Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Ez rettenetesen néz ki.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Kabaré az a hatalmas notch. :D

(#3) nozs23


nozs23
addikt

Még mindig katasztrófa ez hátlap.

(#4) tom_87


tom_87
tag

Öntőforma? Az öntőformában nem a negítv oldalnak kellene lennie (iPhone felirat, Apple logo)? Ezek inkább prototípus - homokformába öntött - hátlapok.

By the way: ha iyen lesz a kamerarendszer a hátlapon, akkor (szerintem) megszületik a bibircsókos okostelefon.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#5) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Oké, ízlésen nem vitázunk, a szépség meg szubjektív, de.....
Ez valami kegyetlen ronda. :DDD

(#6) tom_87 válasza <Lacy85> (#5) üzenetére


tom_87
tag

+1 :D

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#7) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Nekem már ránézésre is fura az egész. Ez inkább olyan, mintha valaki játszadozott volna az esztergálóval és ez lett a dologból.

(#8) mizoli


mizoli
addikt

Ezzel akarják elriasztani a vásárlókat. Bár, ha rajta van az alma logo... ;]

(#9) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Hááát, a dudorkamera egy ideje már az életünk része (a tiéteké legalábbis :D ). Ebből kiindulva nem kéne meglepődni, hogy a három lencsés + vakus megoldás így néz ki. Szép, mint egy lóharapás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Undorító, de biztosan milliók fogják venni, mert eppppől.

Megyen!

(#11) kali


kali
legenda

Nem, ugye nem így fog kinézni?!?!

(#12) weberzolee


weberzolee
aktív tag

Háát...Nem szép. Ugyanakkor nyilván nem véletlen az elrendezés, a lencsék így egyforma távolságra vannak egymástól aminek biztosan van szerepe a képalkotásnál.

A méretváltozásnál én inkább arra tippelnék (reménykedem) hogy ha az XS kategória nő, akkor az XR csökken, így lesz olcsó kiskijelzős, drágább közepes és nagyondrága nagy. Szerintem a nagyobb kijelző többet nyom a mérlegen mint a dupla kamera, így az XR az XS piacát rontja.

(#13) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Borzalmas... :W

(#14) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Hát.. nem mondom, hogy így elsőre szép, de mondjuk meg sem akadok rajta annyira, mint amennyire az itteni többséget felzaklatja a látvány. :)

De hát szeptemberig úgyis bőven van még idő.

[ Szerkesztve ]

(#15) tonyrulez válasza tom_87 (#4) üzenetére


tonyrulez
őstag

Miért, Apple felirat és logo dombornyomott? Azt hittem az csak rá van nyomtatva.

4 8 15 16 23 42

(#16) Braddock


Braddock
őstag

Remélem ilyen lesz ;]

(#17) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem tudom, mikor nézegeti valaki a telefon hátulját...engem pl.: hidegen hagy, hogy az hogyan néz ki.

Elölről meg semmi rendkívüli, eddigiek alapján nem a design lesz a kérdés, hanem az árpolitika, hogy ott lesz-e valami változás.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Némmá becsúszott balra a mate 20/pro kameraszigete.... :)) (aztán majd vki elmondja, hogy az alma találta ki előbb, de csak most vette elő... ;] ).
Viccet félretéve így a sarokba téve nem az igazi.....de nem ettől lesz jó egy telefon.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19) HarleyCustom válasza Mr.Silkó (#14) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az utálkodóknak semmi nem tetszik ami Apple,a fan-oknak meg
mindegy hogyan néz ki... :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#20) #Morcosmedve válasza Kokzor (#7) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Maximum a maróval játszadozott. Szerintem még korai a reális leak-hez ez a hír.

© asszongya'hogy

(#21) nozs23 válasza #Morcosmedve (#20) üzenetére


nozs23
addikt

Az utóbbi években már ezek a korai leak-ek is hitelesnek bizonyultak.

(#19) PreikeStoleN

Akkor két napja még neked is mindegy volt, hogy néz ki. :D

(#22) Teo.


Teo.
aktív tag

Nem. Ennyire ronda nem lehet. Ilyen ronda egyszerűen nem lehet.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#23) tom_87 válasza tonyrulez (#15) üzenetére


tom_87
tag

Most, ahogy írod már elbizonytalanodtam :D . Esetleg egy nagyon kis mélysége lehet a logónak és a feliratnak, majd azt esetleg "feltöltik" festékkel. Csak tippegelgetek, de ha csak festett mind a kettő, akkor 100%, hogy kamu a kép :).

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#24) bitblueduck válasza Teo. (#22) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Majd elmagyaràzzàk hogy fengshui miatt, azè' ilyen ès jò lesz mint az első notch.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#25) HarleyCustom válasza nozs23 (#21) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Most is mindegy... :K

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#26) INGJOKE válasza Atlantis (#17) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az alma fanoknak nagyon fontos hogy nézi ki a telefon hátulja, mert amikor telefonálnak és körbejárják az irodaházat a mélygarázstól a 10.-ig, mindenkinek látnia kell az almalogót. (ami minél nagyobb an(n)ál jobb) :DDD :DDD :DDD

(#27) HarleyCustom válasza Atlantis (#17) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Biztos lehetsz benne,hogy lesz változás az árban.Drágább lesz.De ezzel újat nem mondtam

Szerintem nem ronda...de nem is szép.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#28) Crafter32


Crafter32
őstag

Érdemi változás, akkor nem lesz. Utóbbi pár évben 2x volt változás, a 6s és az X-nél. Akinek X van annak felesleges telefont cserélni, mert sokkal többet nem fog kapni a pénzéért.

(#29) Atlantis válasza INGJOKE (#26) üzenetére


Atlantis
veterán

Biztos vannak ilyenek is, de ne általánosítsunk.

#27: Én is ettől tartok, pedig a csökkentés indokoltabb lenne. Remény hal meg utoljára. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#30) <Lacy85> válasza Crafter32 (#28) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az elmúlt pár évben ez kb. minden gyártónál így van.

(#31) Narancskoma


Narancskoma
tag

Borzalmasan néz ki az így elrendezett 3 kamera.

(#32) joey04


joey04
titán

A 3D-s vackon ocsmány. a CAD alapján készült render már nem vészes annyira. Nekem a Mate 20 Pro hátulja tetszik, az szebb ennél, csak akkor meg copy lenne, gondolom valamit akartak rajta variálni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Eleje-hátulja hányingerkeltő...

(#34) unskillful


unskillful
tag

Nyilván nem akarták hogy bárki is azzal vádolja őket, hogy a Huawei-ről koppintanak, ezért áthelyezték a négyszögletes kamera szigetet a hátlapon a sarokba, illetve azon belül is változtattak a kamerák elrendezésén, biztos ami biztos... Már csak a marketing szöveg hiányzik, hogy miért sokkal jobb ez az elrendezés, mint a Huawei féle, illetve hogy ez az igazi innováció... :K

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#35) nozs23 válasza unskillful (#34) üzenetére


nozs23
addikt

A Huawei találta ki a négyzetet? Szerintem pont leszarják hogy néz ki a M20, ahogy az iPhone felhasználók többsége is. Azért van a bal sarokban, mert minden iPhone-on ott volt. Az Apple soha nem ment mások után dizájnban, az i6 kialakitást gyakorlatilag 4-5 évig el tudták eladni.

(#36) Tibee86


Tibee86
veterán

A hétvégi popcorn topik...

(#37) judas13


judas13
addikt

Ha ekkora mega lesz majd az a notch azért külön gratula. A hátlapot még nem akarom értelmezni.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#38) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Azért hihetetlen, h az Apple nem lát a notch-nál tovább. Nem veszik észre, h van szebb/jobb megoldás?

(#39) bitblueduck válasza SkyLine3000 (#38) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Igazából csak szebb van, meg többnyire jobb is. Az én maradi ízlésemnek a káva jön be.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#40) helixP válasza Atlantis (#17) üzenetére


helixP
nagyúr

Egyetértek.
A telefon kinézete az utolsó dolog, ami érdekel, de a notch továbbra is abszolút nem praktikus és a hasznos helyből vesz el, ahelyett, hogy lenne egy minimális sáv felül (Á la S9).

(#41) joey04 válasza SkyLine3000 (#38) üzenetére


joey04
titán

A szebb szubjektív (kameralyuk gáz), jobb meg nem nagyon van, a motorikus dolgok sérülékenyebbek. Azt el tudom fogadni, hogy valaki inkább nézi a nagyobb kávát, és feladja az extra kijelzőt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) roli543 válasza SkyLine3000 (#38) üzenetére


roli543
őstag

Az remélem megvan, hogy notchban van a TrueDept rendszer, ami egy szimpla kameralyukkal, vagy vízcsepp notchal lehetetlen megoldani. Ezért marad ez a notch a következő generáción is, ennyire egyszerű.

A hátlap érdekes, nekem a Xs hátlapja bejön nagyon, de ez a sakktábla méretű dudor, szokni kell az fix

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#43) tom_87 válasza nozs23 (#35) üzenetére


tom_87
tag

Igen, mindegyik iPhone-on a bal felső sarokban volt/van.

Designban ha nem is, de kijelzőméretben az Androidos telefonokat követik (hülyék is lennének nem ezt tenni).

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#44) Kokzor válasza joey04 (#41) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Maximum képeken tűnik gáznak a kameralyuk. A valóságban meg sokkal jobb, mint a (nagy) noccs. Volt iPhone X-em és van is S10+ om, szóval van mihez hasonlítani. A noccs zavart, a kameralyuk meg egyáltalán nem feltűnő nekem. Videóknál és játékoknál se takar ki annyit, mint az iPhone féle noccs.

[ Szerkesztve ]

(#45) SkyLine3000 válasza roli543 (#42) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Azért az megvan, h meglehet ezt oldani mindenféle noccs, meg lyukak nélkül?

bitblueduck: én is így vagyok. Inkább egy egészséges kávaméret, mint akármilyen noccs vagy lyuk.

Ez a telefon ezzel a kinézettel egy rettenet számomra. Vallatni lehetne vele.

[ Szerkesztve ]

(#46) Teal'C válasza HarleyCustom (#19) üzenetére


Teal'C
addikt

Na ebben 100% ig igazad van. Nekem eddig sem volt a szívem csücske a cég ez után sem lesz :D

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#47) Balzak83


Balzak83
senior tag

Azt már elképzelni sem merem, hogy fognak kinézni a tokok, ha a kamerasziget mellett még az alma logót is ki kell vágni

(#48) hmb válasza tom_87 (#4) üzenetére


hmb
aktív tag

3 reszes egy ilyen ontoforma,ez a kizepso mag.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#49) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hát ez nagyon bazári

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#50) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Döbbenetes hogy a világ egyik "leghíresebb......" márkája teljesen tanácstalanság uralkodik formatervezésben,innovációban.
Steve Jobs álltal megalkotott formavilágon nem tudnak újítani sőt még tönkre is teszik....
Mintha egy rakás idióta tervezné ezt a szart.....méltatlan ez a logo erre a ipari hulladékra....
Hiába a rengeteg pénz mert kimutatták hogy az apple rendelkezik az egyik legtöbb készpénzel a világon a cégek közül.....ha egy rakás barom kezében van ez......
Nem mai cikk de azóta csődbe nem mentek szerintem... :DDD
http://aggerinvest.hu/2017/05/15/3-ev-alatt-kozel-100-milliard-dollarral-nott-az-apple-keszpenz-allomanya/

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.