Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Feverke


Feverke
tag

:Y A szupermenes video... hát... kurv@ jo:D mostmár tényleg kell egy konzol...

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#2) AS


AS
félisten

Tényleg jó Superman:D Amúgy az ellenfele nem az aki a zöld lámpás film végén felhúzza a sárga gyűrűt?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) oriic válasza AS (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De igen. :)

Live-Die-Respawn

(#4) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Az a bajom vele,hogy csak kevés karakter van benne aki tényleg megfog :))

(#5) Kanczy


Kanczy
veterán

Na jóóóó... azért azok a pályák tudnak valamit. Interaktív Doomsday, Atom Smasher/Giganta (ez nagyon kemény volt :D ), Darkseid (!!!), Phantom Zone, meg az a portál az első videóban :Y

Plusz végre mutatttak hosszabb, bonyolultabb kombókat, aminek nagyon örülök. Aztán ha jól látom, vannak relatíve nagy mechanikai különbségek a karakterek között (pl. GA mintha váltogatni tudná a nyílfejeket), ami sosem baj. Most már igazából csak egy apró bajom van a játékkal: miért kell felállnia a karaktereknek, mielőtt veszítenek :F

Ki szavazott amúgy Supermanre Sinestro ellen? De most komolyan ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6) Plazmacucci válasza Kanczy (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mivel elfogult vagyok mindig Supermanra szavazok :D Egyébként megnéznék egy ilyen játékot Marvel karakterekkel is.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) gabber01


gabber01
addikt

A címben nem kell az "of"

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#8) gabber01


gabber01
addikt

Amúgy a f*aszért nem lehet kihozni ezt meg hasonló gémeket PC-re?!?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#9) oriic válasza gabber01 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hopsz javítva köszi.

Live-Die-Respawn

(#10) Plazmacucci válasza gabber01 (#8) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mert ha ott eladnak százezer darabot akkor nem térül meg a portolás/fáradság költsége. Konzolon meg milliószám adnak el. Ennyi.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Sajnos annyira egyértelmű hogy Batman vs. Superman lesz a vége.... :(((

A videó alapján szvsz GreenArrownak semmi keresnivalója egy ilyen játékban, viszont valami Thief-szerűt (már ha van aki még emlékszik rá) simán lehetne belőle kihozni.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#12) gabber01 válasza Plazmacucci (#10) üzenetére


gabber01
addikt

Sztem sokkal többet eladnának, nézzük csak meg a Street Fighter sikerét...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#13) BalaNce87 válasza Plazmacucci (#10) üzenetére


BalaNce87
addikt

Igen csak a portolásba is kb annyi energiát fektetnek, AC3 példája, pozitív példának meg ott az Alan Wake ami siralmasan szerepelt konzol exkluzív címként, majd mikor korrektül megcsinálták pc-re jó eladásokat is produkált. Konzolon szimplán vakon előrendelnek játékokat ezért kapásból garantált a milliós bevétel, pc-n meg nincs kedve az embernek befürödni, főleg nagy címeknél jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#14) gabber01 válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


gabber01
addikt

csak konzolon többnyire ki lehet próbálni mindent valamilyen demo formájában...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#15) szilva01


szilva01
őstag

Kicsit hasonlít a mortal combat vs dc universe-re.

(#16) oriic válasza szilva01 (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze hogy hasonlít, ugyanazok csinálták. :DDD

Live-Die-Respawn

(#17) woodstock323


woodstock323
tag

Most okés hogy szép és interaktív egy verekedős játékhoz képest...tényleg bejön a képi világ,de ha egy kicsit is hű lenne ahhoz amit feldolgoz akkor egy Zöld íjászt egy pofonnel leverne a Supermen
Igaz akkor nem is lehetne játékot csinálni...
Ez így nekem fáj hogy egy Joker akár meg is verheti a Superment vagy más tényleges szuperhőst aki nem is ember...

(#18) Kanczy válasza woodstock323 (#17) üzenetére


Kanczy
veterán

Tényleg a realitáson akadtál fenn egy képregényes videojátéknál...? :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#19) gabber01 válasza Kanczy (#18) üzenetére


gabber01
addikt

plusz verekedős játéknál realitást kereseni, hát...merész :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#20) wikings2


wikings2
őstag

Hawkgirl bejövős :O

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#21) MaYDaN


MaYDaN
tag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne a játékkal kapcsolatban. Én még nem találtam róla infót, de érdekelne.
Az első, hogy lesz-e benne TAG TEAM funkció mint a Mortal Kombat-ban? Az nagyon jó lenne vagy valami ahhoz hasonló.
A másik pedig ez a "Battle Arena" dolog. Vajon ez benne lesz-e igy, hogy a játékban lehet csinálni ilyen bajnokságszerű dolgot és mondjuk kiválasztom hogy kik legyenek az indulók (persze itt lehetne plusz haverok ellen is nyomulni, ha van több kontroller vagy neten vagy bárhol) és azok ellen csapatok? :D Vagy túl sokat akarok? :DDD S ezek a videok csak a hype részei. :)

[ Szerkesztve ]

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.