Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66) anonym1s válasza salapp (#65) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Probaltam kikapcsolt media tarral, ugy is sokaig tart mire beolvassa, es a mediataras nezet jobban tetszik, szoval igy marad :) Mediatarral csak az elso bekapcsolaskor, meg aramtalanitas utani bekapcsolaskor tart hosszu ideig a vincseszterek beolvasasa, aztan ha kikapcsolom rendesen a piros gombbal, majd ujra be, mar gyorsan felall.
Van egy gyari verbatim es egy cnm core bennuk samsung hd204ui vincseszterrel, egy hitachi touro benne valami hitachi vincseszterrel, meg egy kinai hazban egy wd20earx. Mindegyik 2tb-os usb3-as.
Jo hogy emlitetted a tanithato gombokat (amugy nem csak a szines gombok, hanem a szam gombokat is be lehet allitani) mert nekem nem jutott eszembe, de sajnos nem lehet a beallitasokon belul semmilyen almenut hozza rendelni a gombokhoz, beallitasok gomb meg van rajta, felesleges meg egyet beallitani.

Ja, az elobb elfelejtettem emliteni pozitivumkent hogy netrol frissitheto a firmware, es ellenorzi is bekapcsolasnal ha be van allitva ez a funkcio. Masik remek funkcio a hdmi cec. Ha ez be van kapcsolva, akkor a teve is bekapcsol ha bekapcsolom a lejatszot, a teve is kikapcsol ha kikapcsolom a lejatszot, es a lejatszo is kikapcsol ha kikapcsolom a tevet. Gondolom ez nem csak tevevel mukodik, hanem minden eszkozzel ami hdmi-n van hozza csatlakoztatva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.