Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kromatika


kromatika
veterán

10% az tényleg komoly lenne.

(#2) MongolZ


MongolZ
addikt

A kedvenc jóslócégem újra megvillantotta extrapolációs képességét :) Ellenséges vagyok? Igen! :)

(#3) siti válasza MongolZ (#2) üzenetére


siti
senior tag

igazad van? igen.
két év adatából ilyen lelkes egyenest húzni. bár nálam is lesz mikroszerver, az egy régi via epia lesz

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#4) MZperX75


MZperX75
addikt

"Iszonyat" nálam az undorral egy kategória!

Érdekes a cím ebből a szempontból,talán úgy jobb lett volna,hogy....simán csak NAGY növekedés előtt.....
:R

Bár ez a trend manapság....

[ Szerkesztve ]

(#5) worxland válasza MongolZ (#2) üzenetére


worxland
addikt

Érdekes lenne látni, hogy a 2012-es 88 ezerből mennyi a HP Microserver, amit félár alatt árultak, és ami 2013-tól egyelőre ismét teljes áron kapható - így meg már a kutyának se kell...

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#6) bencek


bencek
csendes tag

A HP mocroserver-én kívül (amit mi is használunk backup-nak) valaki tudna még mondani egy két márkát, típust?

Vagy most akkor ezt tényleg mire alapozzák :F ???

"The road to success is always under construction"

(#7) Jim Tonic válasza bencek (#6) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Intelnek van, kicsit magasabb áron, mint a HP van most.
Amúgy most akkor mi terjed jobban? A cloud vagy a mikroszerverek? :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#8) Taranti


Taranti
senior tag

Én azt nem értem, miben jobb egy mikroszerver a hagyományosnál (és miben rosszabb - mert tapasztalataim szerint valami kompromisszum mindig szükséges..)

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#9) bencze válasza Taranti (#8) üzenetére


bencze
senior tag

Én azt sem értem mi az a mikroszerver. Mert sejtem cégek nem a hp microserverre gondoltak, az nem tűnik helytakarékosnak, hanem valami nagyon integrált, kártyás cuccra amiből mondjuk 25,000-et (darabja $50) betolnak valami rackbe...

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.