Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) mephi666 válasza 8nemesis8 (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

az l700-asom tökéletes telefonálásra, megeszi az xls/doc/pdf/stb formátumokat, zenét is tudok rajta hallgatni, esetleg "mozizni" is és ennyi nekem untig elég... talán 9400 volt, amikor a pannonnál szerződést hosszabbítottam 1.5 éve... az olympus sp510uz volt vagy 50ezer, amikor kb 3 éve megvettem, de most szerintem 25 körül lehet szerezni simán használtat... nekem nem létszükséglet a csomó extra ficsőr meg alma... ez a 2 eszköz kényelmesen elfér nálam (általában válltáskát hordok magamnál, abban kényelmesen elvan a gép) és amire kell, bőven jók :K fotózásban szerintem a legolcsóbb kompaktokkal sem lehet összehasonlítani egyik mobilt sem... nem sok olyan mobillal készült képet láttam, amire azt mondtam, hogy: "na, ez már alakulgat"

#24: hát az almafon4 árából simán kijön egy dslr is (meg mellé egy használható telefon) :) csak arra akartam rávilágítani, hogy egy olcsó/régi kompakt is szétalázza fotóminőségben...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.