Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viszlát


Viszlát
addikt

Jómagam is írnok voltam, de akkor már nem járt semmiféle kiváltsággal, hálisten munkával is alig. Ellenben jópáran még a régi idők szerint képzelték el a felállást, így egyszer megvárt 2-3 balhés borsodi nagydarab fickó, mert már hetek óta nem voltak otthon. Gondolták én írom a kiskönyvet, bosszút akartak állni... szerencsére sikerült megértetni velük a helyzetet, még mielőtt lendült volna az ököl... mókás már így visszagondolva :)

Ja és nem szerepeltem az ötödik részben, juteszembe :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2) joghurt


joghurt
addikt

Az RPG eredeti neve ''реактивный/ручной противотанковый гранатомёт'', ami reaktív/kézi tankelhárító gránátvetőt jelent. Az angol terminológiában is ennek a fordítását használják (hand-held anti-tank grenade launcher). A ''rocket propelled grenade'' kifejezést meg csak az újságírók használják, akiknek fingjuk sincs róla, honnan is ered az RPG betűszó.

Viszont leszerelő lepedőből én még csak sárgát láttam, ami lepedőként biztosan nem volt használatban a seregben. (A buziszázad szokásairól persze nincsenek információim.)

A tej élet, erő, egészség.

(#3) bambano válasza Viszlát (#1) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

A mi időnkben az írnok volt a tényleges úr a laktanyában. Ha bármiféle ellenőrzés jött és be akart tartani a főnökének, akkor valami papír nem készült el időre és a főnököt nagyon megrugdosták érte. Minden főnök tudta, hogy írnokkal nem kekeckedik, mert ő húzza a rövidebbet.

A 4.-ben szerepeltél :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) twollah


twollah
nagyúr

Hu de regen volt, sose volt...

Volt vagy 3 centim, 2 naptaram es 1 fuzetem.
Az egyik centim a zsebembe volt a kopaszok okitasara.
A masik a szekrenyemben.
A harmasik otthon, azt csak akkor vagtam ha otthon voltam.
Az egyik naptarba a napjaim huzogattam ki.
A masikba jeloltem, hogy mikor jottem ki eltavra, kimaradasra.
A fuzetben meg szamokkal szamoltam visszafele a napokat.

Szoval kurvara raertem.

Ha minden igaz vhol megvannak az ereklyek.

(#5) twollah


twollah
nagyúr

Meg van mind.

Kopasz csengo, centitarto 1, 2.
Naptar.
Kindertojas amibe a centi darabokat vagtam.

(#6) twollah


twollah
nagyúr

Csinaltam kepeket.

Centitartok, kopaszcsengo, tojas a napokkal [link].

A naptarak [link], [link].

Bocsi a rossz minosegert, csak mobil ''fenykepezogepem'' van.

(#7) bambano válasza Viszlát (#1) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

utólag javítottam a hibát :))

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Ugyan ez nem tetszett annyra, de várom a folytatást. :))

"Csak úgy mondom"

(#9) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Szia,

Lesz még folytatás?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#10) bambano válasza bLaCkDoGoNe (#9) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Lesz, csak éppen alkotói válságban vagyok. Amiket mostanában írtam, abban lehet, hogy necces dolgok is vannak, és még gondolkodom, hogy megjelenjen-e, nehogy valódi válságba kerüljek. Szerintem meg fogom kérdezni a logout.hu ügyvédjét.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) bLaCkDoGoNe válasza bambano (#10) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Örömmel hallom, szívesen várok (várunk), ha tudjuk, hogy van mire. :)
Szóval csak nyugodtan.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#12) bambano válasza bLaCkDoGoNe (#11) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

egy hosszabb meg egy rövidebb cikk már be van gépelve, a hosszabb akár meg is jelenhetne, a rövidebben még dolgozni kellene...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.