Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) feka007


feka007
nagyúr

Figyelem! Mielőtt valaki elkezdene fanyalogni, hogy miértnem fejtettem ki bővebben a jó és rossz tulajdonságait, elmondom, hogy ezt leírásnak, és saját véleménynek szánom, nem komoly tesztnek :) Nehéz is lenne regéket írni egy booster-packről (nekem...) :D
A talált helyesírási hibákat - ha zavaróak -, plz pü-ben tudassátok meg velem. :R

[Szerkesztve]

(#2) Allien


Allien
veterán

Hát ja. Ha eltekintünk az egyéni megitélésektől, akkor azért tényleg van 1-2 jó dolog benne. Pl havas pályán ropog a lábunk alatt a hó! ;) De, ha jól emléxem a góliban csak 5 személy vakációzhat, 1 a sofőr, 2 nehézfegyverzet kezelő (F2-F5), és két könnyü gépfegyós főleg hátrafele. :B
Ha az ember a neten keresztül képes megvenni (megfelelő bankkártya), akkor még spórolhat is. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#3) feka007 válasza Allien (#2) üzenetére


feka007
nagyúr

Javítom, öten lehetnek egyszerre a góliátban, kösz az észrevételt :R
Én beugrottam érte a boltba, bankkártya túl modern :D

(#4) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Osztán megyen-e eme remek Vista alatt?

(#5) feka007 válasza (Kolombusz) (#4) üzenetére


feka007
nagyúr

Jó kérdés :( Én még a jóöreg XP Pro-t használom. :B Nem tudom, ha az alapjáték megy, akkor ez is feltelepíthető reá :D

(#6) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hmmm, gondolom ezeket nem ingyen mérik.

***

(#7) Kobaljov válasza ollie (#6) üzenetére


Kobaljov
senior tag

:) nagyon nem, főleg nem EA-éknál. Az előző részhez három fizetős booster pack jött ki, ebből 2 nem hozott sok újítást, pár új pályát, meg minimálisan megváltoztatott eszközöket, járműveket, de maga a játék tök ugyanaz volt, és ezért elkérnek még a mai napig is kb. 4K-t/db (még a CD sincs benne, neked kell letöltened..). Ezeknél sokkal minőségibb modokat csináltak a rajongók, ingyé'. Az előd, két (vagy három?) éves BF2 ára is csak mostanában kezdett kicsit csökkeni, néhány hónapja amikor boltban láttam még mindig ugyanolyan árban volt (12K) a BF2142 mellett mintha ez is új lenne. Mindeközben mind a BF2 két évnyi javítgatás után, mind a BF2142 több körös tesztelés után megjelentetve is eléggé bugos. Szeretem a BF2-t, de az EA árképzése és minőségpolitkája eléggé visszataszítóvá vált számomra. A rövidtávú profit fontosabb nekik mint a hosszú távú megelégedettség, és a visszatérő vevő.

(#8) (Kolombusz) válasza Kobaljov (#7) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Egyetértünk... :)

Az EA sorra hozza a futószalagos játékokat, évente egyet, kb annyi újitással, amit egy-egy nagyobb peccs szokott tartalmazni más fejlesztőknél.

(#9) 3psilon


3psilon
aktív tag

Így igaz. Én anno a BF1942-t 4000-ért vettem, classicsban. Annyiért megéri.
A BF2-t anno olyan 7000-ért vettem, másodkézből. Annyiért megérte.
Most a special forcessal együtt 7000, annyiért megéri.

BF2142-t a büdös életben nem vennék 12k-ért. Az sok.
Aki csak néha szeretne ilyet játszani, ajánlom, vegye meg a jó öreg 1942-t. Nagyon olcsó, és azzal is játszanak még. A gépigénye sem magas, és talán a legbugmentesebb mind közül.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#10) feka007 válasza (Kolombusz) (#8) üzenetére


feka007
nagyúr

Az EA legtöbb játékával ez van :( Én igazából csak a Sims sorozat kiegészítőit útálom, de mégis mennyi lóvé bejön nekik abból... Gondolom azok veszik meg azt a sok idióta rókabőrt, akik hírből sem ismerik más módú beszerzését, mert azzal mélységesen egyetértek, aki inkább letölti ezeket, semmint többezret fizessen a nulláért, ha már valamiért megtetszett neki, mert más játékfejlesztő a sokkal tisztességebb játékaival nem keres annyit, mint az EA csak a Sims2-n (még tavaly is végig bent volt asszem az amerikai Top10 eladásokba, NC...) és akkor ebben nincs benne a sok kiegészítő (inkább csak lehúzások...).
Persze amíg ennyi okos ember van, aki ezeket megveszi, addig csinálni is fogja az EA, mert jelenleg neki jó, mert dől a lé, de már mindenkinek megvan a véleménye a világ legnagyobb kiadójáról ezek miatt :W

[Szerkesztve]

(#11) ollie válasza feka007 (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Önmagadnak mondtál ellent. Ha a kiegészítők nullát érnek, akkor letölteni sem érdemes. Vagy ha mégis érdemes, mert adnak hozzá a játékélményhez, akkor meg kell venni.

***

(#12) feka007 válasza ollie (#11) üzenetére


feka007
nagyúr

Úgy van :R

(#13) Allien válasza 3psilon (#9) üzenetére


Allien
veterán

Akkor már, ha javaslod a BF1942-t, említsük meg mellé a DC-t (Desert Combat)! Ez egy ingyenes MOD hozzá, és innen indult a BF2! Szerintem, a DC sokkal játszhatóbbá tette a BF1942-t, és mivel ingyenes, igazán megéri! ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#14) _cirmos_ válasza Allien (#13) üzenetére


_cirmos_
őstag

ott a pont! :) a dc-t készítő, amatőrökből álló trauma studios-t kérte fel az ea a bf2 megalkotására, hogy ez mennyire sikerült azt inkább ne taglaljuk. egy év kihagyás után jutottam újra desktop géphez, fel is tettem a bf1942+dc-t, de a bf2-t valahogy eszembe sem jutott :P

(#15) barics


barics
csendes tag

Mondja meg valaki hogy a VISTÁN hogy az istenbe lehet játszani,már 3 hete amióta ez a nyűves VISTA meg van a PUNKBUSTER rögtön kidob.
légyszi valaki segítsen? :F

(#16) STC Speed


STC Speed
őstag

Nagyon jó cikk,vérbeli játék-cikk író vagy,mert leírod azt,amire az emberek kiváncsiak :)
Köszönjük :C
Különben nekem szerdán fog meg jönni(mármint a játék :)) )
Bf 2142 alap gamben nem tetszik ez a sok sivatagos map ahol alig tudsz mozogni :(

(#17) feka007 válasza STC Speed (#16) üzenetére


feka007
nagyúr

Köszönöm, szívesen írok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.