Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Yodafon válasza magyarattila (#250) üzenetére


Yodafon
senior tag

szintugy. De nem merem felrakni :O

I'm gangsta!

(#252) RaveForce válasza Yodafon (#251) üzenetére


RaveForce
veterán

Why???

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#253) Yodafon válasza RaveForce (#252) üzenetére


Yodafon
senior tag

"Why? Well that's my secret baby
I don't take this, so f*ck you, pay me" :DD :))

En fokepp ez miatt parazok:
[link]

I'm gangsta!

(#254) deathsoft válasza Yodafon (#253) üzenetére


deathsoft
tag

Hülyeseg :)

(#255) Yodafon válasza deathsoft (#254) üzenetére


Yodafon
senior tag

Mert hogy?

I'm gangsta!

(#256) RaveForce válasza Yodafon (#253) üzenetére


RaveForce
veterán

Jobb az uzemido mint volt bar epphogy tehat ezen ne parazz

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#257) deathsoft válasza Yodafon (#255) üzenetére


deathsoft
tag

Jobban birja az aksi 7.0 val tapasztalat ne ilyenre alapozz .. fel raktam en is feltem de mimor fel raktam a 7.0 utanana nemsokkal volt 1 update egybol en nem a hivatalos magyar kiadast hasznalom nem birtam igy nem tudom abba benne van e mar alapbol de szerintem igen de sokkal jobban birja az aksi ezt ugy mondom hogy ejjel anappal megy a wifi mobilnet gps meg minden ami letezik nem hasznalok energia takarekos uzzemodot de igy is siman kibirja a napot reggel 5 tol este 22 ig atlagos hasznalattal par fozo olyab 1-1.5 ora telefonalas sokszor faceboom zenehalgatas alatt ertem ezt

(#258) Timeola


Timeola
aktív tag

Nem tudjátok esetleg melyik az a téma ami a cikkben szereplő telón látható?

(#259) atti29


atti29
tag

Sziasztok! Érdeklődnék,hogy érdemes frissíteni,elég ha szimplán frissítem vagy olvastam,hogy előte teljesen letakarítjàk a telefont majd a szűz felületre frissítették?!
Első android mobilom ,ezért kérdezek számotokra amatőr dolgokat! Válaszotokat előre köszönöm! :R

(#260) migabi24 válasza Timeola (#258) üzenetére


migabi24
nagyúr

Így néz ki a rendszer az nem téma

(#261) Timeola válasza migabi24 (#260) üzenetére


Timeola
aktív tag

A rendszert nagyjából már ismerem, én erre az ufós (?) háttérre gondoltam..

(#262) migabi24 válasza Timeola (#261) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez csak 1 háttérkép és star trekes ha jól látom

(#263) Timeola válasza migabi24 (#262) üzenetére


Timeola
aktív tag

O.k. Köszi! :-)

(#264) deathsoft válasza atti29 (#259) üzenetére


deathsoft
tag

Én nem takaritottam le a telefont es ugy frissitettem semmi baja nincsen

(#265) magyarattila válasza Yodafon (#251) üzenetére


magyarattila
tag

Tedd fel nyugodtan. Nekem tetszik, gyorsul az ujjlenyomató, és hasznos hogy minden alkalmazás tudja használni a dupla képernyőt. Az egész rendszer gyorsul kellemesen. Én ajánlom.

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#266) RaveForce válasza magyarattila (#265) üzenetére


RaveForce
veterán

"minden alkalmazás tudja használni a dupla képernyőt"

Tessek?! Bőven sok nem megy meg mindig, sot van olyan alkalmazas ami azelott ment most meg mar nem...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#267) fatomas673 válasza Timeola (#261) üzenetére


fatomas673
tag

Ajánlom a zedge.net háttérképeit ott tudsz kedvedre mazsolázni a szebbnél szebb képekből!

[ Szerkesztve ]

(#268) magyarattila válasza RaveForce (#266) üzenetére


magyarattila
tag

akkor gyújtsd fel és vegyél egy iphonet. törvény kimaxolva.

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#269) RaveForce válasza magyarattila (#268) üzenetére


RaveForce
veterán

Ha faszsagot irsz, ne tetezd egy megnagyobbal... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#270) TODI1111 válasza RaveForce (#266) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha jól tudom akkor a fejlesztői menüben lehet engedélyezni, hogy minden alkalmazás tudja a dupla képernyőt.Ha azt bekapcsolod és újraindítod a készüléket onnantól minden alkalmazás tudja.

(#271) RaveForce válasza TODI1111 (#270) üzenetére


RaveForce
veterán

Koszi! Kiprobaltam.. es hat nyilvan nem veletlen fejelsztoi beallitas... mukodik de azonnal ossze is omlik az olyan lkalmazas, ami amugy nincs ra felkeszitve :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#272) TechRobot


TechRobot
aktív tag

Ha ota nem jön az eredeti magyar firmware honnan lehet beszerezni? sammobile-on fent van csak ha leszedi az ember akkor a polák jön le mert rosszat töltöttek fel.

Dikk egy százas...

(#273) magyarattila válasza RaveForce (#269) üzenetére


magyarattila
tag

deigen tetézem. Felgyújtottad már? Nyenyenyenynenyeenenenyenyneélkrfj aésdlfkjaÉLOFH UHALOFG ZUIZWgbpéie9é sweuvgagblsdrkj zuitbyzhgpxfig

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#274) RaveForce válasza magyarattila (#273) üzenetére


RaveForce
veterán

A drogok rosszak, ertem?!

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#275) magyarattila válasza RaveForce (#274) üzenetére


magyarattila
tag

akkor ne add el őket! :))

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#276) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Eddig nem tűnt fel, de amióta a Nougat felment, a készülék (Galaxy S7 Edge) átlag két naponta elveszti a hálózati jelet (Telenor). Nem is veszem észre, addig, amíg valami netet igényel. A frissítés után csináltam hard és soft resetet is. A visszacsatlakozás általában újraindítással oldható csak meg. Korábban azt gondoltam, hogy mivel 45km-re dolgozom otthontól és közben van árnyékolt terület, talán az zavar be. Persze ez nem lehet, másoknál, más készülékekkel ez nem probléma. Otthon este volt jel, éjjelre be szoktam kapcsolni a repülő üzemmódot. Reggel azzal kezdek, hogy ébreszés után kiveszem. Nos, mire később megint kézbe vettem a telefont, megint nem volt hálózati kapcsolat. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Vigyem szervizbe?

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#277) Yodafon


Yodafon
senior tag

Na felraktam a Nougatot de nem igazán vagyok elégedett vele. Wifi kapcsolatnál csomószor elveszti a kapcsolatot. Nem szétbont csak kis felkiáltójel van a wifi jel mellett és ofc. nincs net.
A másik h 4G+ mobilhálózat helyett egyszercsak átlép HSDPA-ra... És nem valahol kint mucsaröcsögén hanem a Corvin negyednél ami azért eléggé jól le van fedve... :((( :(( :(( :((

I'm gangsta!

(#278) ImI882


ImI882
tag

Sziasztok!
Tudnátok abban segíteni,hogy miért nem megy a gyorstöltés nálam? 6-oson ment, frissítettem 7-re és nem megy. Hiába van bekapcsolva az akkunál a gyorstöltés funkció. Nem értem, soft reset nem használt.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Meghagylak abban a tudatban, hogy neked van mindenben igazad! Így álltathatod magad abban a hitben, hogy igazoltad minden hamis és feltételezett állításodat!

(#279) ImI882


ImI882
tag

Úgy néz ki megvan a hiba, a vezetékes töltő beszart egy töltés után...

Meghagylak abban a tudatban, hogy neked van mindenben igazad! Így álltathatod magad abban a hitben, hogy igazoltad minden hamis és feltételezett állításodat!

(#280) Mokele


Mokele
csendes tag

Galaxy S6-ra hagytam, hogy frissítsen, bár ne tettem volna. Egy tragédia. Két nap alatt ezt tapasztaltam:

- időnként kicsöng a telefon, de a kijelzőn nem jelenik meg semmi, nem lehet felvenni a hívást, historyból kell visszahívnom a másik felet
- telefonálás közben újraindul az egész
- messenger üzenet csak akkor érkezik meg, ha konkrétan megnyitom az alkalmazást, addig semmi nyoma

Klassz lett, gratulálok az alkotóknak.

Ja és egy kérdés: az üzenetsávban megjelent egy karikában egy plusz jel, az mi a bánat?

Jobbára ártalmatlan

(#281) Raul227 válasza Mokele (#280) üzenetére


Raul227
aktív tag

Ez mikor történt? Azóta jó?

(#282) Kajla5


Kajla5
aktív tag

Amióta frissítettem Android 7-re azóta nem jelenik meg a PC-n a telefon és azóta nem tudom tölteni egy töltőfejjel sem.Frankó....

(#283) SirRasor válasza Kajla5 (#282) üzenetére


SirRasor
őstag

Nemrég vettem S7-et. Azonnal felment rá 3 frissítés.
-6 fix
-7
-7 fix (októberi asszem)
Ezek után kezdtem el egyáltalán használni a rendszert és eddig semmilyen problémát nem tapasztaltam kb. 1 hét alatt.

Make Love not war!

(#284) taxi


taxi
aktív tag

Kijelző cserével tud valaki segíteni? Nincs hetven ropim. :(

Hakuna matata

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.