Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxentius


Maxentius
addikt

MeeGo-s N8? Egy szinten lehetett volna a Galaxy S-szel, ha valóban bemutatták volna szvsz.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#2) Psytech válasza Maxentius (#1) üzenetére


Psytech
senior tag

+1, sőt ezzel a kamerával bőven kora legjobbja lehetett volna..
Itt jön elő, a mi lett volna ha akkor a Nokia ezt választja...
Valószínűleg most máshol tartanának, más stratégiával..

(félre ne értse senki, most is tart valahol, most jön a húzós időszak nekik, de az általam felvetett vonal lehet jövedelmezőbb lett volna az elmúlt 2-3 évre...)

(#3) Phülöp


Phülöp
addikt

Sajnálom a Meego-t, szerintem lett volna rá felvevőpiac.
Egy N950-re bármikor beruháznék - azt vártam, hogy az ebay-t ellepik majd a fejlesztői példányok, de sehol semmi...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4) sagit


sagit
addikt

Ezt vettem volna nem sgs-t. Ez nem is kérdés.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5) Blyan


Blyan
félisten

De az sem véletlen, hogy miért nem jelent meg...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) gybazsi


gybazsi
senior tag

Azért kíváncsi lettem volna erre a telefonra. Bár nem tudom, hogy akkoriban hogy állhattak a MeeGo fejlesztésével, mert valami oka mégis csak volt, hogy ezt törölték. Annál meg mindenképpen jobb így, mintha egy félig kész rendszerrel dobták volna piacra. Persze ehhez az is hozzátartozik, hogy én azon kevesek közé tartozom, akik szerint az N8 is egy jó telefon. Igaz hogy a sima Symbian^3 még eléggé hajazott külsőre a régiekre, de azért már az is bőven használható volt szerintem. Viszont egy olyan telefon, ami megkapja az N9 szoftverét, és az N8 kameráját, az azért elég nagyot ütött volna, de szerintem még ma is bőven versenyképes lenne.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#7) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

ez azért durva
de ami még durvább, hogy a mostani csúcs kamerás nokián is symbian van.. :\

(#8) Beri78


Beri78
őstag

van oka, hogy miért nem csinálta/fejezte be a nokia.... :(((

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#9) jacis


jacis
nagyúr

Ez sztem egy proto N8. Hogy jön ide a MeeGo.... :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Aztabüdös.... :Y :Y

De jó lett volna ha kijön. Minden más lenne most.

All→M8

(#11) Probber


Probber
őstag

Szép nagy "seb" tátong az alján, mondjuk nincs is szüksége vezérlőgombokra a MeeGo-nak.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#12) Pete55555 válasza sagit (#4) üzenetére


Pete55555
addikt

Ezt vettem volna én is. Amúgy is Nokiát akartam, de az N97 mini már nem volt épp korszerű akkor. Ezzel most nem lennének ilyen szarban.

És nem akarom mondani, hogy én megmondtam, de leírtam már párszor, hogy a Meego-ra kellett volna koncentrálniuk, nem a symbianra, aztán meg kukázni a MeeGo-t és WP7-re váltani.
Tisztában vagyok vele, hogy jó rendszer, meg smooth, meg stb, de most konkrétan két embernek is javasoltam a WP7-et, a csaj azt mondta rá, hogy "mi ez a szar" - ugye a csempék - haverom meg próbálta a 710-et, és neki szimplán hülyének tűnik a működése, pedig ő (vér)Nokiás, symbianról akar váltani, illetve a csempék neki se jönnek be, túl puritánnak tartja az egészet.

...Szeretem leracsniztatni...

(#13) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Én még most is vevő lennék rá.Valahogy még azzal a "sebbel" az alján is jó. :K :K

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#14) =Mentor= válasza jacis (#9) üzenetére


=Mentor=
őstag

Úgy hogy ez eredetileg egy Meego telefon lett volna, aztán Symbianos N8 lett belőle ;)

Egyébként újabb törölt prototípus szivárgott ki, meglátásom szerint ez a WP8 teló bejelentések elé időzített kiszivárogtatás áradat tuti nem véletlen, a Nokia kirúgott Meego fejlesztői állhatnak a háttérben...

:W :U

forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#15) krisztianAMG válasza =Mentor= (#14) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Mit meg nem adtam volna (adnék) egy ilyen telefonért! :)

(#16) Pete55555 válasza krisztianAMG (#15) üzenetére


Pete55555
addikt

Szintúgy !

...Szeretem leracsniztatni...

(#17) =Mentor= válasza krisztianAMG (#15) üzenetére


=Mentor=
őstag

Ugyanezt megadhatod egy WP8-as Nokiáért is ;)

(#18) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Kár, hogy nem a MeeGo-t választották, bár a legjobb szvsz az lett volna, hogyha már 2005-ben (a Nokia 770 megjelenésekor) kezdenek fokozatosan átállni a Maemo/MeeGo rendszerre...

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#19) Ati3120


Ati3120
tag

Nagy kár hogy nem lett belőle kész termék :((( Egyébként egy évekig piacvezető cég hogy lehet ennyire ostoba hogy házon belül volt egy ilyen komoly koncepció és nem voltak képesek élni vele ,pont a legtöbb ember azért nem vet N8-at mert elavultnak gondolták a symbiánt .Szerintem egy cég csinája teljesen jól mégpedig a Samsung van saját rendszerük és azon kivűl ott az android és wp-is de ha tehetnék még Ios-os Samsung is lenne :DDD (Trol off)

(#20) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Nagyon ötletes az a kitámasztó. A HD7-emben is ezt szeretem a legjobban! :)

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#21) FoxiestFox válasza sz.balazs.95 (#18) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerettem a 770-em anno.
Csak a procija lett volna erősebb...
De az N900-nak nincs párja, és az N9 is zseniális, ahogy hallom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.