Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pckownz


pckownz
senior tag

Meg mindig nem hiszem el, hogy nem a Crytek fejleszti :D
Nagyon varos :))

(#2) Johnny_vT válasza pckownz (#1) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

First person only :)

A korai videók alapján tökre nem jött be (főleg a futurisztikus beállítás és a számomra nagyon fura loot-rendszer). De azóta sokat érett és főként játékmenetét tekintve baromi jónak ígérkezik.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Nem tűnik jobbnak, mint a többi, ingyenes Battle Royale játék!

(#4) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ez ugye csak amolyan homemade "pajtik összedobtak egy programot" dolog és nem egy komoly projekt?

Life, Uh, Finds A Way

(#5) pckownz válasza Johnny_vT (#2) üzenetére


pckownz
senior tag

Igen, a scifi vonaltol en is kicsit aggodtam, de latom nem lezer cirkusz, meg emp granatok lesznek, ugyhogy ha exoskeleton meg powerupok sem lesznek benne, nalam abszolut nyertes.
Viszont ami erdekes, hogy szinten UE4, nagyon kivancsi leszek, mit hoznak ki ebbol a jatekbol, biztos, hogy elso napos vetel lesz. :))

(#6) atee


atee
őstag

Még akár jó is lehet! Nagy igény volna egy normálisan fejlesztett/működő, szórakoztató BR játékra. Már felsorolni se lehet annyi próbálkozás van.

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#7) redingitell


redingitell
senior tag

Még nem vette meg senki?

(#8) sagem válasza redingitell (#7) üzenetére


sagem
addikt

Twitchen már sok stream van róla, egyelőre szenvedős a rajt, 10K környéki játékosszám mellett összeomlott a meccskeresés+ laggok voltak, mostanra kezd helyre állni.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#9) tepenzed


tepenzed
őstag

Őszintén szólva kicsit többet vártam. Elég hamar meg lehet unni, messze van a pubg komplexitásától (csak ugye ott meg a játék kódja borzasztó). Gondolok itt arra például, hogy a loot rendszer elég egyszerűsített, a fegyverek kb lézerek, 500 méterre is szinte nem is kell fölé célozni, a pálya egysíkú, mid game pedig nem igazán van. Szvsz hamar meg lehet unni a játékot.

Úgy tűnik továbbra is kénytelen vagyok a Fortniteal játszani, pedig jó lett volna egy kevésbé arcade játék.

[ Szerkesztve ]

(#10) Thome


Thome
addikt

Egyszerűsített pubg.
Majd ma alaposabban játszok vele aztán írok valamit róla.

(#11) sagem válasza Thome (#10) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem inkább egy sima "Deatmatch", annyi különbséggel, hogy nagyobb/nyitott pálya + lootok elszórva..és persze nincs újraéledés :) Taktika, mint olyan pl. egyáltalán nincs benne :D Ez így ideig-óráig szórakoztató tud lenni, de szerintem igen hamar unalmassá fog válni, mert ezzel a leredukált játékmenettel nincs meg benne az az érzés, hogy minden meccs más.

Nem rossz egyébként, de semmi extra, jelenleg 5-6 ezer napi játékosa van, kérdés, hogy ez a szám legalább kitart e, vagy ezek a játékosok is elszivárognak napról-napra, mert ez nem túl erős kezdés.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#12) Thome


Thome
addikt

Na, pár óra játék után:

Közel sem annyira összetett mint a pubg, inkább mondanám egy casual battle royal játéknak.
Viszont nagyon élvezetes, nem annyira HC, könnyű beletanulni.

A fegyverek mint a lézerpisztolyok tényleg, ahova célzol oda lő, instant. Mint ha Cod-oznál.

Nem érzem a játékban azt hogy végig lootolni kell hogy endgame-ben ne legyen óriási hátrányod, felkapsz 1-2 fegyvert, ammot, 1-2 pajzs aztán hadd szóljon.

De ami a legjobb: Alig van kemper, lehet nyugodtan solo-t nyomni.

Nem mondom hogy bestbuy, de költöttem már rosszabbra is a pénzem, nekem tetszik.

(#13) maximilian4


maximilian4
addikt

Én már nagyon várom. Tököm tele van már a pubg-vel meg a fotnite-tal. Az egyik egy bugos rosszul megírt hulladék, a másik meg átment minecraft-ba.

Vagy lehet lemaradtam: Ez már játszható? :))

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#14) sagem válasza maximilian4 (#13) üzenetére


sagem
addikt

Már megjelent igen, EA státuszú még de már játszható:)
Viszont a játékosbázisa rohamosan csökken, már a napi 4 ezer sincs meg, ezt csak azért írom, mert így nem biztos, hogy valaha is kijön az EA-ból, de akinek így is tetszik az most még tudja csapatni:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ennek hamar vége lett.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.