Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D4ni


D4ni
őstag

Jó lett :) Milyen régiós szoftvert raktál fel?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#2) Mercel


Mercel
senior tag

Valós multitask-ról van valami hír?
Jó az android iránya de nem látok forradalmi újítást, nekem ez most inkább csak egy belepiszkálásnak / ráncfelvarrásnak látszik kívülről.

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#3) gombii


gombii
tag

Az utolsó két kép közötti bekezdés az előtte lévő bekezdés végén is szerepel.

Várom S6 Edge-re, remélem oda is jön minden új funkció! :)

(#4) Bossyy


Bossyy
tag

Soványnak tűnik, mint új főverzió. Ha teszem azt 6.5 nek hívnák a Nougatot, azon sem lepődtem volna meg.

(#5) Richie86


Richie86
senior tag

Köszi a bemutatót, várom én is a Nougatot :)

(#7) Cifu


Cifu
nagyúr

Ugyan említve van, hogy a felbontást is lehet állítani, de itt mi volt a tapasztalat alaphelyzetben? A hírek szerint ha az egyszerű laikus, aki csak felrakja, alapból olyan beállítást kap, hogy a kijelző FHD felbontásban fog futni. Oké, akkutakarékos, de ugyebár nem picit átverés a másik oldalról...

Forrás

@Richie86: Danke sehr, pedig eskű, hogy végigolvastam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8) Richie86 válasza Cifu (#7) üzenetére


Richie86
senior tag

A kérdésedre a válasz benne van a bemutatóban:

"A Full HD viszont külön figyelmeztetés, és pláne kérés nélkül beállítja magát a 7.0-s szoftver telepítésével. Ha teljesen őszinték akarunk lenni, nem biztos, hogy ez rögtön feltűnik, ha nem tudunk róla előre, de a legmagasabb felbontáshoz képesti eltérés valóban érzékelhető. Miután visszaállítottuk QHD-re, már nem felejti el magát újraindítást követően sem, így sok kellemetlenséget a későbbiekben már nem okoz, noha kétségkívül javítandó problémát jelent."

Ergo ahogy telepítetted a Nougatot valamiért automatikusan FHD-ra állítja magát, és erről nem szól... Ha visszaállítod akkor rendben lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9) Peet91


Peet91
aktív tag

Amit én spec. még megemlítenék, hogy kikerült a Samsung-féle osztott illetve lebegő ablakos multitasking megoldás, és átvette a helyét a natív nougatos verzió, illetve hogy itt is működik az alkalmazásváltó duplakoppos érintésére az előző appra való visszaugrás.

Emellett pedig az AOD fejlődött, hiszen most már nem csak a telefon illetve sms értesítéseket, hanem az összes 3rd party appot is kijelzi. :R

Annyi kérdésem lenne, hogy a Samsung Pass kapcsán, hogy csak a gyári böngészővel múködik együtt, vagy a Chrome-al is?

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#10) AliceWake válasza D4ni (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Hú, pedig bele akartam írni, gyorsan pótolom. Egyébként brit független van rajta (BTU).

(#3) gombii Köszönöm szépen :B Intézem :R

(#9) Peet91 Bizony :K Máris kiegészítem. Annyi bizbasz volt, pedig ezt még sokat is használom, aztán pont ezt felejtem ki :U :B

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#11) dementor


dementor
senior tag

Én is várom, de valahogy nem akar érkezni.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#12) Wesder


Wesder
félisten

Remek ez a sok feature. A TW még mindig nem tetszik, de màr alakul.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) kerxy válasza Wesder (#12) üzenetére


kerxy
senior tag

Ez már nem a TW :)

(#14) Graphics válasza Richie86 (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gondolom azért teszi automatikusan arra, hogy utána jól mutasson az akkustatban :D

Ez nem bug, hanem feature

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) #06658560


#06658560
törölt tag

Kérek engedélyt jelenteni!

"A maximális energiahatékonyság izomból minimalizál mindent, beleértve a képernyő felbontását 720p-re, a fekete kezdőképernyő mindössze nyolc alkalmazást hajlandó megjeleníteni és működtetni, a teljesítmény pedig olyan szinten csökken, hogy eltart egy darabig a normál állapotra való visszatérés."

Ez duplán került be a szövegbe.

(#16) AliceWake válasza Peet91 (#9) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Megnéztem, Chrome-ban a Google Smart Lock menti. Úgy tűnik, az ujjlenyomatos bejelentkezés továbbra is csak a gyári böngészővel működik együtt.

(#15) Kopi31415 Köszönöm, javítottam :R

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#17) Wesder válasza kerxy (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor pontosítok: A Samsung kezelőfelülete nem tetszik. A név lényegtelen szvsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) RaveForce válasza Wesder (#17) üzenetére


RaveForce
veterán

Szerencsere az egyik legnagyobb temaaruhaz a samsunge amiben boven lehet valogatni, en is elsonap lecsereltem egy sotet letisztult temara, es az amoled feketejevel veszett jol nez ki! ;)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#19) dobobazsy


dobobazsy
őstag

lenne 1-2 dolog, amin lehetne változtatni/javítani, de összességében nálam nagyon jól dolgozik a nougat :) le a kalappal :DD hasonló színvonalt várok továbbra is ennek (és a többi) készüléknek a támogatásában

[ Szerkesztve ]

(#20) #65388800


#65388800
törölt tag

Nem úgy volt hogy S6/7 re a 7.1.1. Fog kijönni?

(#21) Obyboy


Obyboy
addikt

Napi Samu hír kipipálva. ;]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#22) Zolik válasza Obyboy (#21) üzenetére


Zolik
senior tag

kár hogy ez bemutató, de semmi gond ;]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#23) fornettisuti válasza #65388800 (#20) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nem most

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#25) ollie válasza Obyboy (#21) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még szerencse, hogy ez nem hír. ;]

***

(#26) RaveForce válasza Obyboy (#21) üzenetére


RaveForce
veterán

Meg ha hir lenne...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#27) #06658560 válasza Obyboy (#21) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mi a bajod azzal, hogy valakinek nem kellett visszavonnia a Nougat frissítést?

#16 AliceWake: Ugye nem kell fal elé állnom?

[ Szerkesztve ]

(#28) Richie86 válasza Graphics (#14) üzenetére


Richie86
senior tag

Ja így is lehet értelmezni :D

(#29) Balzak83


Balzak83
senior tag

Az elmúlt két napban csak Samsung hírek jönnek. A fsz kivan már ezzel, a többi gyártóval persze "semmi" se történik???

Egyébként a Nougat már 2 hete kint van P9-en, vagy az senkit nem izgat?

(#30) AliceWake válasza #06658560 (#27) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Jesszus, dehogy :P Kerestem, hogy hol van a duplázás, csak nem találtam, úgyhogy mégegyszer köszönöm a segítséget, ki is javítottam :)

Non omnis moriar.

(#31) Luck Dragon

Szuper, egyre jobban tetszik ez a kütyü :) Az írás is jó lett.-

Balzak83
De ez sem hiányzik...

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#32) Tsebacsi válasza Balzak83 (#29) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Itt jelen pillanatban a kutyát se, ahogy a fröcsögés se... :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#33) RaveForce válasza Tsebacsi (#32) üzenetére


RaveForce
veterán

+1..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#34) #06658560 válasza AliceWake (#30) üzenetére


#06658560
törölt tag

A galériádra gondoltam vele. :P

(#35) eclipse19


eclipse19
senior tag

Látom a szürke háttéren szürke betűket/ikonokat még mindig imádják.
Mindegy csak ne lehessen rendesen látni...
Mert az olyan letisztult meg szép...

:W

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#36) ravebp


ravebp
senior tag

"a napok tagolása havi nézetben teljesen eltűnt"

Erre gondolsz?

Mert máshol azt írják, hogy ez van...

Rave

(#37) Wesder válasza RaveForce (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Ha van stock droid kinézet, nem mondtam semmit :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38) AliceWake válasza ravebp (#36) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Csak a dizájnra értettem. Megszűntek a vízszintes és függőleges vonalak :) Nekem elsőre kicsit furcsa volt, hogy ha nincs bejegyzésem, vagy eseményem, akkor csak a napok számát látom sima fehér háttéren.

Non omnis moriar.

(#39) #80439296


#80439296
törölt tag

Note 7-esen is teszteljétek le!

Lécciléccilécci! ;]

(#40) Wesder válasza #80439296 (#39) üzenetére


Wesder
félisten

Kac-kac 👏👏👏

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41) Sziszak72


Sziszak72
csendes tag

Totál nem tettszik ez az új kezelőfelület.

Nem frissítek.

(#42) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon jó a cikk, és sokan várjuk a frissítést.

kengyel

(#43) -Skylake-


-Skylake-
addikt

"Valahol bíztunk benne, hogy az új rendszerben kap egy nyamvadt gyorskapcsolót, és nem kell könyékig túrni a beállításokban, ehhez képest sikerült még jobban elrejteni. Az útvonal a következő: Beállítások - Eszköz karbantartása - Akkumulátor - Speciális beállítások"

?? Ezt ki kapcsolgatja ??

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#44) DxxD25 válasza -Skylake- (#43) üzenetére


DxxD25
tag

+1

(#45) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Jó lett a cikk :K várom már én is az új Androidot, meg persze azt is, hogy kész legyen a készülék :DDD

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#46) AliceWake válasza -Skylake- (#43) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Pl. én :D Engem roppant zavar, hogy nehezen elérhető.

Általában éjjel teszem töltőre. Nincs szükség gyorstöltésre. Kivéve, ha rohanok, az akksi döglődik, és pont egy sminkelésnyi idő áll rendelkezésre, hogy összeszedje magát valamennyire :B

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#47) Balzak83 válasza Tsebacsi (#32) üzenetére


Balzak83
senior tag

Hehe. Én kérek elnézést ;)

(#48) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

És full fehér az alaptéma. Az iiigen.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#49) batai15


batai15
félisten

nekem bejön a samsung féle nugát, és ahogy olvasom sokan igen elégedettek vele.

(#50) pprod94 válasza AliceWake (#46) üzenetére


pprod94
aktív tag

Sminkelés alatt van annak fél-egy órája tölteni, nem kell azt kapcsolgatni! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.