Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) mephi666


mephi666
nagyúr

hl1: p166mmx, 32mb sdram, voodoo1 4mb... 640x480-ban, 14"-on, sötét szobában, fejhallgatóval :) fergeteges hangulata volt az első résznek... nem tudom hányszor végigvittem: tetszett, hogy szakított a játék a quake-es hagyományokkal és nem arról szólt egy bossfight, hogy quad damage és bele az összes muníciót... itt erővel egyik bosst sem lehetett megölni... a leghangulatosabb a parkolóházas jószág volt, akinek a fejére légitámadást kellett kérni :D szerettem az opposing force-ot is, a blue shift viszont nekem nagyon rövid volt: mire elértem az első komolyabb fejtörőt, már vége is volt a játéknak

hl2+ep1+ep2: már fősuli alatt... jó volt, nagyon korrektül össze volt rakva, de nekem nem hozta az 1. rész hangulatát... tisztes iparosmunka, aminek érthető a sikere, de hangulatban nálam akkor is az 1. rész az etalon :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.