Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hmmm... Marvel copyright? ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) .LnB válasza Mister_X (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az Star-Lord.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) oriic válasza .LnB (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hogy tudja. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) .LnB válasza oriic (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Alap műveltség ez is. :)

Egyébként azon lepődtem meg, hogy még nem is hallottam erről a játékról. Pedig én az ilyen instant bukás játékokat olyan jó érzékkel meg szoktam venni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Mister_X válasza .LnB (#2) üzenetére


Mister_X
nagyúr

éstényleg, benéztem :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) scdlsc válasza .LnB (#4) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Pedig 2 hónapja itt is hír volt, hogy ingyenes letölthetőek hozzá a DLC-k.
[link]

(#7) .LnB válasza scdlsc (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ja, pedig napi szinten olvasom az oldalt. Meg más oldalakat is. De valahogy nem figyeltem rá. :) Mondjuk lehet, hogy pont azért mert "semmilyen az egész".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) saelin válasza .LnB (#7) üzenetére


saelin
veterán

Annyira nem rossz. Én valami free triallal játszottam anno.
Elégé hardcore a játékmenet és egész jó mechanikák vannak benne. Én a Warframe-hez tudnám hasonlítani, csak kicsit lassabb az egész. A story nekem nagyon bejött, de hogy fizessek érte már annyira nem. Talán így majd teszek vele még egy próbát.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.