Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) villamos


villamos
őstag

Én sem vagyok oda a vodáért. Először mégis náluk vettem telefont, mert olcsó volt, meg minden. Nem vagyok az a nagyon telefonálós tipus, így a feltöltőkártyát választottam, ne kelljen már számlával postára rohangálni. Fel is töltöttem szépen, méghozzá 3000Ft -tal, gondoltam elég lesz az. Elvileg bőven elég is lenne, csakhogy én elég keveset telefonálok. Egyszer csak jön az SMS: egyenlegfelhasználási ideje, hamarosan lejár... Mivan? :W Kiderült számomra is, hogy 3 hónapom van arra, hogy lebeszéljem a pénzem, különben a zsebükbe vándorol... mit tehettem mást, feltöltöttem újra, majd újra, majd megint.
Egészen addig, amíg elkezdték nyomatni ezt a számhordozósdit. Gondoltam, hogy kipróbálom. Be is mentem a voda boltba, és bejelentettem hogy én is szeretnék ilyen ''Portans numeri'' lenni. Egyből vigyorogtak rám. Majd így folytattam: tudjátok van egy 06 70 -es számom és szeretném átvinni máshová. Arcukra fagyott a mosoly. ;] Végül is három hét huzavona után sikerült a számot átvinni. Jelenleg a ''kék'' szolgáltató elégedett ügyfele vagyok, most kb. évente töltök 7000Ft -ot... :D (eddig kétszer töltöttem)
A kártyámon kb. 23000 Ft gyűlt össze addigra, amelyet különféle trükkökkel sikerült pár k-ra redukálni, nehogy már lenyeljék.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.