Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64) anonym1s


anonym1s
őstag

Na megerkezett az enyem. Nem er fulig a szam az oromtol. Lassu az egesz. En lassunak erzem a menuben valo mozgaskor. Nem tudja kovetni a normal utemben valo tobbszori gombnyomasokat. Elso bekapcsolaskor es minden aramtalanitas utan rettenetesen sokaig tart mire beolvassa a vincsesztereim tartalmat (4 x 2TB es legalabb haromszor annyi ido mint a playonhd minimen). Ekozben "media konyvtar felepitese" van a kepernyon es hasznalhatatlan amig ez befejezodik, annyira leterheli. Internetes dolgok kozul youtube meg tunein internet radio hasznos szamomra de a youtube lassan indul raadasul a keresojeben nem lehet hasznalni a taviranyiton levo betu billentyuzetet, hanem a nyilakkal kell a kepernyon levo szoftver billentyun bepotyogni es ott is nagyon lassan mozog a kurzor. A tunein netradio mukodik hibatlanul.
A nyil billentyukkel nem lehet bele tekerni a filmbe, ami nekem hianyzik, mert nagyon gyakran hasznalnam.
Komoly hibanak tartom, hogy a hangot csak egyetlen kimenetre kuldi ki egyszerre, ugy ertem hogy lehet valasztani hdmi vagy optikai kozott, de mindkettot egyszerre nem lehet. Emiatt nekem folyton at kell kapcsolni a hang kimenetet a menuben ha hazimozi erositovel akarom hasznalni, mert nekem csak optikai bemenet van az erositomon.
Kepernyovedo legalacsonyabb erteke 5 perc lehet. Nekem plazma tevem van, annak jobb ha minel hamarabb bekapcsol a kepernyovedo. Oke, nem tul sok az 5 perc de a playonhd-n 1 perc volt, az jobb.

Nekem egyetlen BD25 filmem van iso-ban, azt lejatszotta rendesen, meg az osszes tobbi filmet is amit probaltam. Feliratbol jo neki az srt es sub is. Jatekokat en nem probaltam. A menuje szebb mint a playonhd.

Na most elsore ennyi. Szamomra tobb a bosszanto hiba es hianyossag benne, mint az elony a playonhd-val szemben, emiatt nem erzem jo vetelnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.