Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) alkatraz3000 válasza bul07 (#50) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Te nagyon unatkozhatsz :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#52) r3dsnake válasza bul07 (#50) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Minden külső billentyűzet szar, a gyári a legjobb, leggördülékenyebb. Nem fogom ilyen keylogger hülyeségekkel telerakni a telefonomat. A helyfoglalást meg ne tárhelyben értsd, hanem az ékezetek feleslegesen másznak bele a qwerty elrendezésbe. Helyesírásból pedig mindig kitűnő voltam, anno nyelvtanversenyekre is sorozatosan mentem.

[ Szerkesztve ]

(#53) Csapoati válasza r3dsnake (#52) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miért, ingyen kaját adtak a részvételért? :DDD Amúgy én is inkább a helyesírásért harapok, ékezet nélkül simán el tudok olvasni bármit.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#54) r3dsnake válasza Csapoati (#53) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Csokit rendszeresen. :)

(#55) no more válasza r3dsnake (#52) üzenetére


no more
addikt

Csak Apple cuccokra szarok a külső billek, maradjunk annyiban. :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#56) r3dsnake válasza no more (#55) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szerintem meg maradjunk annyiban, hogy droidos eszközre se gyári, se külső nem jó, mert rohadtul nagy a latancy-je mindegyiknek és lassan lehet velük írni. Tapasztalat, több eszközzel. A WP-nek van még értékelhető billje, de annak a szögletes kialakítását nem szeretem annyira. De természetesen droidos telóval sem írnék ékezetet, ahogyan a qwerty billes samsungommal sem tettem régen, vagy azelőtt a nyomógombos telóimmal. Feleslegesen megtöri az írás gördülékenységét. Asztali gépnél más, mert ott van hely bőven a gomboknak, és ott mindig használok ékezetet.

[ Szerkesztve ]

(#57) no more válasza r3dsnake (#56) üzenetére


no more
addikt

Szerintem előbb leírok egy 5 szavas mondatot ékezettel SwiftKey-ben, mint te egy szót ékezet nélkül szifonon.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#58) bul07 válasza alkatraz3000 (#51) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha igazam van igazam van miért hagynám rá, amúgy már ráhagyom :DDD (ékezet elhelyezkedés dologra már nem is reagálok pedig megint &@&&& ír)

Még azt is bírom hogy olyanok szövegelnek helyesírási hibák miatt akik nem használnak ékezett , az mindenek a csúcsa (láttam már ilyet)

Témához is
Ha valaki talált már magyar tartóssági tesztet az adott óráról kérem linkelje már(hogy használat mellet menyit bír)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#59) r3dsnake válasza no more (#57) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Erre beneveznék. :) Ha gondolod felveszem majd, milyen gyorsan írok rajta. A swiftkey azért lassú, mert gondolkozni kell a betűk irányában, míg írásnál teljesen automatikusan mozog a kezem.

(#60) no more válasza r3dsnake (#59) üzenetére


no more
addikt

Gondolkodni kell? Ezt nem értem. Ha melléütsz, random gombokat nyomogatsz, akkor is kitalálja, hogy mire gondolsz. Ez benne a jó, és egy sima iOS billentyűzet ezért tud kevesebbet, hiába "reszponzív".

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#61) alkatraz3000 válasza bul07 (#58) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

1,5 nap körül bírja a nagyobb , ha nincs masszívan kurogatva.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#62) Csapoati válasza r3dsnake (#56) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ezt nem értem. A Moto G billentyűzete olyan,mint a villám. Néztem i4-et mellette, sokkal lassabb volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#63) r3dsnake válasza no more (#60) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Azt hittem a swype-os hülyeségére gondolsz. A prediktív pedig az első dolog, amit mindenen kikapcsolok, már a t9-es időszak óta is.

(#64) no more válasza r3dsnake (#63) üzenetére


no more
addikt

Persze, mert az iOS-es hülyeségeket javít. :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#65) r3dsnake válasza no more (#64) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mindegyik.

(#66) no more válasza r3dsnake (#65) üzenetére


no more
addikt

Mást nem próbáltál, így honnan tudnád?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#67) r3dsnake válasza no more (#66) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Dehogynem, tobb droidos eszkozom is volt, koztuk tablet is. Raadasul az osszes droidos ismerosom elismeri, hogy merfoldekkel jobb iPhone-on gepelni.

(#68) Csapoati válasza r3dsnake (#67) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Érdekes droidos ismerőseid vannak neked... Mindegyik szerint jobb az iPhone-okon gépelni, szerintük a Samsung is iPhone copy, stb. Reprezentatív a minta. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#69) no more válasza r3dsnake (#67) üzenetére


no more
addikt

Szerintem meg förtelem iphone-on gépelni, full buta az az OS, hát még a billentyűzet! Nem csoda, hogy ékezet nélkül írtok mindig... xD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#70) Csapoati válasza no more (#69) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hogy jön az OS a gépeléshez?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71) no more válasza Csapoati (#70) üzenetére


no more
addikt

Úgy, hogy nem annyira intelligens, mint az Android. Nem véletlen full hülye még angolul is a SwiftKey iOS-en. Nincsenek benne lehetőségek. Mindjárt jön csár-csár és szétolt. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#72) r3dsnake válasza Csapoati (#70) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Sehogy csak muszaj volt egy iOS fikat is beszurni megalapozatlanul.

(#73) GALARDO válasza no more (#69) üzenetére


GALARDO
addikt

Szerintem meg förtelem iphone-on gépelni

Ezt is egy videóban láttad? ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.