Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

:R Hasznos blog lesz ez a kiegészítőkre vadászóknak :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Apika


Apika
Közösségépítő

Ennek én is örülök! Nekem is van tőlük pár termékem...

(#3) superecneB


superecneB
őstag

Sosem gondoltam volna, hogy ez német cég, én sajnos csak elég gagyi termékeikkel futottam össze és az alapján azt gondolná az ember, hogy megint valami kínai... Minden estre kíváncsian várom a folytatást, bár mondom, engem nem nyűgöztek le, borzasztó termékeikkel találkoztam.

(#4) spanyoll


spanyoll
addikt

A jó kis hama termékek, anno amikor még médiában voltam talposlegény de szerették a vásárlók :DDD

@superecneB: Te különleges vásárló vagy, eddig még SENKI nem találkozott ilyen minőségi hibával :DDD

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#5) Graphics válasza superecneB (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ettől függetlenül előfordulhat, hogy nem minden termékük német, hanem ki van szervezve a gyártás Kínába, esetleg OEM gyártóktól vásárolnak, ez az amiről majd remélhetőleg kapunk valamiféle információt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) HXY


HXY
addikt

Szinte az összes kisebb gyártó is egyszerűen megveszi a kínaiaktól a termékeket rányomják a logójukat, vagy csak csinálnak egy színes csomagolást hozzá, és kész is a "márkás" termék.

(#8) ROBOTER válasza Graphics (#5) üzenetére


ROBOTER
addikt

Előfordulhat.... főleg amikor ugyanazt a terméket meglátod más felirattal.

Meg amikor a piacos RCA kábelt Hama felirattal 20x-os áron a MediaMarktban.

(#9) Archer válasza ROBOTER (#8) üzenetére


Archer
őstag

Annyira nagyon szerintem nem gázosak a kábeleik azért az árért, ha jól emlékszem 1,5-2k-körül mennek, a noname kanaiaknál azért jobb egy-két fokkal.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#10) modd3r


modd3r
őstag

A HAMA márkán belül is több minőség-fokozat van, ha jól emlékszem vannak elég komoly prémium termékei is. (pl. aranyozott kábelek, stb.)

(#11) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Én a hamát mindig reflexből a gagyik közé soroltam.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#12) Graphics válasza Dr. Romano (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet HAMAr ítélkeztél ;] :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Csapoati válasza Dr. Romano (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hama' tönkremegy. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Én eddig azt hittem a hama ilyen kínai cókmók.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15) mepet


mepet
addikt

HAMA, HAMAr elromlik! ;]

(#16) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a régi Hama már nem olyan, mint a mostani. Sokkal gagyibb lett, nagyon kínai már, amit árulnak Hama névvel. Régen még rá lehetett mondani, hogy német, de ma.... :U

⭐ Stella

(#17) lujó55 válasza Ł-IceRocK-Ł (#14) üzenetére


lujó55
őstag

+1
mert a minőséget nézed te is állandóan. rossz szokás :DDD

(#18) Ł-IceRocK-Ł válasza lujó55 (#17) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Inkább megfontolom, miért adok pénzt.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19) Spectrum


Spectrum
aktív tag

Nekem annyi gondom van a hamával, hogy a legtöbb boltban csak és kizárólag az van.

Vennék egy egyszerű kis kiegészítőt, kábelt, csatlakozót, de nem fogok rászánni több ezer forintot, amikor tudom, hogy létezik olcsóbb. Hely pedig lenne, látványosan ugyanaz az egy termék van kint 5 tüskén egymás mellett, konkurenciának még a nyoma sincs. Ezért az utóbbi pár évben csak netről rendelek ilyesmit, persze más márkát és legfeljebb féláron, pár napos várakozással.

(#20) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Nem két Hamás termékem van és temérdek kábel. Nem volt velük soha bajom, és így van, vannak prémium kategóriás termékeik is. Mondjuk a VHS tisztító kazettához kevés lötyit mellékelnek, de összességében nem rosszak.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#21) benoce


benoce
tag

Használható cuccokat gyárt, vagy képvisel hazánkban. Ők képviselik a Golla, A-ha, Sandisk, Xavax márkákat, vagy most cserélték le a Monster kábelt a sajátjukra ami Avinity néven lesz kapható. Árazás, legyen az Ő problémájuk.

Megnyugtatás képen, van minőség ellenőrzésük. Pld. csak a mobil kiegészítők miatt olyan gyűjteményük van GSM telefonokból, hogy Mobilarena törzsközönsége sokkot kapna :DDD

(#22) DarkByte


DarkByte
addikt

Bár nem vagyok velük kibékülve minőségben, elismerem vannak jobban sikerült dolgaik. Úgyhogy örülök hogy van ez a blog. :)

(#23) kbencee


kbencee
aktív tag

Német a Hama? :Y
Frankón azt hittem, hogy valami kínai szutyok, bár ettől még nem fogok Hama cuccokat vásárolni

(#24) Remington


Remington
őstag

azt azért tegyük hozzá hogy a Hama Magyarország nem csak a Hamából hanem sok más forgalmazott márkából is csinálja a több milliárdos forgalmat.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#25) manoarc


manoarc
senior tag

Régen viszonylag jó cuccaik voltak (pl táskák,mobil tokok) de mostanra tényleg nagyon kutya lett a legtöbb cuccuk, illetve irreálisan drága is , pl a szépen becsomagolt több ezer ft-os kábeleik amik semmivel se jobbak mint amit veszel a sarki műszakiba féláron OEM - ként.

{。^◕‿◕^。}

(#26) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Anno 2001-2002 környékén imádtam a HAMA szövet egérpadokat. Világbajnok volt a logi dual optical egeremmel. :DDD 2havonta cseréltem, mert felvált a szövet annyit játszottam, de nem érdekelt, mert csak 200 ft volt. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#27) netseft


netseft
aktív tag

Én a mai napig előnyben részesítem a Hama kábeleket, még sosem volt velük problémám, ellenben a némileg olcsóbb noname gagyikkal.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#28) socialkiller


socialkiller
tag

Jó hír! :) Nekem van tőlük egy f@sz@ fejhallgatóm meg egy Hama Urage Evo gamer egerem :R

Üdv, Patrik

(#29) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

nos arra mindenképp jó volt a cikk hogy kiderült számomra hogy ez német... én kínainak gondoltam... :D Sorry... vagyis es tut mir Leid :D

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#30) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Vab egy-két cuccuk ami nem rossz de általában kerülöm a Hama cuccokat.

[ Szerkesztve ]

(#31) =Mentor= válasza ^Clown (#30) üzenetére


=Mentor=
őstag

Rosszul teszed mert igazán minőségi cuccokat gyártanak!

Nálam egy Hama EWS-500-as időjárás állomás teljesít szolgálatot és nagyon elégett vagyok vele. :K

Azt aláírom, hogy nem éppen olcsó márka.

[ Szerkesztve ]

(#32) ROBOTER válasza =Mentor= (#31) üzenetére


ROBOTER
addikt

Igazán minőségi cucc? Amikor még kezdő voltam optikából, vettem 3 Hama szűrőt. Egy rakás s-z-a-r volt, olyan becsillanásokat okozott, mintha ablaküveget tettem volna az objektív elé (valószínűleg tényleg az volt).

(#33) Hunpriest válasza Spectrum (#19) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Hát ez nem véletlen... Van erre egy szó, k-val kezdődik l a vége, a kettő között meg artel van.

[ Szerkesztve ]

(#34) Hunpriest válasza benoce (#21) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Tényleg nagyon felszerelt minőség ellenőrzési laborjuk van.

(#35) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Örülünk neki!
Terjeszkedjen csak a PH! :) :R

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#36) jozsi252


jozsi252
veterán

Vannak nagyon jó dolgaik, de audio kábelek terén nálam leszerepelt azért nagyon.

iPhone 13 Pro Max

(#37) Good2881


Good2881
csendes tag

Kíváncsi leszek. Nekem is van egy-két cuccom ami Hama...

(#38) ^Clown válasza =Mentor= (#31) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Mást is használtál, vagy csak ezt a terméket?

(#39) k.istvan80


k.istvan80
csendes tag

Jó kis írás, nem is tudtam hogy ilyen régóta létezik a cég.
Nekem van tőlük fényképezőgép-tok, pár kábel/csatlakozó, meg nagyon régről egy magnófej-demagnetizáló kazetta. Egyikkel se volt semmi problémám.

Op3n Dott P4502, WayteQ xTAB-70dci, AMD Athlon II X3

(#40) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én szintúgy a gagyi érából volt 1-2 cuccom. De ennek úgy 3-4 éve. Azóta kerülöm de lehetséges hogy azóta javult a helyzet.

All→M8

(#41) Matthu


Matthu
aktív tag

Nálam a hama márkanév nem a minőséget jelenti. Konzekvensen kerülöm a márkát.

(#42) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

A tesztet kezdhetnénk mindjárt egy hasznos kütyüvel:[link]
Az ígéret szerint megszünteti az "üvöltő reklámok" problémát. Esetleg van már vkinek?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#43) Balage76 válasza Spectrum (#19) üzenetére


Balage76
senior tag

Ez azért van, mert nagyon sok helyen (kizárólagos) beszállítói/polcszervíz szerződést kötnek, ajánlva 3-4 márkát. Kezdetben ez még megy is, de hosszabb/rövidebb idő alatt a többi márkát kikoptatják, így csak a Hama saját(márkás) termékei maradnak.

(#44) jozsi252 válasza Balage76 (#43) üzenetére


jozsi252
veterán

Az a baj vele hogy az árához képest nem azt nyújtja amit kellene. Illetve vannak felsőbb kategóriás Hama cuccok pl kábelek terén is, amik rettentő drágák, na azok hozzák a minőséget, dehát azért az árért, viszont mégjobb kábelt kapok.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#45) ludus válasza cigam (#42) üzenetére


ludus
aktív tag

Végülis működhet de csak akkor ha nem a TV saját hangszóróin hallgatod az "adást", hanem egy külső eszközön... :(

(#46) cigam válasza ludus (#45) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Persze, de hogy tényleg működik-e, és hogyan? Mert egy olcsóbb kompresszor/limiter is 3-4x ennyibe kerül. Szóval szkeptikuis vagyok.
Vagy vegyem meg, és én írok egy cikket róla? :P

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#47) ludus válasza cigam (#46) üzenetére


ludus
aktív tag

Egy egyszerű limiter kapcs nem egy nagy dolog és itt valószínűleg nem egy hight tech cuccról van szó sajnos...

(#48) Ł-IceRocK-Ł válasza ludus (#47) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Mármint a high-tech re gondoltál? :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#49) ludus válasza Ł-IceRocK-Ł (#48) üzenetére


ludus
aktív tag

Azaz :))

(#50) _Oscar


_Oscar
aktív tag

Kilincselhetnétek egy kirándulásért a német raktárkomplexumba. Állítólag néhány évvel ezelőtt a legdurvább automatizált raktárak egyike volt Európában.

Szívesen olvasnék róla egy cikket.

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.