Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shreky


Shreky
tag

Nekem speciel eleve korlátlan mobilnetem van, így roppantul örülök az egy napos korlátlan mobilnet használatnak kárpótlás gyanánt. :C

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

(#2) tomchy válasza Shreky (#1) üzenetére


tomchy
tag

kétszer korlátlan az több, mint ha csak simán korlátlan lenne! :U

Csák Norrisz is elszámolt a végtelenig. Kétszer!

[ Szerkesztve ]

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#3) tibi683


tibi683
tag

Telekomnál ugyan ez a helyzet, csak ott 3 nap korlátozott ügyintézésért 4 nap korlátlan mobil net lesz. 02.16. 0 órától 02.19. 24 óráig.

(#4) goop


goop
őstag

Érdekes ez az egybeesés, hogy pont sok év alatt/után pont egyszerre fejlesztenek.

(#5) mecsek20 válasza goop (#4) üzenetére


mecsek20
tag

Telepítik a lehallgatókészülékeket 😀

(#6) mbalint987 válasza tibi683 (#3) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Csak a Telekom ezt havonta egyszer eljátsza, míg a kékek szökőévente egyszer.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#7) zolij


zolij
tag

szerintem szimplán csak a forgalommérő rendszert is karbantartják

(#8) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Telenyomor a korlátlan internetet adja mindenkinek, de a tornyait nem fejleszti, így ahogy nő a felhasználóbázis úgy csökken az elérhető sebesség.
Jópár éve használom a mobilinternetjüket, de amióta a korlátlanságot adják/nyomják mindenkinek azóta csúcsidőben, ami gyakorlatilag 15.00-tól (tart ameddig tart) a 2000-es éveket idézi a sebesség, amit adni tudnak..
Ügyfélszolgálat segítőkész, a második levélváltásnál leírtak 4 féle módot, hol, és hogy lehet visszamondani az előfizetést..
Ha valaki internetet vesz tőlük, számoljon azzal, ha sűrűn lakott helyen lakik, ahol használják is a netet (miért ne használnák, hisz korlátlan...) akkor 1 Mbps sebesség az átlag, amit használni tud mikor munka után hazaér..

(#9) goop válasza prtvlogan (#8) üzenetére


goop
őstag

Ilyen ping idővel gyanús, hogy 3G n használod...

(#10) BE4GLE válasza prtvlogan (#8) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

BP. XIV. Ker. Elég sűrűn lakott területnek minősül?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9 Pro

(#11) arnyekxxx válasza prtvlogan (#8) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Megyei jogú város:

Off szóval így néz ki a speedtest oldala koton nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#12) prtvlogan válasza goop (#9) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

3G-n 15Mbps feltöltés? :F Router szerint 4G max térerő...

BE4GLE Bács_Kiskun Megye Ballószög szerinted sűrűbb??...

arnyekxxx: szintén..:

mint írtam, évek óta használtam tökéletesen megelégedve a hipernetet, mígnem mindenkinek lehetősége nem lett korlátlan csomagot venni. Onnantól nálam meghalt a dolog csúcsidőben, mint az a képeken is látszik. A telenor hivatalos válasza az volt a problémára, hogy bemásolták az ÁSZF idevonatkozó részét, miszerint amit garantálni tudnak az 0/0, majd leírták, és ezt idézem: " Rádiós munkatársaink visszajelzése alapján a panaszolt időszakokban megnövekedett forgalom mutatkozik a területet ellátó állomásunkon, hibás működést azonban nem állapítottak meg

Router jelerősség:

Ugyanezen a címen mért eredmények 2016-ból:

Akkoriban ezt a sebességet bármikor tudta, ma már csak "forgalommentes" időszakban!

Köszi, hogy elolvastátok!

(#13) Keem1 válasza prtvlogan (#12) üzenetére


Keem1
addikt

Szerintem otthonra épp ezért nem is való mobilnet.
Én a kanócosért 3 ezret fizetek, de a 120 Mbps akkor is ennyi, ha a társasház összes lakója torrentezik.
Ez egyértelműen a mobilnet technológiai átka, de nem hibája.

(#14) prtvlogan válasza Keem1 (#13) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Egyetértek Veled, én ezért a netért fizetek 6 ezret, de mivel albérletben vagyunk, és az elmúlt 2 évben 3x költöztünk, egyenlőre ez, meg a mindigtv az, amit egymagam megfogok és oda viszek, ahol épp lakunk. Amint végleges helyet találunk, mindkettőt boldogan fogom visszaadni.

Egyébként mindjárt 23.00, kezdenek aludni az emberek, így kezd visszajönni a sebesség is:
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#15) arnyekxxx válasza prtvlogan (#14) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Fizess érte 3900at, máris kevésbé lesz kellemetlen

@Keem1

Szerintem otthonra épp ezért nem is való mobilnet.
Én a kanócosért 3 ezret fizetek, de a 120 Mbps akkor is ennyi, ha a társasház összes lakója torrentezik.

Nálam 6ezer lenne 100as net hüség nélkül magában, és ebbe az árba vicces 10megabites feltöltés fér bele

[ Szerkesztve ]

(#16) janeszgol válasza BE4GLE (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Na ennek orulok, mert a 14. keruletbe megyek albiba es telenoros telot akarok vinni. (A voda elofizusom most butateloban van es marad is.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) Zotya84 válasza tibi683 (#3) üzenetére


Zotya84
őstag

Akkor ezek szerint nem csak nekem tűnt fel, hogy abból nem lett hír.

#6) mbalint987 : Ezek szerint lehet, hogy a kékek tényleg a kivonulásra készülnek... :D

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#18) xkraiusx válasza Shreky (#1) üzenetére


xkraiusx
tag

Örülhetsz, mivel ingyenes lesz mindenki ezen fog lógni és béka feneke alatt lesz a sebességed

(#19) mukibuci válasza Zotya84 (#17) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

mármint csak neked nem tünt fel -> [link]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#20) Matada2.3 válasza Shreky (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Az se mindegy, hogy milyen gyors lesz arra az egy napra a korlátlan net. :U

Finn the human

(#21) #07538176


#07538176
törölt tag

Nekem nem oszt, nem szoroz. Van mobilnetem, de csak akkor használom, ha nem vagyok otthon, szóval így számomra semmi értelme nincs, de legalább kapunk valamit. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.