Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) #72042496 válasza sniper elite (#186) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ebben van valami!

Monitort akartam venni tőlük, megkérdeztem, mikorra érkezne meg. Mosolyogva mondták, hogy másnapra. Megérdeklődtem, hogy ki lehet-e bontani vétel előtt, mert ha esetleg pixelhibás, akkor nem vinném el hazáig, hogy utána visszahozzam. Na mint akik citromba (ide először mást írtam :D) haraptak, élből kontráztak, hogy felejtsem el, különben is pixelhiba-garancia így meg úgy...
Kibújt a szög a zsákból, a 3 nappal már nem is volt kedvem előhozakodni, a webes rendelés esetén érvényes egy héttel főleg nem, inkább hazamentem és megrendeltem az Edigitaltól. Kicsit drágább volt, de az is megjött másnapra. :)

[ Szerkesztve ]

(#202) Dany007 válasza Cthulhu Dawn (#198) üzenetére


Dany007
veterán

na ez elég dúrva... Mi a faszt képzelnek ezek? Ezen most megint felbasztam az agyamat...

Hogy a faszba képzelik azt, hogy egy tök más hűtőt használtan porosan eladnak egy újabb típus nevén, újnak és drágábban?
Mi az, hogy 10 ezerből 1 ilyen? Mégis hogy a faszba? A gyártósoron a gép véletlenül egy használt előző típust csomagol be? Na nehogymár ezzel a baromsággal etessék meg az embert... Egyértelmű, hogy az a köcsög tette bele a használtat, nem kicsit le akarta nyúlni a pénzt... Hogy rohadjon meg az iPon ahol van!
Egyre több ilyen esetre derül fény... Leszarom, hogy ez csak 3-4 este 2-3 év alatt, de a lényeg az, hogy ha ilyen megtörtént, akkor bárkivel bármikor megeshet!
Még is hogy a faszomba képzelik ezt? Szerintem ennyi mindennel már rég fel kellett volna jelenteni a fogyasztóvédőknél és bezáratni a lehúzógyárat a picsába...

(#203) Lavick


Lavick
csendes tag

Hello emberek!
Nos én ezzel az ide-oda szidással nem értek egyet mivel pontosan nem tudjuk hogy mi is történt valójában és mi volt a szóváltás... Én személyesen ismerem mind a két "szervizes"-t akik szerintem segítőkészek és inteligens emberek én voltam náluk meglátogattam őket és a gariztatások közben semmi kivetni valót nem láttam/tapasztaltam...visszatérve a segítőkézségre például itt a Ph!-n vettem egy alaplapot és nem kaptam hozzá tartozékokat erre szólok a "szervizes" kolegának hogy figyelj kolega van itt egy lapom nem kaptam hozzá alkatrészeket segíts már.. nem az volt a kérdés hogy mi közöm hozzá? vagy akármi hanem hogy típusa? én erre elmondtam másnapra már meg is kaptam a cumót.... Még egy példát hoznék fel haveromnak a notijába meghalt a venti mondom szólok a "szervizes"-nek hogy nem tud-e segíteni? mondta hogy persze hogy segít és megcsinálja és meg is csinálta ahogy mondta...Amúgy meg az szúrt szemet hogy az szidja a legjobban az ipont (Sniper Elite) aki egy 50k-s üzletet sem vesz komolyan....
U.i: Nem szítani akarom a tüzet nekem ez a véleményem..
Üdv:Vick

[ Szerkesztve ]

(#204) Dany007 válasza Lavick (#203) üzenetére


Dany007
veterán

jajaja, azért kiváncsi lennék, hogy az a kedves szervizes pl mit szól ehhez.
Ez nálam full egyértelmű, hogy az ott dolgozók valamelyike át akarta baszni a vevőt, és zsebretenni a lóvét. A vak is látja.

Másrészt :

"Én személyesen ismerem mind a két "szervizes"-t = akik szerintem segítőkészek és emmi kivetni valót nem láttam/tapasztaltam"

na itt az ok-okozat összefüggés... Mindettől függetlenül, csak ezen a fórumon olvastam már vagy 10 olyan esetet, ahol szegény júzer nem ismerte személyesen az illetőt és jól át lett baszva... erről ennyit.

(#205) #72042496 válasza Lavick (#203) üzenetére


#72042496
törölt tag

Lehet, ott van a kutya elásva, hogy ismered őket, s hozzád máshogyan viszonyulnak, mint a többi vevőhöz.

(#206) Dany007 válasza #72042496 (#205) üzenetére


Dany007
veterán

erre próbáltam célozni én is... ;]

(#207) #72042496 válasza Dany007 (#206) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jaja, ugyanazt írtuk, csak akkor olvastam a hozzászólásod, mikor már én is elküldtem az enyémet. :)

(#208) sniper elite válasza Lavick (#203) üzenetére


sniper elite
senior tag

Bár nem ide tartozik, de engem ne mocskolj be főleg ok nélkül mivel elküldtem a rampage extreme alaplapot 50k-ért ami nevetséges érte bolti árhoz viszonyítva, annyi volt a bibi hogy saját hibám miatt nem raktam bele pár tartozékot a csomagban de csütörtökön azt is feladtam saját költségen, szóval nem a témához tartozik de mivel ideírtad azért én is ki írom!

(#209) bublee válasza Lavick (#203) üzenetére


bublee
csendes tag

Mintha magadat dicsérnéd....

''Utáltam mindig az iskolát,el*****a az ember kiskorát!''

(#210) doote978 válasza bublee (#209) üzenetére


doote978
újonc

Lavick #203
AI-Tom #147

csak nem repa(o csinalta a garit) cod2 klantarsai vagytok?hat de...nem kell bevedeni jopofibol...

fsut

(#211) mephi666


mephi666
nagyúr

hát hiába van pár pozitív eset, ha megtörtént több durva negatív is... ez nem szépít a helyzeten semmit... mindenkit nem kúrálhatnak át, mert akkor miből élnének meg? itt az egyik helyi vegyesboltban is az eladók akit szimpatikusnak tartanak, annak mondják, hogy melyik felvágott/saláta/sütemény friss... de a nyugdíjasoknak simán odaadják a régit... kb hasonló a 2 dolog... oké, hogy többen pozitív véleményt mondtak már róluk (szimpátia/visszatérő vásárló/stb okok miatt), de másokat meg elég durván átvertek... mi az, hogy új áráért használtat akarnak az emberre sózni, aztán később kiderül, hogy nem is azt kapta csere után sem az ügyfél, amiért fizetett? 1000ből 1szer előfordul? vicc... a "procihűtőgyárban" jött az r5-ös robot a rövidzárból és pusztán geciségből kiszedte az egyik dolgozó gépéből a régi poros hűtőt és azt tette az újabb típus helyére még csomagolás előtt? röhög a vakbelem... ezekért rendesen harapna a fogyasztóvédelem... az a minimum egy boltban, hogyha bejön az áru és átveszem, akkor minimum megnézem, hogy minden az-e, aminek lennie kell... és ha nem stimmel, mehet vissza a cucc a nagykerbe... nem ilyen kamukifogással etetem a vevőt... bocs a hangvételemért, de fejfájós pénteken többre nem vagyok képes... összegezve: 1-2pozitív tapasztalat nem szépít a szememben a dolgon, mert senkivel nem kellett volna úgy viselkedni, ahogy... gondolkoztam, hogy iponból fogok rendelni pár dolgot, mert jók az árak, de ezek után a helyi boltban fogok továbbra is vásárolni, mert hiába költök ott többet párezerrel, ismerem őket és korrektül kezelnek mindig mindenkinek minden garanciával kapcsolatos ügyet...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#212) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Emberek!

Bezárom a topikot, mielőtt végleg elszabadulnak az indulatok. Egyrészt, az eredeti eset megoldódni látszik, másrészt, elég sokan nyilatkoztak már a különböző eseteikről. A legnagyobb baj, hogy ezek zöméről nem eldönthető semmi. Amikor beindul egy ilyen téma valahol, előbb-utóbb simán konkurensek és/vagy saját dolgozók is virtuális pennát ragadhatnak, és a beszélgetés egyre kevésbé hiteles irányba megy el. Elég sokan nyilatkoztak ahhoz, hogy ha valaki innen akar leszűrni tanulságot, információkat, megteheti.

Semmiképpen nem szeretnénk állást foglalni a kérdésben.

Reméljük, az IPON és ti is tanultatok az esetből, és a jövőben gördülékenyebben megy majd a garanciális ügyintézés.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#213) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

(az írást áthelyeztem RealRadical személyes blogjába)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.