Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) ALI_G


ALI_G
veterán

''Legalább fél éve. Rendszerátállítás volt, mindenkinek túlszámláztak. Szerinted hány ember vette észre (rohadt nehéz volt kibogozni)? Szerinted hányan küzdenek fél évet azért, hogy visszakapják? Szerinted közben hány forint megy el telefonálásra velük? Szerinted ez normális, megengedhető?''

Félek n ekem volt valami hasonló, csak durvább. De nem tudok mit kezdeni vele. Esélytelen. Le is tiltottak, és hiába mondtam a diszpécser kisasszonynak akármit, ő nem intézkedhet, mert csak egy egyszerű alkalmazott. Felesleges vele ordibáljak, mert csak őt bántom meg, elmegy a kedve a munkától, és azt nem akarom, hisz rendesen dolgozik stb. Nem tudom kit kéne ilyenkor jól seg*b*qqqni,de már nagyon érik a dolog. Invitelnél sec perc alatt kikérettem az ügyvezető igazgatót, de még a lidl-ben is. Persze ők már készségesek voltak, és meg akarták oldani a problémám (kinek kell, hogy egy olyan jól fizető állásból -amiért lehet semmit se tett le az asztalra - kirúgják?!?!?!?!) Amúgy is.........elfelejtettem mit akartam, annyira tombol bennem az indulat.

sorry.

Parci, mamám ismét üdvözöl! :) És reméli jól vagytok.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.