Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

egy remekmű ez a játék! :R kedvenc singe játékom lett :))

(#2) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Örvendetes, hogy visszatérnek a demók-trial verziók. Ki is próbálom.

(#3) RudY


RudY
addikt

aaaaooo de miért olcsóbb ps-re... kénytelen leszek kiugrani törökbe. :DDD

(#4) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Teljesen megérte az árát, bár részemről nem bántam volna ha még egyszer ilyen hosszú Steam szerint 10 óra volt a történet, pedig nem is siettem, szép kényelmesen csak de még keresgélni, achizni úgy is nekiállok még egyszer :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#5) lofagi válasza HELLAFLUSH (#1) üzenetére


lofagi
addikt

+1

Hatalmas pozitív csalódás volt ez a játék!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6) Šolaire


Šolaire
veterán

Köszi a hírt. Pont szemezek vele. Ki is próbálom.

“Praise The Sun” \[T]/

(#7) Deck


Deck
titán

Én is beszereztem :P

PS5

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

+1
Viszont a végső harc nekem nagyon nem tetszett. Túltolták az egészet.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) Šolaire válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


Šolaire
veterán

Pár gondolatot írnál spoiler nélkül mi tetszett, mi nem stb? Köszi előre is.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10) laceszgamer válasza Šolaire (#9) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem egy kicsit túl egyszerű volt a dolog, de szerintem másra gondolhatott :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kipróbálnám, de félő hogy utána meg kéne hogy vegyem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) GodGamer5 válasza Šolaire (#9) üzenetére


GodGamer5
addikt

Az egész játék tetszett, főleg a grafika, a zene és a hangulata. A végső harc viszont számomra frusztráló volt és teljesen más irányba vitték el, mint amit vártam. Kicsit már ilyen szuperhősös jellegű volt az egész. Részleteket csak spoilerekkel tudnék, úgyhogy nem írok.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#13) Sirandrish válasza GodGamer5 (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor írj spileresen.
Mielőtt megvenném...
Mert engem is iiritál mikor egy bossharc el van nyújtva mint a tészta, és még egyszer átalauk, és még visszatér, és etctec...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) GodGamer5 válasza Sirandrish (#13) üzenetére


GodGamer5
addikt

Akkor csak neked leírom. :).

SPOILER:
A Fehér patkányok harcolnak a fekete patkányokkal. Először végig kell küzdeni magad egy "folyosón", -közben jönnek a patkánytornádók-, hogy megközelítsd a főbosst, aztán amikor elérted 3x meg kell sebezni a boss-t mire végre meghal. Ezalatt gyakorlatilag több fajta formációban hullik a nyakadba stb a patkányhorda és ha nem kapnak el, akkor edésélyed lesz megsebezni a boss-t. Én konkrétan a hajamat téptem annyira frusztráló volt. Ettől függetlenül viszont szuper játék.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#15) Sirandrish válasza GodGamer5 (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor még nem csapok le rá azonnal...picit várok vele, mert ha a fejemet a falba verem is, legalább legyen olcsó :D

Köszi :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) GodGamer5 válasza Sirandrish (#15) üzenetére


GodGamer5
addikt

Azért túl sokat ne várj vele, mert tényleg jó cucc, főleg ebben a multi központú világban. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#17) Šolaire válasza GodGamer5 (#12) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszönöm. :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#18) Šolaire válasza laceszgamer (#10) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi neked is. Demót mindenképp kipróbálom. :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#19) hegegabi80


hegegabi80
addikt

A demót én is kipróbáltam tegnap este, valóban nagyon jó. Nem tudom milyen végi játszva, de az elején így az a baj, hogy nagyon egy fajta megoldások vannak az elterelésre. De amúgy egész jó, lehet beszerzem én is, mivel az ilyen jellegű játékokat szeretem.

(#20) laceszgamer válasza hegegabi80 (#19) üzenetére


laceszgamer
addikt

Foylamatosan jönnek be újabb eszközök a játék során, nem csak az elterelés lesz az egyetlen módszer a katonákhoz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21) hegegabi80 válasza laceszgamer (#20) üzenetére


hegegabi80
addikt

Akkor megnyugodtam. A demót végignyomtam gyorsan és nagyon megtetszett.
Tuti hogy végig fogom vinni, bár jó lenne hozzá egy kis fordítás.

Hoppá, most látom van hozzá fordítás is, így már tuti meglesz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.