Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Igazad volt.
Töröltem magam tegnap este Facebookról. Elég nekem az iwiw és a myvip.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#2) Ice!?


Ice!?
őstag

és mindjárt jönnek az okosok és megmondják, hogy a facebook egy szar.

[ Szerkesztve ]

(#3) JetiRulez válasza Ice!? (#2) üzenetére


JetiRulez
őstag

Akkor hadd védjem egy kicsit.
Jó, meg minden, csak nekem a legtöbb ismerősöm és a rokonság inkább iwiw-en mozgolódik.
Másrészt a Facebook felépítése nem nekem kedvez.
Más, fiatalosabb, dinamikusabb gondolkodást kíván, hogy ki tudjon igazodni rajta az ember fia.
Azért szarozzák biztos, mert vannak ezek a kockák, akik éjjel-nappal fent vannak. Majd lecseng pár éven belül. Jön más.
Azon kívül tegnap este még töröltem mást is: iwfw, twitter, myspace, hotdog. Felesleges számomra.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#4) Ice!? válasza JetiRulez (#3) üzenetére


Ice!?
őstag

jogos.
a fb juzerek nagy része fiatal, akik ráérnek még délután, este picit függni.
szerintem a sok fácsé ellenes irigyli ezt. hogy ők ezt nem tehetik meg.
tény, hogy elterjedtek a körüzenetek, meg mindenféle faszság, de ezért nem az oldalt kell szidni, hanem a társaságot, akik akkora szerencsétlenségek, hogy továbbküldik a "ha tovább küldöd kapsz bil géc pénzéből"-t.. de ilyen iwiwen, myvipen, és mindenhol van.
ha megkérdeznél 20 facebook-ellenest, annak a háromnegyede nem tudna értelmes érvet akár egyet is felsorolni, hogy miért nem szereti.
én szeretem. és nem azért, mert most ez a menő, hanem mert JÓ.
nagyon lenézem az olyanokat, akik azért utálnak valamit, mert nekik nem lehet, vagy mert valaki elkezdte, és majmolni kell. pl epül cuccod van = buzi vagy. no comment..
még hogy a ph süllyed.. nem. a ph-t a felhasználók formálták olyanná, amilyen lett. a netes társadalom kezd elbuzulni. valami nem tetszik nekik, és rögtön lenyomizzák azt, aki az ellenkezőjét állítja.
nhamindegy. hosszan lehetne ecsetelni, de biztos érted h miről beszélek.

u.i: nagy igazság.

(#5) maláj válasza Ice!? (#2) üzenetére


maláj
őstag

ha neked csak ennyi a vágyad akkor ==> a f@szbúk 1 szar ;] :DDD

(#6) Invadrr_Zim válasza Ice!? (#4) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

az egyik srác odadobta, hogy aki hülye, másszon vissza wiwre meg vipre.

(#7) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

az igazság az, hogy a magyarok többsége kretének az ilyen netes közösségi dolgokhoz.

lásd iwiw. tonnaszámra vivien elveszett, 6 hónapos kislánynak XYZ vércsoport kell, stb. stb. rosszabb mint 50 spamlistára feliratkozni.

ugyanez fejsbukon, ott meg a nyerj lcd tv-t, nyerj telefont....persze mindenki rákattint, ingyen nyerni valamit?! hát miért ne, magyarok vagyunk! érdekes amíg hungarisztánban nem fedezték fel a fejsbuk létezését, addig nem volt ilyen sz@rokkal tele a jobboldalon a profilom.

szóval...nyerjünk egy NBL-t.

mod.: finomítva

szóval: hiányzik még a megfelelő szintű e-kulturális színvonal

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#7) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor ezt most hivatalosan is visszavonom, miután én vagyok a felelős a PH-ra szabadított fejsbukos csillámpónivírusért :DDD benyújtom a lemondásomat

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.