Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BenHans


BenHans
addikt

Várom már az nVidia csúcsgépét, ha mást nem, hát kíváncsiságból. :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#2) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Ez az 50MB/s sebesség jónak számít?

(#3) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Érdekes lesz :)
Szerintem jó ez a sebesség mobilokban...

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#4) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Valami alacsonyfogyasztású SSD memóriát nem lehetne inkább használni (főleg táblagépeknél)?

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#5) SzlobiG válasza szilagyiv (#2) üzenetére


SzlobiG
félisten

Eléggé.

(#6) szilagyiv válasza SzlobiG (#5) üzenetére


szilagyiv
senior tag

Esetleg kifejthetnéd!
Mert pl. mSATA SSD-k ennek többszöröség tudják (sőt úgy látom van iSSD is), de a CF vonal is többet tud... Szóval akkor miért is ezt favorizálják?

(#7) vicze válasza SzlobiG (#5) üzenetére


vicze
félisten

Mihez képest?
A WP8 telók belső memóriája többnyire 100 felett van, 2éve sajátom 20-körül. Szóval az az 50 már egyáltalán nem eget rengető.

(#8) Vix64 válasza szilagyiv (#6) üzenetére


Vix64
csendes tag

Nem vagyok a téma szakértője, de szerintem fogyasztás-teljesítmény-méret kategóriában az emmc kimagaslóan jó.

Egy "sima" class10-es SD kártya körülbelül 20-25MB/sec írási és olvasási sebességet tud. Én nemrég vettem egy 32 gigás Samsung Class10, UHS-I Grade-1 kategóriás SD kártyát, ennek 80/40MB az olvasási/írási elvi maximuma. (microsd kategóriában ugyan ez 70/20MB másodpercenként).

Nem is olyan régen nézegettem a hardkernel.com weblapot, ahol árulnak bankkártyánál kisebb méretű androidos kütyüket a Galaxy SIII és a Note2 procijával szerelve egész olcsón, azon van microsd és emmc foglalat is. A kiegészítők között ott van mindkét memóriakártya: egy class10-es microsd és emmc is előtelepített oprendszerrel. Az emmc kártya mellett azt írják, hogy a sebessége 200% az sd kártyához képest.

A kép alapján ezek akkora lapocskák, mint a microsd kártya, így egy tabletben vagy telefonban sok helyet tudnak spórolni a CF kártyához, vagy akár egy mini pci-express-es foglalatú ssd-hez képest.

Az SSD-k szerintem kategóriákkal többet fogyasztanak ezeknél.

(#9) Vix64 válasza vicze (#7) üzenetére


Vix64
csendes tag

Ezt a 100MB/sec-et vajon mivel mérik le? Nekem elég hihetetlennek tűnik - bár ettől még lehet igaz.

(#10) Sonyfan


Sonyfan
tag

Nagyon erős.. :C

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#11) =WiNTeR= válasza Vix64 (#9) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Tudtommal a WP8-ak esetén a mérőprogram hibája az ekkora sebesség oka (ámbár valaki lemérhetné).

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#12) vinibali


vinibali
őstag

a Sandisknek van saját gyára is?

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#13) Vix64


Vix64
csendes tag

Közben találtam egy ilyet:
Data Transfer Rate SD – Up to 104Mbytes/sec. eMMC – Up to 200Mbytes/sec.

(#14) SzlobiG válasza Vix64 (#13) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én már akkor nem is magyarázkodok. :))

(#15) amigatya


amigatya
csendes tag

meglátjuk bejön-e nekik, hogy maradtak a vertex/pixel shader vonalon
de ki itt a kanadai?

(#16) vicze válasza amigatya (#15) üzenetére


vicze
félisten

RIM? :D (Amúgy igen mind a kettő californiai.)

(#17) Luck Dragon

Azért tők jó hogy ennyire átgondoltak mindent az nvidia mérnökei. ,és ezt megtudták valósitani, már kiváncsi vagyok milyen lehet élőben :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.