Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán

Egyelőre elfogytak a felvitt, szerkesztésre váró részek, így nem tudok dátumot mondani, mikor érek rá a folytatásra. De lesz még.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) Neck válasza bambano (#1) üzenetére


Neck
veterán

Ez a rész nagyon jó volt, várom a következőt :)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#3) Thelric


Thelric
csendes tag

A konyhán biztos használtatok Ti is 'burgonykoptatót'. Egy komplett generációnak már gőze sincs mi az. Hát egy zárt henger alakú (kb. méteres) tartály, az alján egy forgó, durva kerek kővel. A belerakott krumpliról egyszerűen ledörzsöli néhány perc üzemelés után a héját. Persze közben minden szem krumpli feltűnően egyforma méretet és alakot vesz fel.
Döbbenetes egy találmány.

A legutóbbi Bazalt'87-es beszámolódról nekem is beugrott az egyik este, amikor a sátorban valaki hozta a hírt, hogy meghalt a harckocsizóknál egy srác. Kissé nyomottabb volt aznap a hangulat...

(#4) bambano válasza Thelric (#3) üzenetére


bambano
titán

Engem egyszer küldtek krumplihámozásra, de valahogy ökörködésbe fordult a dolog és szétdobáltuk a koptatóból a krumplit :)
Nálunk a koptató pont úgy nézett ki, mint egy régi keverőtárcsás mosógép.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) Shkiz0 válasza Thelric (#3) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

vagy mint a kisvárosban a betonkeverő benne a kavics meg a a krumpli :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#6) Elbandi válasza Shkiz0 (#5) üzenetére


Elbandi
aktív tag

az angyalborben volt, nem? :U

(#7) bolondember válasza Elbandi (#6) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az, angyalbőrben...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) Csapi007


Csapi007
veterán

Hát persze hogy tetszett. :R

"Csak úgy mondom"

(#9) Whaskes válasza Thelric (#3) üzenetére


Whaskes
senior tag

és vödörszámra önthetted rá a vizet, aztán mindig eldugult a kifolyó csöve a sok dzsuvától:))

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.