Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) .tnm válasza Rive (#46) üzenetére


.tnm
addikt

Ez szerény, nagyon nem egyszerű... alig szóltál be mindenkinek, Mr. Ész.

Mellékesen egy: ''azért jó, hogy készüt egy ilyen gondolatébresztő cikk'' már csak a kultúráltság kedvéért is illet volna...

Amit meg a katonai technikáról írtál az meg egy akkora orbitális baromság... (Épp csak egy fokkal jobb, mint azt hinni, hogy évezredekkel modernebb technikákat használ a hadsereg, mint a közszféra.) De komolyan, olyasmi rémlik Neked, hogy ENIAC? Pedig akkor még nem volt minden 10edik embernek se (nem tudom pontosan, de sztem ha max. kettő vagy három létezett egyszerre, azok is tartalékként). Vagy még előtte enigma. Nem épp a számítástechnika vonalán ül, de kétségtelen tény, hogy a hadsereg igenis csúcstechnológiát használ olyan területeken, ahol szükséges és lehet.
A katonaságnak vannak olyan részei is, amelyek általában nincsenek kinn a harctéren. (Pl. Pentagon, amikor épp nem nézik leszállópályának.)

Azt mindenestre sikerült elérni, hogy ne szülessen a cikknek folytatása, ami szvsz annak ellenére jó lett volna, ha még helyenként lettek volna benne pontatlanságok is. - Amelyeket kultúrált megkeresésre bizonyára javított volna (természetesen megfelelő tárgyi alátámasztás fejében). Talán egy ilyen felületesebb cikk indított volna el sokakat, hogy tovább áskálódjanak egy-egy témában.

Csak azt nem értem, hogy ha ennyi nagymester él itt, akkor, hogy hogy nem potyognak egyfolytában a magyar Nóbel-díjak, meg a világraszóló /világmegváltó/ szabadalmak...

Písz.

[Szerkesztve]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.