Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Hugo85 válasza HolyDay (#17) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Hát, hogy mi a szituáció máshol?

Nos én mint hűséges Westeles majd később Tré Dominós ügyfél aki mellesleg aranykártyás (hihetetlen milyen nevetséges beszélt összeg után jár Aranykártya Dominósnak) kaptam például a nagy rózsaszínségtől 200 perc ingyen (mint minden aranykártyás) beszélgetést év végéig 7végén hálózaton belül. Nem is fog elfogyni. De pl amikor múltkor lejárt az aranykártyám akkor kb egy héten belül küldték az újat és olyan csontog benyalós levelet írtak hozzá, hogy magam alá...

Szóval lehet, hogy nem a legolcsóbbak, de nincs olyan varázslat pl, hogy egyik ismerősmnél a Deák Téren nincs Voda térerő a házban :Y ;] , lehet, hogy rózsaszínek és a készülék se 70 Ft, de nekem nem nagyon volt velül semmi bajom. Apám most hagyta el harmadszor egy éven belül a Domino Sim-Kártyáját, 1 héten belül mindig visszakapta a számát egy újal. 4 éve vagyok Westeles/T-s, de nem vonz semelyik másik formáció sem, maradok itten :) .

Ja és 6 Tré Domino (meg régebben előfizetés) van a családban és egyszer sem tűnt el fura módon összeg a kártyákról és nem kaptunk semmilyen felszólítást. Ismerősük egy jó része is magentaszínű és tőlük se halottam semmi ilyesmit, bezzeg a Vodások... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.