Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Andie


Andie
őstag

Egy élmény olvasni Téged tesó, köszönöm ismét! :R
Humoros, szórakoztató, tanulságos, mélyenszántó... 1-1 szösszenetbe mindezeket belesüriteni? Ezt tanítanod kéne. Node kihúzom a nyelvem, mer félreértik.

Azt meséld még el nekünk kérlek, hogyan lettél hippi ateistából zsoltárokat idéző hivő?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#2) guga válasza Andie (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

Utálom a zsoltárokat, bocsáss meg ezért, bocsáss meg azért, elmegy az ember életkedve is :DDD

De azért majd leírom :B

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#3) Andie válasza guga (#2) üzenetére


Andie
őstag

Jómagam elég radikálisan értékelem az egyházat, vallást, stb, de ezt majd alkalomadtán (az új topicodban pl, ha megengeded) kifejtem. De ez a ''bocsássmeg ezért, azért'' kellőképpen tükrözi az én véleményem is.
No majd... :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#4) Szabtom


Szabtom
senior tag

Téged tanítani kéne. :D A minimum, hogy könyvet adjál ki. De nehogy kijavítsa valami eszement szerkesztő a helyesírást, mert visszakérem a pénzem! :D

(#5) szepi79 válasza Szabtom (#4) üzenetére


szepi79
őstag

De nehogy kijavítsa valami eszement szerkesztő a helyesírást, mert visszakérem a pénzem!

bezony! ez így jó, ahogy van, az ide-oda csapongó gondolatmenetekkel, hirtelen idő-, tér- és személyváltásokkal. :D az egyik haveromnak az apja ilyen, neki van hasonló szövege, mindig imádom hallgatni, ahogy beszél :DDD tegnap ahogy elolvastam ezt a szösszenetet, egyből nekiálltam keresgetni az előzményeket is, azok is jók voltak nagyon :R

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#6) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Neked standup comedy-ben kellene fellépni :)

Szakítás elfelejtett kanyarodással, lol :))

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) norbiphu


norbiphu
senior tag

:R

külön rangot kérünk gugának! :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8) Szaszati


Szaszati
tag

Hát a cím az tényleg passzol! Te tényleg tudsz élni és főleg megélni. Tanulni lehet tőled sokat, az biztos. És a történetek mellé társuló páratlan stílus igazi olvasmányos írásokat teremt. Még, még, még!

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#9) Neck válasza norbiphu (#7) üzenetére


Neck
veterán

Ha rajtam múlna én egy ''Életművész'' rangot biztos adnék neki :)

:R

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#10) kayman


kayman
senior tag

:P

HyperTransport az úr!

(#11) 3psilon


3psilon
aktív tag

''1Móz 2,18
És monda az Úr Isten: Nem jó az embernek egyedül lenni; szerzek néki segítő társat, hozzá illőt.''

Oldalborda-elmélet? :D

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#12) Andie


Andie
őstag

Gyerekek, hova lett Guga? Napok óta nem látom szinét. Aggódok kicsit... :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#13) guga válasza Andie (#12) üzenetére


guga
Közösségépítő

Semmi gáz csak lebetegedtem :D
majleszek

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#14) joghurt válasza guga (#13) üzenetére


joghurt
addikt

Vákicsit?

A tej élet, erő, egészség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.