Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) concret_hp válasza ch4os.prof (#36) üzenetére


concret_hp
addikt

outlet témához:
premier outletben 1 normális boltot találtam, adidasékat. vettem már jópár pólót ott, 2-2,5Kért, a 2,5K-sak ilyen gombosnyakú, galléros jó anyagú cuccok (nemtom az ilyen szakszavakat :U) ugyan olyat, csak nem adidas, hanem műegyetem felirattal pl. 4Kért láttam bme ajándékboltban. egyedül egy ilyen full sima pólóval van annyi hogy kibolyhosodott, de szerintem az is azért mert full igénytelen mosógéppel van mosva :( meg már vagy 25-30 mosáson tuti túlvan. Ezek van amelyik kínai, van amelyik török. (mondjuk a török télleg mintha kicsi jobban bírná, de kicsit más az anyaga is)
mondjuk igaz, hogy ki kell fogni, mert azért ott se minden éri meg (nekem legalábbis)

na mindegy nem szaporítom a szót, szóval a lényeg, hogy az összes outletben ahol jártam eddig, az adidas volt normális (ja meg egyébként a boráros téren vagy 1 adidas outlet, ott is lehet jó cuccokat kifogni.) de a nagy átlag elég szörnyű :(

na még 1 rövid dolgot idecsatolok:
akartam venni sima egyszínű kék farmert. kb. 10 üzletben sehol semmi. na ki premier outletbe. ott is benéztem vagy 5 boltba. 1ben lett volna, 14Kért full elbaszott szabású ( vagy a combomra nem jött fel, vagy 10centivel hosszabb volt mint kéne ( sza'l ilyen 40 kilós keménygyerekeknek való)) meg 16Kért ami ''kicsit koptatott'' jóvan mondom kapjátok be :( :O

D4rkm4n: a nép éhezik a sok szaftos sztorira ;] :DDD

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.