Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67) anonym1s


anonym1s
őstag

Eleg kenyes ez a cucc. Radugtam egy 1tb-os seagate freeagent usb2 vincsesztert a negy darab 2tb-os melle aztan bekapcsoltam es elkezdett megint mediatarat epiteni. Kozben rettenetesen le volt lassulva, gombnyomasokra 15-20 masodperc mulva reagalt, ugyhogy beken is hagytam, gondoltam megvarom mig beolvassa, addig atkapcsoltam tevere. Majd kb fel ora mulva visszakapcsoltam es megdobbenve lattam hogy meg mindig ugyanott tart mint fel oraval azelott! Na ekkor meguntam a hulyeseget, kihuztam a tapot belole, lehuztam az 1tb-os vincsesztert, bekapcsoltam, elkezdett megint mediatarat epiteni ami kb. 4 percig tarthatott, aztan kesz, minden rendben volt. Kivancsisagkeppen kikapcsoltam a piros gombbal, majd fel perc mulva vissza es kb fel perccel a bekapcsolas utan mar hasznalatra kesz volt.
Nem tudom mi baja van azzal az 1tb-os vincseszterrel, de ez nem valami prima hogy van olyan vincseszter ami ennyire megbolonditja. Meg arra tudok gondolni, hogy azzal volt gondja hogy utolag csatlakoztattam hozza. Kesobb majd megprobalom ugy, hogy elobb radugom az osszes vincsesztert es csak utoljara a tapot a lejatszoba.

Ja, egyik vincseszterre kiirta hogy "1 uj elem" ami jelen van folyton a "Videok" meg a "Fajlok" menunel.
Hogy lehet azt eltuntetni onnan, meg hogy ezutan ne is jelezze az uj elemeket a vincsesztereken?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.