Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) T i m o n


T i m o n
újonc

Szia!
Most talátam az írásod, nagyon tetszett és elég hasznosnak tűnik.
Kedden indulunk Korfura a barátommal, 11napra, Moratiikában lesz a szállás egy kétcsillagos hotelben félpanzióval.
És szeretném a segítségedet kérni pár kérdésben:
Először is, diákok vagyunk, szóval ezt a nyaralást az ösztöndíjamból spóroltam, szóval az anyagi kapacitásom eléggé véges, és az lenne a kérdés hogy félpanzióval szerinted kettőnknek összesen 100 000-110 000ft elég lesz e 10napra?Illetve mire lesz elég? :DDD
Szeretnénk kirándulni menni, akár busszal, vagy robogóval. (én hajó kirándulásra is mennék, de a párom könnyen lesz tengeribeteg :):( ) És akkor itt jönne a 2. kérdés--> Szóval kettőnk közül csak nekem van jogsim, de robogót még nem nagyon vezettem, és hogy szerinted mennyire veszélyes arrafele robogózni minden tapasztalat nélkül? Vagy no para és szerinted simán beválalhatom?(Amúgy kb mennyibe kerül egy robogó egy napra?)
Jajj, és még egy kérdés: az Aqualandról mit tudsz?Ott nem voltatok?Bár félek, hogy oda a belépő nem az én pénztárcámhoz van méretezve :D

Előre is köszönöm a válaszod, nagyon fogom várni, mert ezek a kérdések eléggé foglalkoztatnak.
És ezenkívül bármilyen más infót is nagyon szívesen veszek :)
köszönöm mégegyszer a segítséged!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.