Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) updog


updog
senior tag

Jaaaaj de ismerős :) Mikor felújítottunk, csörög a telefon, a gipszkartonos hív: "az úgy kezdődött hogy volt egy nagy szikra, aztán elment az áram". Mondom, nem Józsi, az úgy kezdődött hogy direkt szóltam és ceruzával be is rajzoltam, hol van behúzva a fürdő felé az áram, de ti richtig ott fúrtatok... :D

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#2) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

"vizes"

(#3) sketchifun


sketchifun
senior tag

A vakoló szidja a falazó brigádot, hogy milyen szar a fal. A falazók a betonosokat, hogy milyen ferde az alap. A festők a vakolókat, hogy milyen ocsmányul van elhúzva a vakolat, a hideg és melegburkoló szidja a festőt, hogy nem hajlik a dereka. Mindenki egyhangúan szidja a generál kivitelezőt, mert az alig fizet, a generálkivitelező szidja az alvállalkozót, mert szar munkát végzett.

Végső soron aki szívni fog, az a tulajdonos, aki mindezt kénytelen végignézni és végighallgatni, valamint az egyszerű melós, mert a cég, ahol dolgozik, likviditási gondokba keveredik, valamint a munka szakszerű és hibátlan kivitelezéséhez szükséges szerszámok vásárlása helyezt Ibizán nyaral a főnöke.

Éljen az építőipar.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#4) Fecogame válasza sketchifun (#3) üzenetére


Fecogame
veterán

+1

Ezért is fogok majd elkészült házat venni, és nem építtetni. Bár annál is ugyanúgy fennáll a helyzet, hogy milyen minőségben lett összerakva.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5) Ispy válasza Fecogame (#4) üzenetére


Ispy
veterán

Így van, csak ugye amiről nem tud az ember, az nem fáj. :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#6) Luck Dragon válasza Fecogame (#4) üzenetére

Ellenben ha nagy felújítást vagy éppen építesz még hozzá , ugyan ez lesz. (Tapasztalat) :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Tikakukac


Tikakukac
titán

Elébe mentünk: olyan ember csinálta a fürdőt, aki egyben falazott, vakolt, burkolt, mindent csinált. Én szépen betettem a védőcsöveket a villanynak és ennyi.

Jó lett? Nem. A qrva zuhanyajtó nem fér be a helyére, mert a barom állatja vakolásnál sem mérte le a helyet, de még csempézéskor sem, és akkor sem amikor fugázott. Elment szépen, hazajöttem nyaralásból, anyám már telefonban mondta, hogy hát ő úgy méri nem okés, jahj mama, hát nem tudsz mérni. De, tudott.
És ugyanígy kreténül vágott csempék, szarul fugázások-szilózások, falban 2-3cm girbegurbaság, amit akarsz.

És megkérdeztem, hogy figyelj: olyan anyagból dolgoztál, amit kértél. Minden úgy és akkor volt amikor akartad. Segged ki volt nyalva. Már akkor is fizettünk, amikor nem is kérted. Akkor mégis, hogy a f@szomba lehet az, hogy egy rohadt vízmértéket meg szalagot nem tudsz használni, meg körkivágót és csempevágót? Erre válasz nem volt, írjátok össze mit kell javítani és hívjál majd.

3 napig kergettem telón meg a városban, mire felvette és mondta, talán a héten jön.

Szóval ennyit erről. Egyetem-melóhely gyanúsan skippelődik megint egy fél évet és a konyhát magamnak burkolom és csinálom. Gyanúsan jobb lesz, mint a mesteré 30 éves szakmai tapasztalattal.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#8) Ispy válasza Tikakukac (#7) üzenetére


Ispy
veterán

Egy hétre el mertem menni nyaralni....nem kellett volna. A vízes fordítva rakta be a kádat. A burkoló felfalazta, lecsemézte, a kád tele volt engedve vízzel, gondolom, hogy a purhabra ráüljön a kád. Amikor le akartam engedni a vízet, akkor derült ki, hogy a kád leeresztő nem nyomja ki a dugót. Most megy a fejvakarás, hogy hogyan lehetne fixálni, mert hát fordítva van eleve berakva, a falnál bent van hátul a lereresztő, na meg csempét kéne leverni, ytongot bontani, ehhe, 1 hét nyaralás ennyibe fájt.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#9) Chaser válasza Tikakukac (#7) üzenetére


Chaser
titán

nálunk ugyanezt játszotta el a burkoló, különbség annyi volt, hogy az ytong falakat más rakta, sarkoknál derékszögben, falak függőben, sík felülettel
na amester felburkolt, azzal a ragasztóval és segédanyagokkal amiket kért, hát eltűnt a derékszög, ahova a zuhanykabin ment, csempék hol itt álltak ki, hol ott álltak ki, fugázásig nem foglalkoztam vele, biztos bennem van a hiba...de sajnos fugázás után sem változott a helyzet ( :
jön másnap reggel, segítsek már felhozni a szerszmáokat, hozta a nagy létrát kartonozáshoz, ide mondom nem kell hozni semmit, mert mi a baj?
no feljött, megmutattam neki mi a baj, ó hát azért sietett h minél előbb kész legyen, meg kijavtja amit kell, itt mondom te nem nyúlsz többet semmihez ( : nem is akarom kifizetni? dehogynem, számoljunk csak, dekorcsempe _darabja_ 1,5e ft, a csempe nm-e 4e ft, csemperagasztó zsákja 3,5e ft, folyékony fólia 10e ft, fuga 10e ft, lehet szétverni mindent, mennyivel is tartozom neked? jó akkor megyek...
negyediken voltunk, szerencséje volt h jól döntött, lehet kivágom az ablakon és leülök utána 10 évet

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#10) Tikakukac válasza Ispy (#8) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem így akartam. De a "mester" 1,5 hónap csúszásba keveredett. Szabad lett volna a nyaram. augusztus közepe van. És ott tartunk, hogy csempét kell leverni. Marha szánalmas az egész.

Chaser: Jámbor gyerek vagyok. Ha a héten nem jön, akkor viszont ha összetalálkozunk kicsiny városunkban, nekem sem lesznek aggályaim semmitől. Jól nézünk ki, én verek el az életemből hónapokat meg eszem az ideget, mert más sz@rik bele.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.