Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#2) Lolka Bolka válasza oriic (#1) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

dzsaszt ö pötit. :)

(#3) no more


no more
addikt

Baromi jó cikk és az a helyesírás... le a kalappal! :R

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#4) Jeanne d'Arc

Nagy kar hogy ennyire drága itthon.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5) Jhonny06 válasza no more (#3) üzenetére


Jhonny06
veterán

"és az a helyesírás"

what? :D

(#6) Halkow.


Halkow.
senior tag

Na ez aztán pipiszke meló lesz :)

(#7) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Ha jól értem, akkor itt gyakorlatilag nem lehet javítani semmit, max akksit és kijelzőt cserélni és pont.
Zsír...

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#8) no more válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


no more
addikt

Úgy értem, hogy egy darab hiba sincs benne, ami ritka manapság. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#9) Hunt3r22 válasza Jeanne d'Arc (#4) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Hiány van belőle, persze hogy drága. ;]

Ha kell, fizess érte. Fél év múlva nem lesz ilyen drága. :N

Xr

(#10) Jeanne d'Arc válasza Hunt3r22 (#9) üzenetére

Nekem meg akkor is drága lesz. Meg 100k-t se adnék egy ilyen óráért.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) Hunt3r22 válasza Jeanne d'Arc (#10) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Én sem adnék ennyi pénzt okos óráért, ezerszer inkább egy hagyományos óra. :K

Xr

(#12) draco31


draco31
veterán

Az áramforrás kivételét egy speciális nyitó/bontó szerszámmal és nagy óvatossággal kell elvégezni.
Ezen azért felnevettem kicsit. Ezt a speciális szerszámot már 100Ft-ért dobálják az ember után. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#13) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Igazán tesztelhetné már a MA is a Watch-ot, esetleg egy adást is megérne...

Nem a lényeg a fontos.

(#14) alkatraz3000 válasza QwErTy42 (#7) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Te komolyan ennyire unatkozol, hogy csak leugatni tudsz minden Apple cikket? :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#15) devast válasza Jeanne d'Arc (#10) üzenetére


devast
addikt

Óráért 100k technikailag nem annyira drága. Mondjuk én ezt akkor sem hordanám, ha lenne iphone-om és ingyen adnák, mert nem tetszik :DDD

(#16) QwErTy42 válasza alkatraz3000 (#14) üzenetére


QwErTy42
addikt

Megjelent a hős lovag, fényes páncéljában, mellvértjén hiányos almával... ;]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#17) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ciki, hogy nekem az Apple II-es "óra" jobban kéne? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) draco31 válasza QwErTy42 (#7) üzenetére


draco31
veterán

A tekerőt is lehet cserélni, meg az alaplapot is. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#19) alkatraz3000 válasza Csapoati (#17) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nekem is kajak tetszik :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#20) Fr0z3n válasza alkatraz3000 (#14) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ha már dícsérni nem lehet semmit rajta :DDD

(#21) bul07


bul07
nagyúr

Hát pedig előbb utóbb mindet szét kell szedni, olyan két három éves kora körül
Egyszerűen az akkumulátora el fog fáradni és nem fog már fél napot se bírni

Így aki használni akarja tovább is ki kell cseréltetnie az akkumulátort, vagy megtartja dísznek ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22) Bog válasza dreamdancer (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem, soha nem fogjuk tesztelni, ha valaki oda akarná adni, akkor visszautasítanánk...

Lyézusch, szerinted nem dolgozunk rajta, hogy megoldjuk? De tök komolyan... :U

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) Emtra válasza Bog (#22) üzenetére


Emtra
tag

Hagyad már....

inkább pár suhanc tesztelő helyett inkább a kamera és mikrofon rendszert kellet volna fejleszteni. Nem azt lesni hogyan nem kéne dolgoznom és hasonló sumákságok, mert mióta kind kiszált és bocha se csínál ma-tv-t azota a státusz és a minőség is nagyban csökkent.....

A kamus alkateles tesztekről ne is beszéljünk, ilyen amatőr hibát amit az idol 2s-nél követtetek el az valami felháborító ....
nem vettétek észre hogy semmi szinte allig van hang videózás során és még sipol is... és kitkatot is igérgetitek a ciben már több mint egy éve....

[ Szerkesztve ]

(#24) Csapoati válasza Emtra (#23) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A sok kritika közben te is felcsaphatnál egy helyesírási szótárat. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) no more válasza Emtra (#23) üzenetére


no more
addikt

Vegyek neked egy KitKat-et? #haveabreakhaveakitkat

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#26) desolator válasza Emtra (#23) üzenetére


desolator
senior tag

Az a gond, hogy ha valaki olyantól olvasok kritikát aki alapfokon tud írni magyarul, onnantól kezdve teljesen hitelét veszti a károgása.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#27) bul07 válasza desolator (#26) üzenetére


bul07
nagyúr

Én így vagyok az ékezet nélküli hozzászólássokkal is , nehogy már ne fussa egy magyar ékezetes billentyűzetre, az nem kifogás hogy angol billentyűzet van, azon is lehet ékezetesen írni, már ha igényes kicsit az ember
Egyszerűen átugrom az olyan hozzászólásokat ahol nincs ékezett

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28) Csapoati válasza bul07 (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

ékezett? ;] Telefonról én speciel biztos nem fogok (fórumra) ékezetesen írni, nem használok semmilyen Swype-ot (nem jöttek be).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#29) no more válasza Csapoati (#28) üzenetére


no more
addikt

SwiftKey, és problem solved. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#30) alkatraz3000 válasza no more (#29) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Amikor iphonera poenbol telepitettem, az első ablak: " ha használja ezt a szart, akkor minden leutest tárolhat a billentyűzet gazdája" inkább elek ékezet nélkül :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#31) no more válasza alkatraz3000 (#30) üzenetére


no more
addikt

Az ujjlenyomatod már úgyis tudják, akkor nem mindegy? :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#32) alkatraz3000 válasza no more (#31) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ha az Apple tudja, az annyira nem probléma. Bár Timi bácsi elmondása szerint egyedül a telefon egy chipje tárolja, ami feltorhetetlen. Persze en sem hiszek a tundermesekben, de az Apple biztonság azert csak jobb, mint egy virtuális bill "gyartoe"

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#33) Fr0z3n válasza alkatraz3000 (#32) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Írd be sokszor, hogy kapjátok be. Hátha válaszolnak :DDD

(#34) no more válasza alkatraz3000 (#32) üzenetére


no more
addikt

Gondolom nem raboltál bankokat, nem vagy sorozatgyilkos, szóval valószínűleg nem köröznek, akkor nem mindegy? Mert,ha az NSA, FBI, ilyesmi kérné az ujjlenyomatod, hidd el, megkapnák, hiába csak a "telefon tárolja". Amúgy meg persze, hogy menti a billentyűleütéseket, szavakat, amiket leírsz. Így működik az engine, így tanul és ezért a SK a legjobb prediktív szövegbevitelben. Olyan, mintha olvasná a gondolataid. Amúgy annyiban igazad van, hogy elég félelmetes, hogy mennyire kiismer egy szaros billentyűzet. Megtanulja a szófordulataid, kivel, mikről, hogyan beszélsz... Köszönést nekem személyenként ajánl fel. :D #skynetishere

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#35) alkatraz3000 válasza no more (#34) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ha jol tudom - es nem a marketing duma része - akkor az NSA es társai hiába kaparják az Apple kapuit, nem adnak senkinek semmit. Ezért is akartak törvényt módosítani , mert az Apple nem foglalkozik ezekkel.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#36) no more válasza alkatraz3000 (#35) üzenetére


no more
addikt

Persze... a Facebook is ezt mondta és lám, nagyon sok bűnözőt FB adatok, posztok alapján fogtak el (ráadásul nem tudod magad törölni végleg, megmaradsz az adatbázisban, csak rádkeresni nem tudnak). Maradjunk annyiban, hogy nekünk, átlagembereknek nincs félnivalónk, ennyi. :)

Azért minden szart én sem töltök le, persze... Kevés appom van. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#37) alkatraz3000 válasza no more (#36) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Azert az appstoreban szerencsére nagy a szűrés, szóval ilyen csúnya dolgok nincsenek. En nem felek, mert nincsen semmi kompromittáló rólam, de azert nem is adom meg az esélyt, hogy lehessen.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#38) no more válasza alkatraz3000 (#37) üzenetére


no more
addikt

Ez mondjuk jogos! :R

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#39) henrik1 válasza QwErTy42 (#16) üzenetére


henrik1
tag

és saját magadat miként képzeled el?

(#40) r3dsnake válasza bul07 (#27) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az ékezet tök felesleges telefonon, biztos nem fogok bajlódni vele. Akit zavar, görgessen tovább.

(#41) desolator válasza no more (#34) üzenetére


desolator
senior tag

Igen, ezt én is bírom amikor az átlag polgárok azon rinyálnak, hogy "jaaj a köcsög MS meg Google tárolja, hogy tegnap merre csapattam a zsigulimmal alsólapajtőgyön" most mi lesz?? Ki nem sz*rja le az adataidat ameddig nem csinálsz semmit.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#42) Hintalow


Hintalow
senior tag

Nem tudom hányról van videó a neten, de szerintem kb az összes okosórának hasonlóan macerás lehet a szerelése a kis helyre bezsúfolt funkciók miatt.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#43) Csapoati válasza alkatraz3000 (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Amerikai a cég, az NSA meg az USA egyik szervezete. Add össze a kettőt. :) Kizártnak tartom, hogy ne férnének hozzá az adatokhoz. Persze ugyanez igaz a kínai cuccokra, de valószínűleg a Samsungra is Dél-Koreában. Meg tudnák szorongatni akármelyik céget szerintem. Mondjuk engem ez nem izgat, nincs semmi takargatnivalóm.

#29: Nem nyert, a prediktív bevitelt is utálom.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) otoaak válasza desolator (#41) üzenetére


otoaak
tag

Ha majd hirtelen rendőrállammá alakul egy két "demokratikus" ország stb. majd érdekelni fog akkor is ha nem csináltál semmit. Ameddig nincs baj addig persze nincs baj csak mindíg ott van az a kis de. Szóval nem az a baj, hogy most tudnak rólad mindent hanem az ha ezek az adatok rossz kezekbe kerülnek, márpedig arra mindíg megvan az esély. Ezért (is) baromság azzal takarózni, hogy úgy sem csinálsz semmit a személyes jogok azért vannak, hogy védjenek és törvény szerint le se mondhatsz ezekről annyira fontos nem kicsit gáz ha egyes cégek stb. mégis megsértik.

SG Note Pro P900

(#45) bul07 válasza r3dsnake (#40) üzenetére


bul07
nagyúr

Telefonra is lehet ékezetes billentyűzetet telepíteni, így semennyivel nem tart tovább ékezettel írni mint a nélkül, megint csak igényesség kérdése

Én inkább elmegyek szó nélkül helyesírási hibák mellet, mint ékezet nemhasználata mellet

De ha minek ékezet, kkr mnk mgnhngz (magánhangzó nélkül írva)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#46) no more válasza bul07 (#45) üzenetére


no more
addikt

XD :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#47) Hunt3r22 válasza bul07 (#45) üzenetére


Hunt3r22
őstag

:C

Xr

(#48) Bog válasza Emtra (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Csodálatosan kapcsolódott a teljes kommented ahhoz, amit én írtam, remek érzékkel csaptál le a (nem is) kínálkozó lehetőségre.
Az nyilván egy cseppet sem zavar, hogy ez NEM az a topik, az sem érdekeljen, hogy 2005(!) óta létezik arra egy topik, hogy a Mobilarena kapcsán észrevételeket fogalmazzon meg a nagyérdemű.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#49) r3dsnake válasza bul07 (#45) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Csak feleslegesen foglalná a helyet. És azért azon ne vitatkozzunk szerintem, hogy a szar helyesírás, vagy a helyes, de ékezet nélküli szöveg a jobb. A helyesírásért harapok.

A magánhangzós összevetésedre pedig nem is reagálnék. Vicces az egész hozzászólás. :)

[ Szerkesztve ]

(#50) bul07 válasza r3dsnake (#49) üzenetére


bul07
nagyúr

Hú ha, mert cakk pakk 7MB egy AnySoftKeyboard+Magyar kiegészítés, tényleg sok helyet foglal
És ha még iPhone telefonod is van arra se lehet sokkal több

Ugyan úgy hiba az ékezet nélküliség mint bármi más, érettségin is az ékezet elhagyása is ugyan olyan hiba

Na de mindegy

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.