni.

[ Szerkesztve ]

(#8) pengwin válasza djculture (#7) üzenetére


pengwin
addikt

Tudom, hogy miért adják hozzá, tudom, hogy ki akarják szórni még a jelenlegi áron a DX12-es kártyák érkezése előtt.
Ettől még egy jól eltalált akció, lehet célt is érnek vele sok embernél.
A GTX 950 meg miért fos? :F
Mert 100 ezer és GTX 970 alatt nincs élet?

Üdv, pengwin

(#9) djculture válasza pengwin (#8) üzenetére


djculture
félisten

Azért fos mert dx12 alatt nagyon gyenge és már nyár végén jönnek a steam-re is a dx12 játékok. Deus Ex: Mankind Divided kezdi a sort augusztus 23-án. Ha már vesz az ember egy új kártyát 45-ért biztos nem csak indie meg mmo meg ezer éves játékokat akar játszani arra ottvan a használt piac...

[ Szerkesztve ]

(#10) Bird


Bird
addikt

Dömping. lol. Kicsit blikkes lett nem? ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#11) NandoXXL válasza Bird (#10) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Inkább vicces volt. Direkt írta ABU, és találó :C Ezzel támad az NV, nincs mit szépíteni. Kivételesen én mondom hogy nem kell mindenbe bele kötni :)

(#9) djculture válasza pengwin (#8) üzenetére

El vagy tévedve, 2GB vram-al csak a hülye vesz vga-át magasabb beállításokhoz, ez mmo-ra való. Nem pedig high-ultra beállításhoz AAA címeknél.

[ Szerkesztve ]

(#12) Bird válasza NandoXXL (#11) üzenetére


Bird
addikt

A bulvárújság hatásvadász mechanizmusával vontam párhuzamot. :F

Kivételesen én mondom, hogy nem belekötési szándékkal írtam. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13) flashpointer válasza djculture (#7) üzenetére


flashpointer
őstag

Mikor pont videokarit akartam venni pont adtak hozza kodot a kedvenc jatekomhoz (50euronyit) ahol amugy is szoktam vasarolni, ugyhogy azert szoktak lenni elegedett vasarlok is.

(#14) Jacktor válasza flashpointer (#13) üzenetére


Jacktor
tag

Az ipon-on 2.000 doubloon-t írnak a kártya mellé a WoWs-hoz. Na most akárhogy számolok, az max. $9,5 (vagy én értek félre valamit).

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#15) Mans20 válasza djculture (#7) üzenetére


Mans20
addikt

A 1050 még messze van

(#16) Sipike19


Sipike19
tag

Hááát, nem győzött meg, inkább megvárom a konkurencia rx480-asát.

Sipi

(#17) djculture válasza Mans20 (#15) üzenetére


djculture
félisten

Egész addig lesz messze amig az AMD ki nem jön 1-1,5 hónap múlva a cuccaival, utána kva gyorsan kifogják adni.

[ Szerkesztve ]

(#18) Shifty01


Shifty01
tag

Kb mindenki itt ;]

[ Szerkesztve ]

(#19) GreatL válasza flashpointer (#13) üzenetére


GreatL
őstag

Jah, százból egy, marha hasznos, a többiek meg szívnak az árral.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#20) pdev1811 válasza djculture (#9) üzenetére


pdev1811
tag

Kepzeld en egy 750Ti-n fogom tolni a deus exet...
1080p, low, min. 40 fps a tippem (Witcher 3 lazan tudta ezt, nem kell temetni a regi kartyakat...)

[ Szerkesztve ]

(#21) bszunyoghy válasza pdev1811 (#20) üzenetére


bszunyoghy
csendes tag

+1
Nekem is tökéletesen kielégíti mindennemű gamer igényemet a GTX 750 ti. Kb. míg tönkre nem megy. (Witcher, Assetto + egyéb klasszikusok )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.