Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Pisti

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Sajnálom! :(

Viszont azt tanácsolom, hogy vegyél erőt magadon és mindenképpen látogasd meg.

***

(#2) bazs


bazs
aktív tag

Nem tudom hogyan kezelik az égéseket, de ha fáslizva van akkor sem felemelő látvány, ha nincs, akkor pedig egyenesen sokkoló. Ilyen égéssel egyébként szerintem nincs is eszméleténél, vagy annyi fájdalomcsillapító és nyugtató van benne, hogy azért nincs tudatánál.
Egyébként ilyen híreket olvasva vetődik fel bennem, hogy ha meggyógyul akkor mi lesz, nem lehet könnyű úgy élni...

Pont most fogyott el...

(#3) DJ.Gróf válasza ollie (#1) üzenetére


DJ.Gróf
aktív tag

Szerintem is látogasd meg,biztosan jól esne neki,ha tudja ,hogy mellete állsz! Bár biztosan nem lessz könnyű.

(#4) k.


k.
őstag

Na szóval a tények:2 hónapig bármimkor bármi történhet addig az intenzíven lesz.HétfQn szedik le róla az elhalt bQrt.Attól remélem jobban lesz.Szóval szorítsatok!!!!

(#5) BloodRay


BloodRay
veterán

Remélem szörnyű halála lesz annak aki ilyet tett. :(((
Ilyen fiatal életét örökre tönkretenni... :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6) Gabe16v válasza k. (#4) üzenetére


Gabe16v
csendes tag

Szorítok, de mindenképp érdemes lenne erőt venned magadon és bemenni. Ő most a poklok poklát éli át, és biztos, hogy mindenkire szüksége van, hogy könnyebben sikerüljön átvészelni ezt az időszakot az életében!!

Üdv

(#7) je_ki


je_ki
tag

hihetetlen milyen emberek vannak, ráadásul gyávák is, éjszaka gyújtogatnak ahelyett hogy szemtől szembe ''oldanák meg'' a problémát... de ez most mind mellékes
vissza kellene állítani a halálbüntetést, és az ilyen g*ciket kivégezni... talán nagyobb rend lenne

ennyi elég (talán csak egy véletlen), hogy valakinek tönkremenjen az élete

nagyon nagyon nyers leszek - de szerintem mindenkiben felmerült - mi lenne a jobb a srácnak, ha felépül vagy ha nem. Ha velem ilyen történne, én biztosan nem akarnék felépülni - legfeljebb csak a bosszú kedvéért, amire ráadásul nincs is törvényes lehetőség.

rang: Crysis 1600x1200 High NoAA 22FPS

(#8) szepi79 válasza je_ki (#7) üzenetére


szepi79
őstag

a halálbüntetésnek nincs visszatartó ereje sajnos, ezt már sokan és sokszor bebizonyították. :(

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#9) [CaveMaN]


[CaveMaN]
tag

Isten kegyelmezzen neki! A bűnösök meg bűnhődjenek :( Szomorú történet :(

(#10) DArchAngel


DArchAngel
tag

Együttérzésem. :(
Szerintem is nyugodtan látogasd meg, ha megteheted. Valószínűleg úgy be van bugyolálva, mint egy múmia. Szerencsétlen ember...

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#11) k.


k.
őstag

Ezt nem, hiszem el.Elszánom magam hogy bemegyek de délelött azért felhívtam az anyukáját.Szólt hogy ne menyjek mert Q nem szeretné.Gondolom még stabilizálják.Azt mondta talán hétvégén.talán........Hát pedig már úgy elszántam magam....

(#12) DArchAngel válasza k. (#11) üzenetére


DArchAngel
tag

Lehet, hogy egyszerűen nem szeretné, hogy úgy lásd. Nem tudom, hogy láttál-e már csúnyán megégett embert. Nem mellesleg biztos, hogy nagy fájdalmai vannak, valószínűleg a beszédét sem értenéd tisztán.
De azért fel a fejjel, ne add fel a reményt!

[Szerkesztve]

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#13) [CaveMaN] válasza k. (#11) üzenetére


[CaveMaN]
tag

Az elszánás nem válik levegővé, ha komolyan gondolod. Majd meglátogatod, amikor lehet. Ilyen helyzetben mindenkinek nehéz. Neki is a látogatónak is.

[Szerkesztve]

(#14) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Mi lett a barátoddal? Jól van?

(#15) Flor-12@15 válasza zolikaDB (#14) üzenetére


Flor-12@15
csendes tag

Üdv!
Én k. volt osztálytársa vagyok.
Belehalt az égési sérülésbe. Előtte egy picit jobban lett, mintha erősödött volna, aztán meghalt. A házat egyébként a nővére volt barátja gyújtotta fel, aki azt hitte, hogy a nővére ott éjszakázik. A nővére azonban visszament Pestre (Pistiék Tápiószőlösön laktak). Az anyukája ki tudott menekülni. Pistinek csak egy spájzablak maradt, amin természetesen nem fért volna ki. így lefeküdt és várt... Mire a ki tudták hozni, már szinte teljesen... Szomorú rá gondolni, mert hiányzik, és sajnálom, hogy én nem mentem el, nem mentünk el meglátogatni.
Pedig szegény Pistinek már tényleg kezdett volna rendbejönni az élete.

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Pisti
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.