Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Arra lennék kíváncsi, hogy pontosan mi a kereseti igény. Mert az USÁ-ban azért hajlamosak elég meredek követeléseket megfogalmazni -- és megítélni...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#2) Reggie0 válasza MaCS_70 (#1) üzenetére


Reggie0
félisten

Gondolom vagyoni karterites, mert nem azt tudja amit igertek, es nem vagyoni karterites a lelki tores miatt :)

(#3) MaCS_70 válasza Reggie0 (#2) üzenetére


MaCS_70
félisten

Na, ez az... Az utóbbi az érdekes, illetve az, hogy volt-e megelőző eljárás.

Nagyon más ott a jogi észjárás...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#4) PROTRON válasza Reggie0 (#2) üzenetére


PROTRON
addikt

No meg persze nefeledjük annak az eshetőségét se ha az illető üzletember épp egy világklasszis shortolási üzlettől esik el, mert a lemerülő füles miatt nem tudja időben leadni a rendelését a bukijána...akarom írni brókerének és akár billió (angol fordítása a milliárdnak) dollárokat kénytelen "veszteségként realizálni" az elszalasztott lehetőségen mire előkotorta a Gucci férfiretikülből a töménytelen beledobált cucc alól(ugye minden retikül egy feneketlen bánya) magát a készüléket. :Y

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#5) #16939776


#16939776
törölt tag

Én voltam a hülye, hogy megnéztem mennyibe kerül :DDD

Az az eset, amikor a befőttes gumi + a hajtogatott papír-zsebkendő megfelelő elhelyezése fokozza a felhasználói élményt. :))

[ Szerkesztve ]

(#6) Reggie0 válasza PROTRON (#4) üzenetére


Reggie0
félisten

Na igen. Mint a Kit Kat-os eset, amikor egy szelet hibas Kit Kat miatt elete vegeig ingyen Kit Kat-ert perelt :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Crus válasza Reggie0 (#6) üzenetére


Crus
őstag

Nem egy TWS sport fülhallgatót használtam és használok. Mind 8.000 Ft alatti kategória Kínából. Soha a büdös életben nem volt velük semmiféle töltési problémám. Szakadok a cikken :DD

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#8) Busterftw válasza MaCS_70 (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

Itt van :)

Szerintem egy hatalmas bullcrap. Kompenzaciot var.
Kb 100x az van leirva, hogy szerinte tobbet fizetett a termekert mint amennyit szerinte er. :U

[ Szerkesztve ]

(#9) MaCS_70 válasza Busterftw (#8) üzenetére


MaCS_70
félisten

Most nem tudom végigolvasni, de ha árleszállítás az igény, az szerintem elvben rendben is van.

Egyébként mi az a bullcrap? Eddig nem ismertem ezt a kifejezést.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10) Busterftw válasza MaCS_70 (#9) üzenetére


Busterftw
veterán

A lenyeg a karteritesen van es hogy javitsak ki a hibat, mert gyartasi hibara hivatkoznak, ahogy a cikkben is van.

"Egyébként mi az a bullcrap? "
"Used by many as a kinder alternative to bullshit" ;)

(#11) MaCS_70 válasza Busterftw (#10) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszi! Ismét bővítettem a szókincsemet! :R

Annak egyébként általában örülök, ha a fogyasztók felléphetnek és fellépnek a gyártói hibákkal szemben. Az amerikai típusú haszonszerzési (meggazdagodási) célú igényeknek már kevésbé...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#12) Depression


Depression
veterán

Rémlik? "Nem a telefon rossz, csak rosszul fogod!"
Itt is az a baj, hogy nem megfelelően helyezte be a töltőbe.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#13) MaCS_70 válasza Depression (#12) üzenetére


MaCS_70
félisten

Pontosítsunk: nem megfelelő mozdulattal helyezte a töltőbe, vagy rosszul fogta, miközben a töltőbe helyezte.

De ez nem úgy van, hogy azért kér az Apple prémium árat a termékeiért, mert ilyen hanyagságok nem fordulhatnak elő azokkal -- ha meg mégis, akkor mea culpa ×1000?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#14) Busterftw válasza MaCS_70 (#13) üzenetére


Busterftw
veterán

Itt max annyi relevancia lehet, hogy a perben kideritik ez szeria/gyartasi hiba vagy sem.

De eleve netetseges az arral dobalozni, amikor koztudott a Beats sosem volt kiemelkedoen jo termek es tularazott a marketing/hype miatt.
Bekerdezel erre Redditen mindenki ezt fogja mondani. Jol neznek ki meg dr.DRE marketing de mindig is tularazott termekek voltak.

Ennyi erovel perelheto es hazugsaggal vadolhato minden marka, mert rengeteg esetben a markat/marketinget fizeted meg, nem a valos "erteket".

Szoval en ugy vagyok ezzel a perrel, hogyha valos gond van a termekkel akkor oke, de amugy meg vesszen az urge es inkabb jarjon utana mit vesz legkozelebb.

(#15) jimmy399


jimmy399
senior tag

Ennyi erővel én is elmehetnék perelni a vezeték nélküli töltőket gyártó cégeket, hogy a telefon nem tölt fel amikor ráhelyezem a töltőpadra a telefont, de azt pont nem középre kerül, így nem kezdi egyáltalán tölteni a telefont...

[ Szerkesztve ]

--- N/A ---

(#16) madgie


madgie
titán

Mondjuk ennél sokkal "mókásabb", hogy rengeteg elektromos autó fémtárgyként érzékeli a Magsafe-es iPhone-okat, elesve ezzel a vezeték nélküli töltéstől (Merci EQS is például).

(#17) Reggie0 válasza jimmy399 (#15) üzenetére


Reggie0
félisten

Mondjuk akozott azert van kulonbseg, hogy a sajat toltojevel megy-e vagy egy idegennel.

(#18) Busterftw válasza Reggie0 (#17) üzenetére


Busterftw
veterán

Na akkor ez a gond, biztos Apple toltovel akarta tolteni a Beats fuleseket. ;]
Rossz ceget perel! :DDD

(#19) MaCS_70 válasza madgie (#16) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ezt nem igazán értem. Mi az a Magsafe és mi a gond azzal, ha fém tárgyként érzékelnek egy telefont?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#20) Jonesy84 válasza MaCS_70 (#19) üzenetére


Jonesy84
tag

A Magsafe az Apple mágneses rögzítési rendszere többek között az indukciós töltőkhöz. A gond az, hogy ha fém tárgynak érzékeli a töltő , hogy lekapcsolja a tekercseket nehogy fozőlapként működjön.

(#21) MaCS_70 válasza Jonesy84 (#20) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ahha, értem. Köszönöm!

Tehát az érintett töltők nem egészen Apple-szabványosak.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22) PROTRON válasza MaCS_70 (#21) üzenetére


PROTRON
addikt

Pontosítsunk:
Az alma nem esik messze a szokásaitól és szembemegy az iparági biztonsági protokollokkal, aminek az eredménye hogy az általuk alkalmazott megoldást veszélyesnek ítélik ezért nem engedélyezik a töltést.
Indoklás: ha igaza lenne az almának, akkor módosultak volna mostanra az iparági biztonsági protokollok és nem állna fen a problémás helyzet.

De ez nem témája a fenti cikknek, de egyetértek hogy ha valaki úgy kategorizálja magát hogy vannak a többiek akiknél mindenféle kompromisszumot kell kötni és vagyok én akinél meg nem kell cserébe "tejeljél és ne gondolkozz, ne kérdezgess", akkor teljesen jogos hogy ha rajtakapják akkor eldorgálják ahol a legjobban fáj: az egójánál. :D

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.