Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maestro85


Maestro85
tag

Hello!

bakker ez kb olyan mint a Stick Soldier nevű játék, csak komolyabb grafikával. az is eszméletlenül hangulatos volt, és a leírás alapján kb ugyanez. csak nem volt szép színes háttér, meg dobozok. de már töltöm is!! ezt ki kell próbálni!! :)

(#2) Birsmann


Birsmann
tag

Hi!

Jó kis írás lett, irtózatosan hangulatos a játék, azt hiszem megyek és nyomok is 1-2 menetet :)

LAN-partikra must-have darab (a CS mellett ;) ), állati jó hangulat kerekedik belőle ^^

(#3) 3psilon válasza Birsmann (#2) üzenetére


3psilon
aktív tag

Az jó lehet ^^ Én csak neten tolom de úgy is marha jó. :)
(igazából még sosem voltam lanpartin... a környezetemben egyedül én szoktam játszogatni, de egyre kevesebbet :D )


[Szerkesztve]

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#4) BloodRay


BloodRay
veterán

Nagy játék! ;)
Lan partykra és suliba nélkülözhetetlen! :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) Remington válasza BloodRay (#4) üzenetére


Remington
őstag

jah, suliba mi is mindig ezzel játszunk infón:D nagy game:C

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#6) cskamacska


cskamacska
addikt

Szerintem egyáltalán nem erős a gránátvető, míg újratölt, simán le tudnak darálni.
Sőt, a minigun sem csodafegyver, nagyon széthord, talán csoport ellen lenne jó, ha azok meg irányított tűzzel nem ölnének meg pár pillanat alatt. :)

A fegyvereket egyébként el lehet dobni és bármely eldobott fegyvert fel lehet venni, így a lelőtt elenfél aktuális fegyverét is. A másodlagos fegyver is eldobható és elsődlegessel pótolható.

Pusztakezes támadásnál lehetőség van arra, hogy kiverjük az ellenfél kezéből a fegyvert.(ehe :DDD )

A kés jól elhajítva rövid rövidtávon azonnal öl(mellény nélkül) de egyébként is szépen sebez. Sima szúráskor, ha jól láttam, van fejtalálat, ekkor azonnal öl.

Rakétevetővel nehéz bánni, mert le kell gugolni/feküdni a használatához és embertelen hosszan tölt, de extrém gyorsan célba talál és telitalálatkor azonnal öl.

Mesterlövész puska kicsit macerás gugolni/feküdni kell a használathoz és a tárcsere nagyon lessú(célzáskor egyébként messzebre lehet látni az átlagosnál), de a puska lövése halálos, ha nincs az emberen mellény. Ha van akkor csak egy jó nagy darabot elvisz az életből és a mellényből, de amíg csak kicsi is marad a mellényből, nem tudnak azonnal kilőni vele.

Lángszóró(flame god mód) felvételekor az aktuális fegyver eltűnik(azaz érdemes elötte a másodlagosra váltani), a lángszórót eldobni nem lehet, mert olyankor eltűnik. Több flame god pakk felvétele a lángszóró melletti fegyver lángszóróvá válását okozhatja.(ez néha elég kellemetlen tud lenni) Flame god módban lehetséges olyan találatot kapni, hogy a halhatatlanásg elmúlása után csak 1 élete maradjon az embernek(direkt gránát és a gránátvető gránátjának találata után)

Sima gránátot érdemes az ellen lába alá dobni(konkrétan a lábához csússzon), ekkor jó esély van az azonnali gyilokra.

Fürtös gránátot általában csoportra érdemes dobni, de ha jól céloz az ember és eltalálja vele az ellne lábát, akkor az igen látványosan ''szétszéled''. :))

Mm még egy dolog: igen egyszerűen lehet szervert indítani, érdemes bekapcsolva tartani akkor is, ha az emebr nem tervezett játékra készül és a botok mellett néhány hús-vér gyakorlópartnerre is vágyik. Az options menüben a network résznél a kapcsolatot internet-re kell átállítani és be kell jelölni a register in lobby server négyzetet. Érdemes valami beszédesebb nevet szervernévnek, hogy lehetőleg velünk azonos súlycsoportú játékosok zargassanak. pölö: training game: Noobz wanted! :)

[Szerkesztve]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#7) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Ebben olyan jó voltam anno hogy hét hivatalos klánba hívtak meg! :B De tényleg! ;)

Marhára jó játék amúgy.

De amúgy Ruger 77 a legjobb és realistic módban!

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#8) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Kiegészítés az íráshoz

Lehetséges a játékot realistic azaz valósághű módban játszani. Ekkor a fegyverek szórása nagyobb, s bizony van visszarúgásuk is. Így nehezebb pontosan lőni, de sokkal könnyebb megsérülni is. A nagy esésektől is bizony megy le az élet.

A fegyverek ebben a módban:

Desert Eagles: két pisztoly, két lövés, egy ember, 7db lőszer a tárban

MP5: irdatlan nagy szórás, de ha közel van az ellenfél, nincs sok esélye 30db lőszerrel

Ak47: 40db lőszert szépen egyesével érdemes kilőni, így nagyon hatásos

Steyr AUG: 30db lőszer fér a tárba, közepes szórás, közepes sebzés

Ruger 77: a kedvencem! Egy lövés, egy ember. Irdatlan visszarúgása van. 4db/tár

SPAS-12: 7db golyó fér a tárba. Különlegessége hogy egyesével lehet pótolni a kilőtt lőszert.

Barret: olyan lassú mint a veszedelem 10db lőszer / tár. Egy lövés, egy halál.

FN Minimi: 50db lőszer a tárban, szintén ''pöcögtetve'' kell kilőni. Lassú tárazás...

Minigun: 100db lőszer a tárban, hatalmas szórás és nagyon lassú újratöltés

M79: visz mindent mint a piros hetes, de nem visz messzire

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#9) KrAt


KrAt
veterán

Jééézus régen ezzel pedig még játszottam is :) De már nem is emlékszem, h kikkel :B

(#10) 3psilon válasza D4rkm4n (#8) üzenetére


3psilon
aktív tag

Köszi. Beletegyem?

Igazából rájöttem, hogy béna vagyok, gyenge a célzásom... és halálra idegesít hogy mindenki kedvence a noob-tube (M79). Túl erős, mert ha begyakorolja és elsőre eltalál, akkor esélyem sincs ellene.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#11) Kephamos


Kephamos
addikt

Nekem nemigazán sikerült linux alatt normálisan használni. cedegával telepítettem és wine-al játszottam, ahogy egy howtoban találtam. A játék működött rendesen, csak betűkkel volt probléma.

(#12) VladimirR válasza D4rkm4n (#8) üzenetére


VladimirR
nagyúr

apro kiegeszites a barrett puskahoz: ha szerencsed van, egy loves akar 2-3-sok halal is lehet

(#13) cskamacska válasza VladimirR (#12) üzenetére


cskamacska
addikt

Normál módban úgy néz ki, ha az első emberen mellény van, akkor az megfogja a golyót és nem lehet ''átlőni''. Normál módban úgy néztem átlövéssel csak még egy embert lehet megölni, a harmadik már csak fejtalálat esetén hal meg.

Realistic módot egyébként nem szeretem, túl könnyen meg lehet halni, többet respawnol az emeber mint harcol. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#14) zdanee


zdanee
őstag

Errol eszembe jutnak a regi szep idok es az 0verkill meccsek :D

Ezzel jatszatok: [link]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#15) 3psilon válasza Kephamos (#11) üzenetére


3psilon
aktív tag

Nekem a telepítés is ment (0.9.37). A betűgondokat egyszerű orvosolni: a beállításoknál kapcsold be a video compatibilityt. Ekkor az ékezetes betűk nem fognak megjelenni, érdemes átkapcsolni angolra.
Továbbá a beállításoknál kísérletezz a hangrendszerrel. A winecfg alatt is próbáld ki az OSS-t és az ALSA-t is.
Megint a setupban: a gyors futáshoz kapcsold ki a ''render smooth polygons'' funkciót. Antialiasing, dithering mehet.

[Szerkesztve]

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#16) #19617792


#19617792
törölt tag

Hi all!
Én is már régóta tolom a Soldatot! NAGY GAMEEEEEEE!!!!!
De amint próbáltam az 1.4-re frissíteni:
Ez történt (és a game mappájából eltűnt a Soldat.exe amivel indíthatnám!!!)
PLEASE!!!! Valaki elküldené nekem pü-ben az 1.4-es Soldat ''Soldat.exe'' fájlját!!!! (tehát az indítót!!!)
Ezt csinálja:
[kép]
Akármit nyomok a Soldat.exe nem lesz ott!!!

(#17) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Szerintem nagyon jó a hangulata...ha fun játékot akarok játszani, akkor ez az. :DD
Mondjuk a zene is elég érdekes benne... :DDD

(#18) Kephamos válasza 3psilon (#15) üzenetére


Kephamos
addikt

Na, mostmár használható! Thx!
Amúgy: [link]

(#19) Kephamos válasza Kephamos (#18) üzenetére


Kephamos
addikt

Még egy probléma jelentkezett... Mégpedig: multiban nemigaz van billentyűzet, csak egér. Ígyaztán mozogni nem tudok, csak lőni. Miért van ez?

(#20) 3psilon válasza Kephamos (#19) üzenetére


3psilon
aktív tag

Hmm, hmm. Szerintem turkálj a winecfg-ben.
Nekem Windows 98 beállítással meg, a grafika fülön a felső keretben csak az első pipa van benyomva (...nem léphet ki az egérmutató).
Esetleg próbáld meg: logout, login biztonságos módban. Ott futtasd.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#21) norbiphu válasza D4rkm4n (#8) üzenetére


norbiphu
senior tag

mi kizárólag realistic módban toltuk ktg3-mal, és ezt is tudom ajánlani mindenkinek, sokkal élvezetesebb.

volt két szerverünk is az ősz folyamán, egy rambo és egy infiltration (mindig tele voltak :D).

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#22) Worm40000 válasza #19617792 (#16) üzenetére


Worm40000
csendes tag

Nod32 letilt, Soldat feltelepít, nod32 visszakapcsol :)


...

Kis reklám, [link] a jelenlegi leghivatalosabb magyar honlap, a soldat.hu motorjával

Akinek meg furcsa egy-két dolog a magyar nyelvben, annak annyit, hogy kábé 2 héttel a kijövetel előtt lehetett lefordítani más nyelvekre, úgy, hogy nem lehetett tudni egy-két dologról, mi hol van, mi mennyire fér ki, ezért van néhány nem látszódó karakter itt-ott. egyébként én fordítottam, nyugodtan lehet szidni :P

[Szerkesztve]

(#23) Kephamos válasza 3psilon (#20) üzenetére


Kephamos
addikt

Oké, a winével kellett egy kicsit varázsolni, mostmár szinte minden tökéletes.
----------
szerintem teljesen jó a fordítás. :C

(#24) #19617792 válasza Worm40000 (#22) üzenetére


#19617792
törölt tag

Köszi az ötletet! És honnét tudod h nekem NOD32-m van? :))

Üdv

(#25) Worm40000 válasza #19617792 (#24) üzenetére


Worm40000
csendes tag

Úgy, hogy csak a noddal akad össze ;)
Meg mert sokaknak volt ugyanez a baja, és mindnek nodja volt. (nekem is)


---

Egyébként kijött 1.4.1, http://www.soldat.pl :)

(#26) 3psilon


3psilon
aktív tag

wow, csak most veszem észre. A másodlagos fegyvert eldobva még egy elsődleges fegyver vehető fel. Mik vannak...! :)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#27) Loader


Loader
tag

Egy gyereknek minden játék új...

''Te! Hogyis van ez?''

(#28) 3psilon


3psilon
aktív tag

No, beleírtam ezt a csodás felfedezést, és áttöltöttem a képet, mert a [link]-ről nem akart bejönni. :(

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#29) D4rkm4n válasza 3psilon (#10) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ahogy gondolod. :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#30) 3psilon


3psilon
aktív tag

UPdated!! :)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#31) sanyi_911


sanyi_911
csendes tag

Hy

nem tudna valaki segíteni a soldatban mindíg 99999pingem va :(

(#32) sanyi_911


sanyi_911
csendes tag

Hy

A soldatban 99999 pingem van. Megtudná ezt nekem mondani valaki hogy ez mért van?????

(#33) sanyi_911 válasza #19617792 (#16) üzenetére


sanyi_911
csendes tag

hy !

Megtudnánekem mondani valaki hogymért van 9999 pingem a soldatba plz plz plz

(#34) sanyi_911 válasza cskamacska (#6) üzenetére


sanyi_911
csendes tag

hy nem tudok szervert csinálni mert nem regisztrálja be pedig mindent bejelóöltem.
A Soldat Dedicated Autostart ban felül azt írja hogy a szerver nincs regisztrálva és amikor indítanám a szervert ezt írtja dedikált szervermód engedélyezve. nemlehet csatlakozni.
valaki ha tudja mértvanez akkor segítsen plz plz plz plz.

(#35) bencex


bencex
csendes tag

Hello Valaki megmondaná hogy kell pisilni és azt is hogy amikr a Map Makerrel pályát csinálok elmentem és amikór kipróbálom átesek rajta tudnátok segíteni? :))

(#36) bencex válasza Maestro85 (#1) üzenetére


bencex
csendes tag

Hello Valaki megmondaná hogy kell pisilni és azt is hogy amikr a Map Makerrel pályát csinálok elmentem és amikór kipróbálom átesek rajta tudnátok segíteni? :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.